نمناک نوشیدنی
اسموتی مخلوط

طرز تهیه اسموتی مخلوط


فقط کافیست به این فکر کنید که چه میوه هایی را دوست دارید و یا الان چه میوه هایی دم دستتون هستش. طعم هایی که دوست دارید را انتخاب کنید تا با این دستور تهیه اسموتی مخلوط بتوانید آب میوه مخلوط جاویی خودتون را تهیه کنید.
شیرموز هندی

طرز تهیه شیرموز هندی با ریحان


این بار شیرموز را با طعم تازه ریحان بچشید و از طراوت آن و طعم اصیل هندی لذت ببرید. این نوشیدنی را میتوانید در کنار یک شام خاطره انگیز هندی یا یک عصر تابستانی سرو نمایید.
شیر کاکائو

طرز تهیه شیر کاکائو


برای تهیه یک شیر کاکائو خوب ابتدا یک پودر کاکائو خوب میخواهید. اول اینکه پودر کاکائو را از جایی معتبر تهیه کنید...
شکلات داغ سفید

طرز تهیه شکلات داغ سفید


شکلات داغ سفید یک نوع خوشمزه از شکلات می باشد. شکلات داغ یا هات چاکلت نوشیدنی داغی است که به طور معمول شامل شکلات رنده شده یا ذوب شده یا پودر کاکائو، شیر داغ شده یا آب و شکر می باشد.
لیموناد هندوانه

طرز تهیه لیموناد هندوانه و کیوی


فواید هندوانه برای سلامتی بسیار زیاد است. مهم نیست که هندوانه را چطور برش بزنید، بهترین آنتی اکسیدان ها در آن یافت می شود. با تهیه لیموناد هندوانه و کیوی همراه ما باشید.
قهوه بوسنیایی

دم کردن قهوه بوسنیایی در خانه


در بوسنی و هرزگوین معمولا از قهوه با نشان های خودشان استفاده می شود که در آب جوش حل می شود و بعد روی چراغ می رود و تازه مراحلش شروع می شود. در ادامه با روش دم کردن قهوه بوسنیایی همراه ما باشید.
موهیتوی آناناس

طرز تهیه موهیتوی آناناس


برای تهیه موهیتوی آناناس خوشمزه ابتدا آب لیمو ترش ها را گرفته و از صافی رد می کنیم تا بدون هسته باشند.
دوغ گاز دار

طرز تهیه دوغ گاز دار خانگی


شاید به نظر بسیاری از شما مصرف همیشگی دوغ قدری گران باشد؛ اما می توان دوغ خوشمزه، ترش، گازدار و از همه مهم تر سالم و اقتصادی در منزل تهیه کرد.
شربت ترخون

طرز تهیه شربت ترخون


شربت ترخون را می توانید بر روی انواع بستنی و نیز درون چای و آب های گازدار بریزید و آن ها را به طعم ترخون معطر کنید.
کاپوچینو موکا

طرز تهیه کاپوچینو موکا آمریکایی


موکا اختراع آمریکایی بر مبنای کاپوچینوی ایتالیایی است. موکا مانند لاته بیشتر بر مبنای شیر جوش آمده درست می شود. با تهیه کاپوچینو موکا همراه نمناک باشید.