برو به :
تست پیری

روش جدید برای تست پیری!


دانشمندان راهی برای تعیین سرعت پیری یافته اند که زمان مرگ یا احتمال ابتلا به آلزایمر را پیش بینی میکند. در ادامه با شیوه جدید تست پیری همراه ما باشید.
رفع کسالت و بی حالی

برای رفع کسالت و بی حالی چی بخورم؟


بی حالم و مدام خمیازه می کشم. هرچقدر هم بخوابم تاثیری ندارد!برای رفع کسالت و بی حالی و اینکه خستگی دست از سرمان بردارد باید چند توصیه طب سنتی را در رابطه با خوردن،خوابیدن و حتی استحمام کردن را انجام دهیم.
استرس

تکیه کلامی که استرس را کم می کند


استرس و اضطراب را به راههای مختلفی می توان از خود دور کرد که تکیه کلام کی از این راههاست،البته باید انواع تکیه کلام ها را بشناسید و بدانید کدام یک مثبت و کدام یک نیاز به درمان دارند.
خوابیدن

بدون خوابیدن چقدر زنده می مانیم؟


خوابیدن به عقیده ی برخی،فعالیتی است که موجب اتلاف وقت می شود به طبع این نظر،محققان تحقیقاتی انجام داده اند تا علاوه بر یافت فواید خوابیدن،به سوال "آیا انسان بدون خوابیدن زنده می ماند" پاسخ دهند.
دوران قاعدگی

این غذاها درد دوران قاعدگی را زیاد می کند


شاید خانمهایی که دوست دارند دردهای دوران قاعدگی خود را که معمولا از روزهای قبل شروع شده و در این دوران آنها را درگیر و بی تحمل می کند کم کرده ولی از تغذیه درست خود اطلاعی نداشته باشند.مصرف برخی از غذاها در این دوران درد را افزایش می دهد.
اختلال جنسی

اختلال هویت جنسی!


اختلال هویت جنسی از سالهای گذشته جزء اختلالات روانپزشکی محسوب شده و بر یکی از محوری ترین مفاهیم وجودی انسان یعنی "هویت جنسی" تمرکز دارد و بیمارانی که مبتلا هستند رنج زیادی را متحمل می شوند.
دلشوره و اضطراب

از بین بردن دلشوره و اضطراب


در اطرافیام خود انسانهایی را حتما دیده اید که بی دلیل دائما نگران بوده و دلشوره و اضطراب دارند. شاید خود شما نیز این تجربه را داشته باشید. تپش قلب و تندتند نفس کشیدن و ارزش دستها تنها نشانه کوچکی از این بیماری روحی است.
اگر استرس دارید رژ لب بزنید

اگر استرس دارید رژ لب بزنید


اضطراب و استرس 7 سال از عمر آدم را کم کرده و باقی را به کامش تلخ می کند. اما با این زندگی های پرتنش به خصوص در شهرهای بزرگ اضطراب و استرس جزو جدایی ناپذیر از زندگی روزمره است.روش های متعددی برای کاهش بر استرس و فشارهای روحی وجود دارد که شاید تا به حال به ذهنتات خطور نکرده اشد.
پیش بینی مرگ

تست جالب پیش بینی مرگ!


پیش بینی مرگ هم تست دارد! بله با یک تست ساده از روی حالت نشستن و طرز برخاستن از زمین می توانید این تست را انجام دهید و بدانید که کدام حرکت شما اشتباه است و موجب مرگ زودرس می شود.
آلزایمر

این قرص ها آلزایمر می آورند!


آلزایمر یا همان فراموشی تدریجی متاسفانه با مصرف بی رویه ی برخی از داروها و قرص ها می تواند به وجود آید و یا تشدید شود. داروهایی که برای درمان برخی از مشکلات اعصاب و روان استفاده می شوند در لیست این داروها قرار دارند.
هورمون خجالت

هورمون خجالت کشیدن را بشناسید


پژوهشگران سوئدی در تحقیقات جدید خود علت خجالتی بودن و ترس و اضطراب در این افراد را وجود ماده ای در بدن آنها یافتند که بیش از اندازه طبیعی ترشح شده و موجب افزایش خجالت و ترس اجتماعی می شود.