دیگران چه می خوانند..؟
هورن

طرز تهیه هورن


هورن (horn)غذای نروژی، یکی از آن غذاهایی است که می توان به راحتی سر کار برد و برای نهار خورد. در ضمن برای پیک نیک بسیار مناسب می باشد.همچنین میتوانید مقدار زیادی از آنرا درست کنید و بعد از سرد شدن آنها را در فریزر نگهداری کنید.
مرغ کبابی

طرز تهیه مرغ کبابی با کاهو


مرغ کبابی با کاهو پیشنهاد ما برای یک وعده غذای لذیذ و ترکیب گیاهی و گوشتی است که در زمان رژیم خود نیز می توانید از آن استفاده کنید.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
پنکیک اسفناج

طرز تهیه پنکیک اسفناج


خانواده ی پنکیک ها دنیایی از طعم های متنوع دارد،پنکیک اسفناج نیز یکی از اعضای این خانواده با طعم منجصر به فرد خود است.
خوراک مرغ

طرز تهیه خوراک مرغ با لیمو و خامه


خوراک مرغ با لیمو و خامه تجربه ی طعم بسیار لذیذی برای شما خواهد بود.این غذا ترکیبات بسیار خوشمزه ای دارد و پیشنهاد میکنیم این خوراک را از دست ندهید.
ماکارونی با ریحان

طرز تهیه ماکارونی با طعم ریحان


ماکارونی دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد که هر کدام از آنها طعم لذیذ خودشان را دارند.ماکارونی با طعم ریحان نیز آموزش تهیه ای دیگر از این خانواده ی ایتالیایی است.
بچو دنجان گوک

طرز تهیه غذای کُره ای بچو دنجان گوک


طریقه آماده کردن بچو دنجان گوک خیلی راحت است. بیشترین کاری که باید انجام دهید این است که اگر آن را برای ناهار می خواهید درست کنید باید از قبل داخل موادی بگذارید که مزه دار شود.
دلمه تره فرنگی

طرز تهیه دلمه تره فرنگی


دلمه دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد و هر کدام طعم و خصوصیت خاص خودشان را دارند.در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه دلمه تره فرنگی را آموزش خواهیم داد.
سینه مرغ با سس سیب

طرز تهیه سینه مرغ با سس سیب دیژون


در این بخش از آشپزخانه نمناک، طرز تهیه سینه مرغ با سس سیب دیژون را آموزش خواهیم داد.به شما اطمینان میدهیم که با امتحان طعم این غذا شیفته ی آن خواهید شد.
سالاد والدروف

طرز تهیه سالاد والدروف


زادگاه سالاد والدروف نیویورک است که این سالاد طعمی متفاوت با بقیه دارد.همچنین شما می توانید هنگام سرو کمی فلفل نیز استفاده کنید که ما توصیه نمیکنیم.
میگو برشته

طرز تهیه میگو برشته


میگو برشته غذایی بسیار لذیذ و شیک است و امتحان طعم آن تجربه ی لذت بخشی برای شما خواهد بود.