برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بوئینگ 747 بد قیافه

بوئینگ 747 بد قیافه ترین هواپیما + تصاویر


بوئینگ 747 هواپیمایی با ظاهر بدقیافه و غول پیکر محصول جدید شرکت های هواپیمایی است که در این هواپیما قسمت بار از تمام هواپیماهای باربری کشیده تر است و حداکثر وزن آن هنگام برخاستن از زمین 364 تن است.
خال مادرزادی کودک

خال مادرزادی دردسرساز یک کودک + تصاویر


کودکی نوپا که با یک خال مادرزادی بزرگ روی پلک چشمش به دنیا آمده،این خال به قدری رشد داشته که در حال نابینا کردن کودک بوده است و دردسر یزرگی یرای پدر و مادر این نوزاد ایجاد کرد.
امیر تتلو در اینستاگرام

جنجال هواداران امیر تتلو در اینستاگرام!


امیر تتلو خوانندۀ زیرزمینی که دو روز پیش با انتشار متن تندی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام از حضور در فضای مجازی خداحافظی کرد حال با واکنش بسیاری از هوادارانش روبرو شده است که خواستار ماندن وی هستند.
بازیگران پایتخت 4 در چین

سلفی های جدید بازیگران پایتخت 4 در چین


احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو و محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی به همراه چوچانگ بازیگر نقش همسر ارسطو و سایر عوامل سریال پایتخت 4 در چین این سریال را ضبط کردند که در این مطلب عکس های سلفی بازیگران را مشاهده می کنید.
کرم 8 سانتی در مغز

رشد کرم 8 سانتی در مغز یک زن! + تصاویر


زن 29 ساله ای که از سردردهای مزمن و تشنج رنج می برد با اسکن مغزی متوجه شد یک کرم 8 سانتی متری در مغزش در حال رشد و نمو است.پزشکان علت ورود انگل به بدن او را به خاطر عادت خوردن قورباغه زنده می دانند.
آزاده زارعی در جزیره بالی

تفریح آزاده زارعی در جزیره بالی + تصاویر


آزاده زارعی بازیگر نقش باران در سریال آوای باران تصاویری از خود در جزیره زیبای بالی واقع در کشور اندونزی منتشر کرد که در ادامه همراه با جدیدترین عکسهای این بازیگر در سال 94 را مشاهده می کنید.
منقل کباب بزرگ و عجیب

منقل کباب بزرگ و عجیب! + عکس


تصویری منتشر شده از یک منقل که توسط افراد خوش ذوق و خلاق در طبیعت درست شده است در این منقل به طرز جالبی دایره وار 35 سیخ کباب و جیگر و 50 عدد گوجه و وسط آن یک قابلمه جا داده اند.
دختربچه ای با نردبان

دختربچه ای که با نردبان به مدرسه میرود! + عکس


در این پست ماجرای غم انگیز و تآمل برانگیز دختر بچۀ فلسطینی را می خوانید که این دختر بچه هرروز صبح با نهایت سختی و دشواری برای رفتن به مدرسه یک نردبان به طول یک و نیم برابر خودش را حمل می کند.
4 پاتوق ترسناک تهران

4 پاتوق ترسناک تهران را بشناسید


با ورود به پاتوق های مخوف و ترسناک معتادین پایتخت دلهره ای شدید تن انسان را می لرزاند. جایی که همه همدردند، حکایت انسان هایی که همه چیز خود را فدای اعتیاد کرده اند و در پاتوق های پایتخت دور هم جمع شده اند.
کارت ملی داعش

کارت ملی سه بعدی داعش + تصاویر


اقدام عجیب گروهک تروریستی داعش که اینبار نیز همگان را به تعجب وا داشته است چاپ و صدور کارت ملی رسمی برای اعضای خود می باشد که تمامی هویت اعضای گروه در آن درج شده است.