نمناک سرگرمی

گوناگون

معمای جالب

معمای جالب حبه قند


می خواهیم با استفاده از ترازو و تنها با یک بار وزن کردن بفهمیم کدام جعبه از حبه قند های 9 گرمی پر شده؟؟ با معمای جالب حبه قند همراه ما باشید.
ترکیدن بادکنک

عکسی جالب از نحوه ترکیدن بادکنک!


فیزیکدانی فرانسوی به نام سباستین مولینه با الهام از عکسی جذاب که از لحظه ترکیدن یک بادکنک گرفته شده است پدیده ای جالب و پیچیده ای را تشریح کرد.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی با لبخند


با هر تغییر در چهره یک راز از رازهای افراد فاش میشود اگر شما آگاهی کافی نسبت به انواع خنده ها و راز هایی که در آن ها نهفته داشته باشید. می توانید شناخت بیشتری از فرد مقابلتان پیدا کنید. با شخصیت شناسی لبخند همراه ما باشید.
بلندترین دماغ

انسان هایی با اندام هایی عجیب + عکس


در این مطلب شما با بلندترین دماغ، درازترین ناخن، درازترین زبان و چند ترین دیگر آشنا میشوید. این ترین ها بر اثر مشکلات ژنتیکی افراد به وجود آمده است.
سلفی با حیوانات

سلفی های جالب یک جانورشناس با حیوانات


دکتر دیکسون جانورشناسی که علاقمند به حیوانات بوده روش جالبی را برای عکس گرفتن با حیوانات گفته و سلفی هایی که با حیوانات گرفته را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.
فیلم خنده دار

فیلم خنده دار ترس گربه از خیار


کلیپ فیلم خنده دار ترس گربه از خیار در همه جای دنیا منتشر شده است . شما هم به جمع افرادی بپیوندید که با دیدن این کلیپ خنده دار کلی خندیدند.
جلوگیری از بارداری

عجیب ترین روش جلوگیری از بارداری!


زنی که مدتها از روشی عجیب برای جلوگیری از بارداری استفاده میکرد روانه بیمارستان شد. این زن کلمبیایی از سیب زمینی برای جلوگیری از بارداری که توصیه مادرش بود استفاده میکرد.