برو به :
نمناک اخبار

گوناگون

دفترچه بیمه سلامت

جزئیات تمدید دفترچه بیمه سلامت در سال 94


بیمه شدگانی که در سال ۹۴ علاوه بر اتمام اعتبار دفاتر، نسخ دفترچه هایشان نیز به پایان می رسد، دفترچه بیمه سلامت جدید با اعتبار یکساله از تاریخ اعتبار دفاتر قبلی، با انجام فرآیند تمدید صادر می شود.
طرح ترافیک زوج و فرد

طرح ترافیک زوج و فرد در تهران لغو شد


طرح ترافیک زوج و فرد در تهران همه ساله در تعطیلات نوروزی برای راحتی در تردد مسافران و شهروندان تهرانی خاموش می شود که تاریخ آن توسط مسئولان پلیس راهور اعلام شد.
نان

خرید نان ترسناک شد!


نان در برخی از نانوایی ها با پودری صنعتی به نام جوهر قند که در رنگرزی برای از بین بردن رنگ و مصارف صنعتی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد تهیه می شود که تهدیدی بزرگ برای سلامت مردم است.
نوزاد 650 میلیونی

نوزاد 650 میلیونی به دنیا آمد! + تصاویر


پدر و مادر جوانی که کمتر از سه ماه به تولد نوزاد شان باقی مانده بود برای تفریح به نیویورک رفته بودند در کمال تعجب والدین خود 11 هفته زودتر به دنیا آمد و لقب گرانترین نوزاد دنیا را گرفت.
قلیان سوسک و کروکودیل

قلیان با طعم های سوسک و کروکودیل! + عکس


با توجه به این که مصرف قلیان در سال های اخیر به خصوص در بین جوانان افزایش داشته است با خبر شدیم تنباکوهای غیر استاندارد با طعم های سوسک و کروکدیل، که بسیار خطرناک است به کشور وارد شده است.
فیس نما

فیس نما هک شد! + تصاویر


فیس نما یک شبکه ی اجتماعی ایرانی با 2 میلیون کابر توسط گروهی ناشناس هک شد و اطلاعات تمام کاربران ایرانی فیس نما به سرقت رفت. جزئیات بیشتر را در ادامه می خوانید.
فاصله داعش تا کربلا

فاصله داعش تا کربلا چقدر است؟


با وجود حضور داعش در عراق و نگرانی مردم از امنیت این کشور باید دانست که فاصله این گروه تروریستی با کربلا چقدر است و آیا امنیت لازم برای حضور زائرین به طور کامل تامین شده است یا خیر؟
داعش

فرزندان عراق داعش را شکست دادند


گردان های السلام وابسته به مقتدا صدر در عراق، در بیانیه ای اعلام کرد این فرزندان عراق بودند که گروه داعش را در آمرلی شکست دادند نه آمریکا.
پیرزن سارق

پیرترین سارق به دام پلیس افتاد


باند سارقین حرفه ای با بیش از 10 فقره سرقت مسلحانه توسط کارآگاهان شهرستان بجستان دستگیر شدند.این بان که از دو پیرزن سارق و یک مرد تشکیل شده بود با تلاش پلیس گرفتار شدند.