دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

خاص ترین هتل های جهان

خاص ترین هتل های جهان + تصاویر


در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با هتل هایی آشنا کنیم که این هتل ها علاوه بر امکانات ویژه و منحصر به فرد،جزو عجیب ترین هتل های دنیا نیز به شمار می روند.
مردی با 100 همسر

مردی با 100 همسر! + تصاویر


پادشاهان جدید در کامرون همسران پادشاه قبلی را به ارث برده و سپس همسری را به عنوان ملکه به اختیار می گیرند.
رنگین کمان دوقلو

رنگین کمان دوقلو در استرالیا + تصاویر


رنگین کمان دوقلو شب عصر روز گذشته در آسمان استرالیا ظاهر شد و تصاویر زیبایی از ان دقایقی بعد در اینستاگرام منتشر شد. تصاویری از رنگین کمان دوقلو و سلفی با این رنگین کمان زیبا.
سگ های پلیس

صف غذای سگ های پلیس! + تصاویر


تصویری که در ادامۀ این مطلب مشاهده می کنید تصویری جالب و دیدنی از آکادمی تربیت سگهای پلیس چین است که در آن سگ ها به طور منظم و تماشایی در صف گرفتن غذا هستند.
هیولای جنسی

معلم 55 ساله معروف به هیولای جنسی!


زنی به نام آنا کیلی ،معلم 55 ساله که برای رسیدن به اهداف شوم و شیطانی خود شاگردانش را مورد تعرض خود قرار داده و به عنوان هیولای جنسی شناخته شده است محاکمه شد.
پاهای کوچک زنان چینی

زنان چینی که کوچکترین پاهای دنیا را دارند + تصاویر


در ساهای گذشته یکی از رسوم عجیب و غریب زنان چینی کوچکتر نشان دادن پاها بود که برای این خاطر انگشتان پا را می شکستند تا درون کوچکتر و زیباتر نشان داده شود.امروزه تعداد کی از بازماندگان این نسل از زنان باقی مانده اند که تصاویر آنها را در ادامه مشاهده می کنید.
عروسی که وسط مراسم غش کرد

عروسی که وسط مراسم غش کرد + تصاویر


عروس خانمی که در مراسم ازدواج و زمانی که کشیک در حال اجرای مراسم ازدواج بود ناگهان از حال رفت و غش کرد دقایقی بعد توانست به مراسم عروسی بازگردد.
وزیر کشور ترک موتور

وزیر کشور ترک موتور 110 + عکس


عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور که دیروز در مراسم تشییع غواصان شهید در میدان بهارستان حضور داشت پس از اتمام مراسم عکس جالبی از خود منتشر کرد که در آن سوار بر یک موتوسیکلت می باشد.
جملات فارسی به انگلیسی

جملات رایج و جالب فارسی به انگلیسی


در دنیای امروزی که فراگیری زبان جدید برای برقراری ارتباط با غیر همزبانان از اهمیت خاصی برخوردار است تنها نباید به آموختن جملات ساده ای بسنده کرد. به صورت تصویری جملات رایج فارسی در انگلیسی را بیاموزید.
دختر روزی 40 بار می خوابد

دختر 18 ساله ای که روزی 40 بار می خوابد!


لوسی تانگ دختر 18 ساله ای است که به دلیل دچار شدن به نوعی بیماری عجیب در طول روز چهل بار به خواب فرو می رود و این اتفاق به نوعی زندگی او را مختل کرده است.