برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

لیست جهیزیه عروس

لیست جهیزیه عروس در قدیم + عکس


اگر دیدن و خواندن سیاهۀ جهیزیه یک نو عروس برایتان جالب است و می خواهید تفاوت آن را با لیست های امروزی مقایسه کنید با ما همراه باشید تا لیستی از جهزیۀ عروس را در سال 1335 ببینید.
سوژه های داغ ایران

سوژه های داغ ایران در سال 93


در این بخش قصد داریم مروری داشته باشیم بر مهم ترین سوژه ها و جنجال های ایجاد شده در فضای مجازی که موجی از انتقاد و واکنش شدید کاربران شبکه های اجتماعی را در سال 93 در پی داشت.
دختری که می میرد

دختری که میمیرد و زنده می شود + عکس


دختر 21 ساله ای به نام ساره بروتیگام به دلیل دچار شدن به نوعی بیماری نادر و خطرناک قلبی هر سال 36 بار علائم حیاتی خود را از دست داده،می میرد و دوباره زنده می شود.
دم مارمولک در نان بربری

دم مارمولک در نان بربری! + عکس


با شکایت یکی از شهروندان در بجنورد به دلیل پیدا شدن دم مارمولک در نان بربری نانوایی متخلف با حکم تعزیرات حکومتی تعطیل شد.
داعش خواستار جاستین بیبر

طنز! داعش خواستار تحویل جاستین بیبر شد


این روزها داعش همچنان در سرخط خبرهاست. خبرهایی که همه شان حکایت از سنگدلی و وحشی گری این گروه دارد اما حالا می توان رد این گروه را در بعضی از نوشته های طنز هم پیدا کرد.
شعبه بانک کافی شاپ

راه اندازی شعبه بانک داخل کافی شاپ + عکس


تآسیس شعبۀ بانکی در یکی از کافی شاپ های مرکز ورشو پایتخت لهستان تازه ترین ایده ای است که یک بانک در لهستان آن را عملی کرده است و قرار است این ایده،در دیگر مناطق پایتخت نیز فعال شود.
تصاویر روز

تصاویر روز سه شنبه 19 اسفند 1393


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 19 اسفند 1393 را در سایت نمناک ببینید.
کوچکترین خانه دنیا

کوچکترین خانه دنیا متعلق به یک پروفسور + تصاویر


کوچکترین خانه دنیا متعلق به دکتر جف ویلسون می باشد که این استاد دانشگاه به مدت یک سال است زندگی جالبی را برای خود در یک سطل زباله فراهم کرده است و اکنون لقب پروفسور زباله دانی را به خود اختصاص داده است.