نمناک سرگرمی

گوناگون

زنده شدن ماهی مرده

زنده شدن ماهی مرده با پودر جادویی + تصاویر


زنده شدن ماهی مرده داستان تازه ای نیست اما اینکه یک ماهی کاملا مرده و معلق در آب با یک قاشق پودر چینی و البته جادویی زنده می شود و شروع به جست و خیز می کند کمی عجیب و غریب است.
تولد نوزاد عجیب

تولد نوزاد خوش یمن با دوقلب !! + تصاویر


انتشار تصاویری از تولد نوزادی با دو قلب در فضای مجازی که ملقب به نوزاد فرشته و خوش یمن بود حس کنجکاوی را در ما هم برانگیخت تا بدانیم که داستان واقعی این نوزاد خاص با دوقلب و یک نشان منحصربه فرد چیست.
پول و شانس

بارش پول و شانس از آسمان یک روستا + تصاویر


خیلی وقتها زمانی که احتیاج به مقدار زیادی پول دارید با خود می گویید چه می شود از آسمان پول ببارد ؟ این آروز برای مرد یک روستا به حقیقت پیوست و پول و شانس هر دو برایشان سرازیر شد.
دختر ترسناک

تومور صورت دختر ترسناک جراحی شد + تصاویر


دختری 17 ساله که به دلیل داشتن تومور صورت به اندازه یک توپ فوتبال عنوان دختر ترسناک و عجیب غریب را به خود گرفته بود توسط تیم جراحان در مدت 4 ساعت مورد جراحی و درمان قرار گرفت.
خورده شدن توسط خرس

خورده شدن عکاس توسط خرس ترسناک + عکس


عکاس معروف ژاپنی که بعد از گرفتن عکسی از یک خرس ترسناک توسط همان خرس کشته شد. در ادامه آخرین عکس این عکاس قبل از خورده شدن توسط خرس را مشاهده می کنید.
بیمارستان داعش

افتتاح بیمارستان داعش! + تصاویر


گروهک تکفیری داعش با انتشار تصاویری در شبکه های اجتماعی خبر از آغاز به کار یک مرکز درمانی داد. مرکز درمانی که بیمارستان مخصوص داعشی ها خواهد بود.
پول داخل شکم

خارج کردن پول از داخل شکم بیمار! + عکس


یکی از پزشکان بیمارستان ایسوط مصر در عمل جراحی بیمارش که با تشخیص آپاندیس بستری بود با اتفاقی عجیب روبرو شد اینکه پول به مقدار 1000 پوند از داخل شکم این بیمار خارج کرد.
مرد باردار

مرد بارداری که زایمان کرد + عکس


یک مرد که مدتها بود برای تعیین جنسیت تلاش می کرد در مراجعات خود به پزشک متوجه شد که حامله است. این مرد باردار یک دختر به دنیا آورد که هم اکنون با او زندگی می کند.