نمناک سرگرمی

گوناگون

شعبده بازی

معمای جالب شعبده بازی با طناب


معمای شعبده بازی با طناب معمای جالبی است که با کمی دقت و پی بردن به شگرد شعبده باز در میابیم که این اقدام فقط یک تردستی ماهرانه بوده است.
ازدواج

ازدواج های عجیب سال 94


بر اساس آمارهای 9 ماهه اول سال 94، یک پیرزن با سن بیشتر از 75 سال به عقد جوانی با سن کمتر از 25 سال درآمده است.
بازیگران زن

فروش جوراب بازیگران زن در تلگرام! + عکس


هر روز خبرها و اتفاقات جالبی در فضای مجازی رخ می دهد که باعث تعجب کاربران می شود. اما این بار فروش جوراب بازیگران زن خبری بود در یکی از کانال های تلگرام که باعث تعجب کاربران شده است.همراه ما باشید.
قره باغ

تمام آنچه که باید در مورد قره باغ بدانید


قره باغ در دوره صفویه قره باغ به مرکزیت گنجه یکی از بیگلربیگی های ایران بود. درگیری میان آذربایجان و نیروهای ارمنی مورد حمایت ارمنستان بر سر منطقه خودمختار ناقورنو-قره باغ، چند روزی است که ادامه دارد.
کما

اتفاقات عجیب و باورنکردنی در عالم کما


در این بخش داستانهای عجیب و باور نکردنی اما واقعی از زندگی افرادی می خوانید که روزی به حالت کما رفته اند و اتفاقات غیر قابل تصوری برایشان رقم خورده است.
روستای فردو

روستای فردو بهشتی فراتر از مرزها!


روستای ییلاقی باصفایی به نام "فردو" در فاصله 47 کیلومتری جنوب شهر قم قرار دارد.آب و هوای این روستا در بهار و تابستان خنک و مطبوع و در زمستان سرد و خشک است. رودخانه فصلی فردو در شرق روستا جریان دارد.
همسر دكتر ظريف

همسر دکتر ظریف در تله کابین رامسر + تصاویر


در راستای سفر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به رامسر جهت میزبانی چهارمین دوره اجلاس وزرای خارجه ایران ، ترکیه و آذربایجان همسر وی بعداز ظهر دیروز(سه شنبه) در تله کابین رامسر حضور پیدا کرد.
داماد میلیاردر

ماجرای میلیاردر شدن داماد در شب عروسی + عکس


تصاویر ما را به یاد جایزه های چندصد میلیونی بانک می اندازد اما ماجرا چیز دیگری است که یک در عرض چند ساعت پسر کارگر را تبدیل به داماد میلیاردر مشهور در شبکه های اجتماعی کرد.