نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

بیماری کشنده

5 بیماری کشنده و سریع کدامند؟


برخی از بیماریهایی که افراد به آن دچار می شوند باعث مرگ ناگهانی و سریع آنها شده و گاه فرصت کافی برای تشخیص علایم این بیماری وجود ندارد.بیماری کشنده ای مانند آمبولی ریه و ضرات سنگین به مغز و ...
ضد سرطان

کدام شیرینی ضد سرطان است؟


خوردنی های ضد سرطان همه و همه طبیعی و گیاهی هستند اما محققان به تازگی نوعی شیرینی را به عنوان قاتل سرطان معرفی کردند.
آروغ زدن

آروغ زدن چیست و چرا اینقدر آروغ می زنیم؟


باد گلو یا آروغ زدن واکنشی است که دستگاه گوارش به عبور معکوس گازهای معده نشان می دهد. می دانید چرا آروغ می زنیم؟ چرا نباید جلوی آروغ زدن را بگیریم ؟و اینکه آروغ زدن نوزاد چرا مهم است؟
یائسگی زودرس

یائسگی زودرس پوکی استخوان می آورد؟


اگر دچار یائسگی زودرس شده اید حتما منتظر عوارض نظیر پوکی استخوان و گر گرفتگی و بسیاری از علایم باشید.پیشگیری از عوارض یائسگی زودرس را از مدتها قبل باید آغاز کنید.
زیبایی بینی

نکته های جراحی زیبایی بینی


بعد از عمل رینوپلاستی و برداشتن گچ بینی یا splint بینی، ورم فراوانی روی بینی مشاهده خواهد شد که جای نگرانی ندارد زیرا به مرور فروکش می کند. نوک بینی شما در چند ماه اول ....
هسته ضد سرطان

4 هسته میوه ضد سرطان را بشناسید


داروهای شیمیایی ضد سرطان یکی از راههای مقابله با این بیماری است اما بهتر است با استفاده از منابع و مواد غذایی طبیعی ضد سرطان به جنگ با این بیماری مهلک برویم.
واکسن آنفولانزا

تزریق واکسن آنفولانزا برای چه کسانی ضروری است؟


شیوع بیماری آنفولانزا در فصل سرما باعث شده تا اغلب به فکر تزریق واکسن آن باشند در حالیکه نیاز نیست تا همه مردم این واکسن را تزریق کنند و فقط این بیماری برای برخی از مردم تهدید به حساب می آید.
خونریزی بینی

راههای جلوگیری از خونریزی بینی


خونریزی بینی ممکن است برای هر کسی پیش بیاید، اگر روشهای پیشگیری از خونریزی بینی را بدانید می توانید در مواقع لازم از دانسته های خود استفاده کنید.
درمان

درمان دردهای شایع بدون مصرف قرص


به طور یقین همه ما انواع دردها از شایع ترین آنها مثل سردد، دندان درد، درد شانه و گردن و سایر دردها تجربه داشته ایم. در اینجا راه حلی طبیعی به جای قرص ارائه کردیم.