دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

کارت دعوت جشن طلاق

کارت دعوت جشن طلاق در ایران! + عکس


ممکن است کیک های عجیبی با ظاهر متفاوت دیده باشید که به کیک های طلاق معروف هستند اما عجیب تر آن است که با کارت دعوتی به جشن طلاق دعوت شوید.
دریاچه ای بزرگ

دریاچه ای بزرگ پر از توپ ! + تصاویر


20 هزار توپ مشکی رنگ به درون مخزن آبی در سیلمار کالیفرنیا ریخته شدند تا با این روش سطح مخزن 12 میلیارد لیتری به طور کامل توسط این توپ ها پوشیده شده و از تبخیر آب جلوگیری شود.
تابوت چارلین چاپلین

دزدیده شده تابوت چارلین چاپلین! + عکس


جسد کمدین معروف چارلی چاپلین پس از گذشت چندین سال به سرقت رفت این سرقت توسط دو مرد در جالی انجام شد که جسد این کمدین را در سال 1978 از خاک خارج کرده و ربودند.
جانور ناشناخته

کشف جانور ناشناخته در مسجد سلیمان + عکس


جانور ناشناخته ی عجیب و غریبی در اطراف مسجد سلیمان توسط یکی از اهالی یافت شد که همه را حیرت زده کرد. این موجود عجیب با رنگ و ظاهری خاص ، شباهتی به برخی از حیوانات جنگلی دارد.
همسریابی

آگهی همسریابی جوان 28 ساله! + عکس


همسریابی این جوان خوش تیپ و پولدار با شرایط عالی کمی متفاوت است. اعلامیه ای که او به روی دیوار چسبانده نشان می دهد که در انتخاب همسر هم بسیار مشکل پسنداست، البته نیاز به جهیزیه هم ندارد!!
رئیس جمهور ترکیه

پرنده لجباز روی سر رئیس جمهور ترکیه + عکس


رئیس جمهور ترکیه برای بازدید رفته بود تا اینکه یک پرنده که مشخص نبود هوادار است یا معترض ، بر روی سر اردوغان فرود آمد و از قرار معلوم به هیچ روشی هم قصد ترک آنجا را نداشت.
رانندگی زنان عربستانی

ترفند عجیب زنان عربستانی برای رانندگی + تصاویر


رانندگی برای زنان در کشور دیکتاتوری عربستان سعودی، از زمان تأسیس این کشور، ممنوع بوده و این ممنوعیت در طی سال ها تداوم یافته است و حالا زنان عربستانی درصدد راهکاری عجیب برای رانندگی برآمدند.
گلپا

بنز کوپه ای که گلپا از هوادارش هدیه گرفت + عکس


اکبر گلپایگانی معروف به گلپا یکی از خوانندگان قدیمی از یکی از هوادارنش خودرویی لوکس هدیه گرفته بود که در نوع خود بی نظیر بود. عکس بنز کوپه ی گلپا، اتومبیل دوران جوانی اش را در ادامه می بینید.
همسر زشت

همسر زشت دارید، حشیش بکشید!


همسر زشت مساوی با داشتن اجازه برای کشیدن حشیش است! یک روحانی که خود ممکن است تحت تاثیر مصرف مواد روان گردان قرار گرفته بوده باشد فتوای عجیبی برای افرادی که همسرشان زشت است داد.