دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

سبزی ها

روشهای منجمد کردن سبزی ها


هم روش خشک کردن و هم روش فریز کردن سبزی می تواند معایبی را به دنبال داشته باشد و بخشی از ریزمغذی های موجود در سبزی را از بین ببرد.
آلودگی هوا و تاثیر آن بر جسم

آلودگی هوا و تاثیر آن بر جسم و روان ما


آلودگی هوا مشکلی است که امروزه همه افراد را در شهرهای بزرگ و صنعتی درگیر کرده است و اثرات مخربی بر جسم و روان انسانها دارد. آلودگی هوا می تواند انسان را افسرده کند.
عادتهای بد

نگران عادتهای بدتان نباشید


در طول روز عادتهایی داریم که فکر می کنیم بد هستند ولی می توان جور دیگری به این عادتها نگاه کرد و آنها را تبدیل به عادتهای خوب کرد. این عادتها ...
ازدواج

شناخت قبل از ازدواج


در اینجا در مورد شناختی که افراد قبل از ازدواج باید از خانواده فرد مورد نظر پیدا کنند می پردازیم. توجه به نوع برخورد پدر و مادر همسرتان با یکدیگر، و برخوردشان با فرزند...
بتامتازون

همه چیز درباره استفاده و عوارض بتامتازون


داروی بتامتازون با خواص ضد التهابی و سرکوب کننده سیستم ایمنی به صورت پماد، لوسیون ، آمپول و.... تجویز و مورد استفاده قرار می گیرد. در رابطه با این دارو نکات مهمی هست که هرکسی باید با آنها آشنا شود.
مصرف حشیش

عوارض روانی و جسمانی مصرف مواد مخدر حشیش


ماده مخدر حشیش یکی از پرطرفدارین مواد اعتیادآور در میان مصرف کنندگان است که در روند کاری مغز تاثیر مخرب بسیاری می گذارد. این ماده اعتیادآور عوارض مختلفی بر جسم و روح بیماران می گذارد.
درمان ایدز

کوه جادویی درمان ایدز کجای ایران است؟ + عکس


کوه پردیس که با عنوان کوهی برای درمان ایدز شناخته می شود ، به گفته ی برخی یک کوه جادویی است. ناآشنا بودن بسیاری از راننده ها به فضای مغناطیسی این کوه منجر به تصادفات بسیار شده است.
اوتیسم

اوتیسمی ها هم می توانند ازدواج کنند اما ...


اوتیسم از آن دسته بیماری های جدید اختلال رشدی در کودکان است که بسیار از والدین در برخورد با اینگونه بیماری آگاهی کافی نداشته و اغلب به مشکل می خورند. از روابط اجتماعی آنها گرفته تا مسئله ازدواجشان.
کمبود پروتئین

مهمترین نشانه های کمبود پروتئین


کمبود پروتئین در بدن انسان به تغذیه و نوع رژیم غذایی مربوط می شود ، بنابراین باید سعی کنیم از انواع منابع پروتئین مصرف کنیم تا با کمبود آن در بدن مواجه نشویم.
تاثیر رنگ در سرزندگی

تاثیر شگفت انگیز رنگ ها در شادی و سرزندگی


رنگ ها توانایی زیادی برای تاثیر گذاشتن بر روحیه و خلق و خوی انسان ها دارند ، بنابراین رنگ های منزل ، محل کار و یا لباس هایی که می پوشیم می تواند شادی و سرزندگی را به ما هدیه کند.
بلوغ دختران

از دوران بلوغ دختران چه میدانید؟


معمولا ورود به دوران نوجوانی با تحولات جسمی و روحی فرزندانمان همراه است که ممکن است برخی از آنها به چشم نیاید..دوران بلوغ دختران باید با آگاهی و اموزش والدین همراه باشد.
درست خوابیدن

نحوه درست خوابیدن و اهمیت آن در سلامتی


امروزه بسیاری از افراد از کمردرد و یا زانو و گردن درد شکایت دارند و اغلب ریشه اصلی مشکل خود را نمی دانند.اغلب این مشکلات به نحوه خوابیدن و درست قرار گرفتن در محل خواب ارتباط دارد.