نمناک سرگرمی

گوناگون

بازی های رایانه ای

هتلی برای معتادان بازی های رایانه ای+تصاویر


مطمئنا خواندن این مطلب برای آنهایی که عاشق بازی های رایانه ای هستند بسیار جالب است.در اقدامی جالب یک هتل مخصوص معتادان بازی های رایانه طراحی شده است که شامل تمامی کنسول های بازی می باشد و ...
ابیانه

ابیانه روستایی با خانه های آجری سرخ رنگ + عکس


ابیانه از معماری بومی منحصر به فردی برخوردار است و به همین دلیل یکی از نمونه های کم نظیر و دیدنی اصفهان و همچنین ایران می باشد.بهترین فصل برای مسافرت به ابیانه، بهار و تابستان است.
فراق

خرسی که از فراق صاحبش دق کرد!


گاهی اوقات ماجراهای جالب و عجیب اتفاق می افتد.ماریا خرسی بود که چند مدت بعد از فوت صاحبش دق کرد و مرد.اما حالا یک مستند ساز قصد دارد ماجرای ماریا و صاحبش را به تصویر بکشد.
عجیب الخلقه

عجیب الخلقه ترین مرد ایران!


سیاه خان بوشهری در صد و یک سال پیش در سال 1291 شمسی در اطراف شیراز به دنیا آمد که با بالا رفتن سن وی با تغییراتی بسیار عجیب روبرو شد و باعث شد که لقب عجیب الخلقه ترین مرد ایران را بگیرد.در ادامه مطلب همراه ما باشید.
قدیم

عکس هایی که با دیدنشان به قدیم سفر میکنید!


گاهی اوقات دیدن یک عکس قدیمی خاطرات بسیاری را در ذهن ما یادآوری می کند.در این بخش عکس هایی را برای شما آماده کرده ایم که نشان دهنده ی زندگی در گذشته ها است.همراه ما باشید.
کافی شاپ

تا حالا کافی شاپ اینجوری دیده بودید؟


عکسی از جوان ایرانی که کافی شاپ سیار در پشت ماشین خود راه اندازی کرده است مورد توجه بسیاری ازافراد در فضای مجازی قرار گرفته است.در ادامه این مطلب همراه ما باشید.
دنده عقب

ماشین 405 که دنده عقب ندارد؟


در اتفاقی عجیب و بحث برانگیز یک شهروند سنندجی که به تازگی یکی از محصولات ایران خودرو را تحویل گرفته بود، متوجه شده است که این خودرو دنده عقب ندارد.
تولد شاهزاده

108 هزار درخت برای تولد شاهزاده! + تصاویر


پادشاه کشور بوتان به مناسبت تولد شاهزاده تصمیم جالب گرفت . تصمیمی که 108.000 درخت در آن شرکت داشتند. کارشناسان محیط زیست این کشور این اتفاق را متحول کننده ترین رخداد سالهای اخیر اعلام کردند.
راز مثلث برمودا

کشف معمای راز آلود مثلث برمودا + عکس


سال هاست که راز مثلث برمودا باعث شگفتی همه شده است،خیلی ها دست به اقداماتی برای کشف رازهای آن زده اند اما جدیدترین نظریه از کشف راز آن توسط دانشمندان ارائه شده که در ادامه می خوانید.
مار پیتون

زندگی جالب مار عظیم الجثه پیتون + عکس


مارهای پیتون که در مناطق گرمسیری آفریقا و آسیا زندگی می کنند،دانستنی های جالبی در موردشان هست که در ادامه به چند مورد از این دانستنی ها اشاره کرده ایم.