دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

هیئت طیب

هیئت طیب حاج رضایی در تهران + عکس


در جنوب تهران در میدان خراسان خیابانی است بنام طیب که عده ای از اهالی قدیم آن به رسم یادبود برای دوستشان طیب حاج رضایی با تیپ خاصی وارد هیئت می شوند.
علم عزاداری

گرانترین و بزرگترین علم عزاداری


رئیس اتحادیه آهن سازان تهران از تولید سالانه سه تا پنج علم برای هیات های عزاداری ایام ماه محرم خبر داد اما حال سوال این است که قیمت این علم ها حدودا چقدر می باشد و گران ترین آن ها کدام است.
عروس دریایی غول پیکر

هزاران عروس دریایی غول پیکر در ساحل + تصاویر


در آب های سواحل بریتانیا جمعیتی زیاد از عروس دریایی غول پیکر در گروه هایی عظیم دیده شدند که پدیده ای بسیار نادر است. ده ها هزار عروس دریایی که تا 1.5 متر طول داشتند این سواحل را پر کردند.
جلیقه ضد گلوله

جلیقه ضد گلوله بسیار نازک + عکس


یک شرکت کلمبیایی درنزدیکی شهر بوگوتا با همکاری گروهی از کارشناسان ساختن نازک ترین جلیقه ضد گلوله دنیا را برعهده دارد لباسها به حدی غیرمحسوس اند که بسختی می توان به وجود آن پی برد.
قویترین سگ

قویترین سگ های دنیا + عکس


وِندی سگی از نژاد ویپت است که به عنوان قویترین سگ جهان شناخته می شود. این پدیده قدرتمند کردن سگها با تلاش محققان و پژوهشگران چینی صورت گرفته است.
ماشین

اینم از ماشین های جوگیر! + تصاویر


صفحه ای منتسب به ماشین های جو گیر در فیس بوک تصاویری از ماشین هایی را که به نوعی شکل و ظاهر عجیب و غریب دارند را به نمایش گذاشته است که در ادامه چند مورد از آنها را میبینید.
صخره

صخره ای شبیه به فیل در ایسلند + عکس


در جزیره هیمی واقع در ایسلند صخره ای وجود دارد که مانند فیلی غول پیکر یا ماموتی پشمالو اندام خود را در آب فرو برده است و مشغول آب تنی ست.