نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

سیاه دور چشم

علت و درمان سیاهی دور چشم در هوای سرد


سیاهی دور چشم به عنوان نشانه بیماری و ضد زیبایی محسوب می شود که اغلب خانم ها برای رفع آن دست به دامن انواع شیوه ها می شوند. جالب است بدانید سیاهی دور چشم در فصل سرما بیشتر می شود.
برف کوری

برف کوری در کمین علاقمندان به فصل زمستان


افرادی که معمولا بدون تجهیزات ایمنی در معرض برف یا یخ به خصوص در نواحی قطبی و یا ارتفاعات قرار می گیرند معمولا دچار بیماری برف کوری شده و چشمان آنها دچار آسیب دیدگی می شود.
بیماری کشنده

5 بیماری کشنده و سریع کدامند؟


برخی از بیماریهایی که افراد به آن دچار می شوند باعث مرگ ناگهانی و سریع آنها شده و گاه فرصت کافی برای تشخیص علایم این بیماری وجود ندارد.بیماری کشنده ای مانند آمبولی ریه و ضرات سنگین به مغز و ...
 گردش خون ضعیف

شما نشانه های گردش خون ضعیف دارید


اگر گردش خون ضعیف باشد دیگر رمقی برایتان نمی ماند. دست و پاهایتان مثل سابق گرم و قوی نیستند و خستگی مفرط به سراغتان می آید . با شناخت نشانه ها و راههای درمان گردش خون ضعیف به داد بدنتان برسید.
بیماری آشالازی

بیماری آشالازی را بیشتر بشناسید


دهانتان بوی بدی می دهد و غذا مدام در گلویتان گیر می کند. آیا شما به بیماری آشالازی دچار شده اید؟ شناخت علائم و نشانه های بیماری آشالازی دردرمان سریعتر و به موقع این بیماری نیاز است.
حساسیت به حیوانات

علائم حساسیت به حیوانات خانگی


بسیاری از افراد علاقه زیادی به نگهداری از حیوانات خانگی دارند.اما داشتن حساسیت به این حیوانات آنها را از داشتن حیوانات دور می کند.حتی شستن مرتب خانه و تمیز کردن حیوانات هم نمی تواند تاثیری در کاهش آلرژی داشته باشد.
کبودی دور چشم

راه چاره ای برای کبودی دور چشم


امروزه برای برطرف کردن کبودی چشم هزینه های بسیاری صرف می شود که البته همه ی آنها نیز نتیجه ی دلخواه را نمیدهد و عوارضی را نیز به دنبال دارد اما راه هایی وجود دارد که بدون کمترین عوارض به حل مشکل شما کمک می کند.
ضد سرطان

کدام شیرینی ضد سرطان است؟


خوردنی های ضد سرطان همه و همه طبیعی و گیاهی هستند اما محققان به تازگی نوعی شیرینی را به عنوان قاتل سرطان معرفی کردند.
آروغ زدن

آروغ زدن چیست و چرا اینقدر آروغ می زنیم؟


باد گلو یا آروغ زدن واکنشی است که دستگاه گوارش به عبور معکوس گازهای معده نشان می دهد. می دانید چرا آروغ می زنیم؟ چرا نباید جلوی آروغ زدن را بگیریم ؟و اینکه آروغ زدن نوزاد چرا مهم است؟