نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

عشق

اگر در جستجوی عشق ماندگار هستید بخوانید


داشتن یک زندگی عاشقانه و پایدار آرزوی همه زوج هاست که گاهی در این راه مشکلاتی پیش می آید که اگر درست با آنها روبه رو نشویم و تلاشی برای حل آنها نکنیم ممکن است زندگی مان دچار تنش شود.
قرص برنج

مسمومیت با قرص برنج + علائم و راه درمان


قرص برنج سمی بسیار قوی است پیشتر برای نگهداری از برنج از آن استفاده می کردد.اما بالا رفتن آمار خودکشی با مصرف این نوع قرص ،معضلی مهلک در جامعه به وجود آمده است.
خون بازی

خون بازی در خانه های خالی تهران 16+


این روزها مدل جدید از اعتیاد به نام خون بازی در میان جوانان به راه افتاده است که بیشتر در خانه های مجردی و خالی و با سبک جدید به آن معتاد شده و علایم اعتیاد در بدن آنها نمایان می شود.
مسمومیت

مسمومیت های غذایی درسفر


مسمومیت های غذایی به دلیل حمل نادرست مواد خوراکی، یکی از شایع ترین بیماری های هنگام سفر است. مسمومیت های غذایی با فاصله چند ساعت از مصرف غذای فاسدی که به مدت طولانی خارج از یخچال نگهداری شده ، ایجاد می شود.
رانندگی

نکات مهم رانندگی در جاده برفی


برای مسافرت در هوای برفی زمستان توصیه می شود قبل از سفر یک بار مقررات رانندگی در جاده ها را مرور کنید. اما این مقررات و نکات مهم مسافرت در هوای برفی چیست؟ با ما همراه باشید...
دعوای کودکان

نقش والدین در کاهش دعوای کودکان


بیشتر والدین نحوه برخورد صحیح و توجه به کودکانی که در خانه باهم دعوا می کنند و مدام بهانه گیری همدیگر را می کنند آگاهی ندارند. باید دلیل و راه برطرف کردن را دانست. که عبارتست از:...
کودکان

رفتارهای غلط والدین با کودکان


برخی از والدین با داشتن تجربه های بالا در مراقبت از فرزندان ولی باز دچار اشتباهاتی می شوند. اما این اشتباهات چیست؟ با ما همراه باشید.
درمان افسردگی

تاثیر مصرف ماهی در درمان افسردگی


درمان افسردگی روش های دارویی و غیر دارویی زیادی دارد و بیشتر مردم به روش های غیر دارویی روی می آورند ، یکی از این روش ها مصرف ماهی فراوان است که تاثیر مثبتی بر بهبود افسردگی دارد.
قلیان

مصرف قلیان باعث ناباروری می شود


مصرف هرگونه تنباکو مانند سیگار، پیپ و قلیان عوارض بسیار خطرناکی دارد. یکی از عوارض مصرف تنباکو قلیان بر باروری و عملکرد جنسی مردان می باشد.
سن ازدواج

بهترین سن برای ازدواج


عوامل متعددی برای تعیین سن مناسب برای ازدواج وجود دارد. از نظر جنسی مناسب ترین زمان برای بارداری خانم ها 18 تا 35 سال است. عامل دیگر...
صداهای ناهنجار معده

صداهای ناهنجار معده ناشی از چیست ؟


صداهای ناهنجار معده که گاهی شنیده می شوند باعث خجالت افراد می شوند. اگر شما از شنیدن این صداها رنج می برید با رعایت یک سری از موارد می توانید صداهای معده را از بین ببرید.
مسئولیت پذیری

تست جالب برای اندازه گیری مسئولیت پذیری


با انجام این تست و نمره گذاری آن می توانید هم میزان مسئولیت پذیری خودتان و هم همسرتان را دریابید و اگر هنوز ازدواج نکرده اید به این موضوع در مورد فرد مقابل دقت و به راحتی از کنارش نگذرید.