دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب ترین تونل

عجیب ترین تونل جهان + تصاویر


تصویری از عجیب ترین تونل جهان در پارک جنگلی کالیفرنیا می باشد که این تونل به جای اینکه از دل کوه و سنگ خارج شود زیر یک درخت عظیم الجثه ایجاد شده است.
بزرگترین قلب دنیا

کشف بزرگترین قلب دنیا و یک هشدار + تصاویر


بزرگترین قلب دنیا متعلق به نهنگ آبی است که با داشتن اندازه ی 33 متری،یک انسان را در دریچه ی آئورت خود جای می دهد. بزرگترین قلب جهان وزنی بالغ بر 200 تن دارد و به بزرگی تایر یک تراکتور است.
پارک دیزلی لند

شگفتی های پارک دیزلی لند پاریس + تصاویر


پارک دیزلی لند یکی از مکان های تفریحی است که در آن با مقررات جالب و عجیبی مواجه می شوید حقایقی که شاید در هیچ کجای دنیا و هیچ یک از مکان های تفریحی ندیده باشید.
انتقام وحشیانه

انتقام وحشیانه پدر و دختر! + تصاویر


پدر و دختر 16 ساله اش در اقدامی عجیب به منظور دفاع از گله های دامی خود در سیدنی استرالیا کشتاری وحشیانه از قتل عام روباه ها به راه انداختند این اقدام آنها وحشتناک ترین انتقام دنیا معرفی شده است.
تخم مرغ

تخم مرغ هایی بازیگوش ! + تصاویر


تصاویری از نقاشی های خنده دار و جالب روی تخم مرغ ها را مشاهده می کنید که این تخم مرغ ها طوری نقاشی شده اند که گویی حرفی برای گفتن دارند.
ماشین عروس

هلی کوپتر به جای ماشین عروس در مراسم ازدواج + عکس


از عروسی های پرخرج و آنچنانی زیاد شنیده ایم! خرج های میلیونی که برای چند ساعت کوتاهی که باید در نقش عروس و داماد در مقابل مردم ظاهر شوند به داماد تحمیل می شود.ماشین های عروس که از ابتدا اسب بوده حالا به هلی کوپتر تبدیل شده است.
دکتر ظریف

محل نامزدبازی دکتر ظریف!


دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در کتاب آقای سفیر از سن ازدواج خودش و فرزندانش می گوید. مجمد جواد ظریف در کنار مطالب از زندگی خصوصی اش ، جایی را که به همراه همسرش در دوران نامزدی می رفتند را لو داد.
بمب متحرک

بمب متحرک داعش در سوریه + عکس


بمب متحرک هشت تنی در حمص شرقی سوریه به عنوان سلاح های گروهک تروریستی داعش مستقر شد. این گروهک تروریستی برای حمله به سوریه این بار با کامیون انتحاری معروف داعش وارد عمل شد.
عابدزاده

نوازندگی احمدرضا عابدزاده + عکس


احمدرضا عابدزاده که بیشتر با لقب عقاب آسیا از این اسطوره محبوب یاد می شود عکسی را از پیانو نواختن خود در صفحه اجتماعی اش به اشتراک گذاشت.