برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

غذا قبل از اعدام

آخرین سفارش غذا قبل از اعدام + تصاویر


یک عکاس هنرمند با انتشار تصاویری از آخرین غذای سفارش داده شده از سوی 12 محکوم به اعدام لحظاتی غم انگیز و تآسف بار را به تصویر کشیده است لحظات تلخی که آخرین حضورشان با دنیای زنده ها بوده است.
نیو پیکان

پیش فروش “نیو پیکان” در وایبر و واتس آپ


به ادعای کاربران شبکه های اجتماعی قیمت “نیو پیکان” 14 میلیون تومان تعیین شده و در حال حاضر امکان پیش خرید این محصول جدید در نمایندگی های ایران خودرو نیز وجود دارد.
شباهت فرزاد فرزین و رضایا

شباهت عجیب فرزاد فرزین و رضایا + عکس


امیر رضا طاری ملقب به رضایا خوانندۀ جوان کشورمان با انتشار عکسی از خود و فرزاد فرزین که در یکی از کنسرت های فرزاد فرزین گرفته بود از شباهت عجیبشان به هم دیگر گفت.
این موجود عجیب پروانه است یا مار؟! + تصاویر

این موجود عجیب پروانه است یا مار؟! + تصاویر


این موجود پروانه است یا مار؟! در این بخش موجودی را میبینید که در نگاه اول شاید باورتان نشود که پروانه است!اما بد نیست بدانید این حشره به خاطر شباهت فوق العاده پیله اش به سر مار معروف است.
غذاهای عجیب و چندش آور جهان! + تصاویر

غذاهای عجیب و چندش آور جهان! + تصاویر


در این مطلب با 12 مورد از عجیب ترین و چندش آورترین غذاهای جهان آشنا می شوید که این غذاها برای اغلب افراد غذایی پرطرفدار است و برای بسیاری تصور کردنشان حال بهم زن و چندش آور است.
شغل وحشتناک

دختری با شغل وحشتناک! + تصاویر


دختر جوانی به نام بیندی که با شجاعت وصف نشدنی و تحسین برانگیز شغلی خطرناک و به نوعی وحشتناک دارد و این موجب شده است سوژه بسیاری از رسانه ها شود.