برو به :
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

ترس از بچه دار شدن

دلیل ترس از بچه دار شدن زوج ها چیست؟


بچه دار شدن یکی از شیوه های مهم و مثبت برای استحکام خانواده است، که به غیر از زایش جسمی، زایشی در جهت ایجاد شوق و همبستگی بیشتر میان همسران است.اما چرا برخی از زوجها تمایلی به داشتن فرزند نداشته و می ترسند؟
دگزامتازون

مضرات آمپول دگزامتازون


دگزامتازون یکی از داروهایی است که برای تسکین درد و رفع التهابات مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق خودسرانه و بیش از حد آمپول دگزامتازون عوارض و خطرات جبران ناپذیری را در استخوان ها و اعضای داخلی بدن برجا می گذارد.
خاصیت سیب

یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها


خاصیت سیب برای زیبایی و سلامتی بدن ثابت شده است چنانچه سیب را میوه ی سلامتی می نامند . علاوه بر تمام فواید سیب ، دانشمندان خاصیت فوق العاده ای از خوردن سیب برای زنان را کشف کرده اند که قابل توجه است.
راز طول عمر

راز طول عمر مرد 256 ساله چینی چیست؟


راز طول عمر انسانی که می تواند 256 سال عمر کند چه می تواند باشد جز مصرف غذاهای سالم و مفید. یک پایگاه خبری چینی برنامه ی غذایی این مرد برای طول عمر را منتشر کرد.
رابطه با جنس مخالف

هشدارهای رابطه با جنس مخالف


رابطه با جنس مخالف خط قرمزهایی دارد. نمی توانیم منکر آن شویم که محرکهای جنسی را می توان به طور کامل ندید گرفت اما این را هم نمی توان قبول کرد که خط قرمزهای رابطه با جنس مخالف را رد کرد.
افسردگی چاق میکند

افسردگی چاق می کند یا لاغر؟


چاقی نشانه لذت از زندگی است و یا نشانه لاغری افسردگی است؟ اما برخی اوقات این نشانه ها می تواند برعکس عمل کند. برای اثبات این موضوع می توان آن را در ادامه بررسی کرد.
جنسی

پدر چگونه به دختر آگاهی جنسی بدهد؟


آموزش و دادن آگاهی جنسی به دختر در بخش هایی، از وظایف پدر است. بهتر است گاهی مادرها کنار بایستند و اجازه دهند پدرها بخشی از تربیت و مسائل مربوط به دختر را انجام دهند البته با اصول و روش مناسب.
علت قد بلندی

علت قد بلندی هلندی ها کشف شد


علت قد بلندی زنان و مردان هلندی توسط متخصصین مشخص شد. راز داشتن قد بلند در میان این مردم داشتن تغذیه مناسب برای بلند قد شدن و ترک عادات غلط بود که منجر به کوتاهی قد آنان می شد.
سرطان مردان

کشنده ترین سرطان مردان


بیماری ها و سرطان های مردان لیست بلند بالایی دارد که برخی از آنها تهدیدات جدی برای سلامت مردان محسوب می شوند. بیماری و سرطانی که عنوان مرگبارترین بیماری را به خود اختصاص داده و مرگ و میر بیشتری را به دنبال دارد.
مضرات نخوردن سحری ماه رمضان

مضرات نخوردن سحری در ماه رمضان


خوردن سحری در ماه رمضان یکی از لذت بخش ترین قسمت های روزه داری است که با نخوردن و حذف این وعده غذایی باعث بروز انواع بیماری و افزایش بوی بد دهان می شود.عوارض نخوردن سحری بر بدن را از دی متخصصین تغذیه را در این بخش مشاهده کنید.
رابطه گروه خونی با مغز

رابطه گروه خونی با کاهش حجم مغز


براساس نتیجه تحقیق برخی دانشمندان دو نوع گروه خونی با افزایش سن افراد بر چگونگی تغییر و کاهش توانایی شناختی و کوچک شدن مغز تاثیر زیادی دارند.
رفع تشنگی

رفع تشنگی ماه رمضان با چند راه ساده


رفع تشنگی و گرسنگی ماه مبارک رمضان راه و روشی اصولی را نیاز دارد تا در حین روزه داری ، بدن دچار کمبود و به دنبال ان مشکلات سلامتی به خصوص در بخش کلیه ها نشود.