برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شوهر کرایه ای

شوهر کرایه ای در چین + عکس


اجاره شوهر به تازگی در میان دختران چینی باب شده است. این دختران برای یافتن شغل و فراهم کردن شرایط مناسب زندگی بایستی از خانواده ی خود دور باشند و به همین دلیل اقدام به کرایه شوهر شده اند.
مارمولک در نان سنگک

مارمولک در نان سنگک + عکس


به تازگی تصویری از یک مارمولکی که در یک نان سنگک جا خوش کرده است در فضای مجازی منتشر شده است که موجب واکنش و تعجب بسیاری از کاربران و شهروندان زاهدانی شده است.
کنکور خبرنگاری ایران

نخستین کنکور خبرنگاری در ایران + عکس


نخستین دوره آموزش روزنامه نگاری در ایران 24خرداد 1335 با حضور استادان داخلی و خارجی در ساختمان مؤسسه مطبوعاتی اطلاعات تهران - ابتدای خیابان خیام آغاز به کار کرد.
باغ رویایی جهان در دبی

بزرگترین باغ رویایی جهان در دبی + تصاویر


بزرگترین و شگفت انگیزترین باغ گل جهان در عمق صحرای دبی واقع است که این باغ دارای 45 میلیون گل مختلف است و با گل آرایی بی نظیری که دارد تبدیل به یک باغ رویایی شده است.
مرد 100 زنه

مرد 100 زنه با 500 بچه! + تصاویر


مردی در کشور کامرون آفریقای غربی راه پادشاهان قبیله خود را ادامه داده و با حفظ نظام چند همسری هم اکنون صاحب 100 همسر و 500 فرزند است.
نوشته های جالب متولدین تیر

عکس نوشته های جالب “متولدین تیر


در این مطلب مجموعه ای از عکس نوشته های جالب و زیبا از “متولدین تیر” که هر تصویر به نوعی احساسات لطیفی که درونتان نهفته است را بیان می کند.
پرداخت مهریه با روشی باورنکردنی

پرداخت مهریه با روشی باورنکردنی! + تصاویر


مردی آلمانی که قرار بود از همسرش طلاق بگیرد و تمام دارایی اش را با او تقسیم کند روشی عجیب و باورنکردنی برای تقسیم انتخاب کرد آن هم اینکه واقعا همه چیز را به دو نیم قسمت کرد تا مهریه همسرش را طبق قانون داده باشد.