دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

خندیدن

روشهای خندیدن و فواید آن بر سلامت جسم و روح


خندیدن یکی از بهترین راههای درمانی برای مشکلات است که استرس را کم کرده و سیستم ایمنی بدن را قوی می کند. اما چگونه خودمان را وادار به خندیدن بکنیم و علت لبخند زدن نوزادن چیست؟
ترک سیگار

ترک سیگار به شیوه ستارگان هالیوود


سیگار کشیدن هنر نیست این ترک سیگار و کنار گذاشتن آن برای همیشه است که می تواند باعث افتخار باشد. بیشتر ستارگان هالیوودی که اعتیاد به سیگار داشتند و آن را ترک کردند با افتخار و سربلندی از تجربه خود صحبت می کنند.
سلامتی بدن

رابطه سلامتی بدن با فصل تولد


سلامتی بدن انسان به عوامل گوناگونی وابسته است که فصل تولد یکی از این عوامل شناخته شده است. متولدین بهار به اندازه کافی ویتامین دی دریافت می کنند و متولدین تابستان دچار بلوغ زودرس نمی شوند و عمر طولانی دارند.
دوش گرفتن

دوش گرفتن صبح بهتر است یا شب؟


حس خوبی که بعد از دوش گرفتن به بدن دست می دهد با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.برخی صبح و برخی دیگر شب دوش می گیرند ولی به راستی برای سلامتی بدن صبح دوش بگیریم یا شب؟
خانواده شاد

ساده ترین راه داشتن خانواده شاد


داشتن یک خانواده شادو خوشحال آرزوی هر کسی است. حال چگونه خانواده شادی داشته باشیم بستگی به شما دارد تا با این راههای ساده ولی موثر موجب خوشحالی و شادابی خانواده خود شوید.
بی خوابی

بی خوابی شبانه را اینگونه به زانو درآورید


بی خوابی و بد خوابیدن یکی از مشکلات رایجی است که با توجه به شرایط زندگی و استرس های روزانه روز به روز در حال افزایش بوده و سلامت انسانها را با خطر مواجه می کند.ا تغییراتی ساده در سبک زندگی خود این مشکل را می توان درمان کرد.
تاثیر تلویزیون بر کودکان

تاثیرات خوب و بد تلویزیون بر کودکان


در زندگی آپارتمان نشینی امروزه کودکان زمان بیشتری را با تلویزیون صرف می کنند و تاثیر زیادی از برنامه های مختلفی که گاه مناسب شرایط سنی آنها نبوده ،دریافت می کنند و بر فعالیتهای مخصوص دوران خود اختلال وارد می کنند.
ترک سیگار

روش ترک سیگار با لیمو


در روزگاری که تبلیغات بسیاری از طریق رسانه ها برای ترک سیگار انجام می شود یک راه حل طبیعی و بدون هیچ عوارضی می تواند باعث روحیه دادن و ترک کامل سیکار برای افراد سیگاری بسیار مفید باشد.
ایدز

ایدز و عدم حمایت روانی از آن


ایدز یکی از بیماری هایی است که اغلب افراد پس از ابتلا به آن از طریق یکی از راههای مختلف انتقال ،سعی در پنهان کردنش می کنند.اما ریشه واقعی ترس از اچ آی وی در چه چیزی می تواند باشد و این افراد چگونه می توانند در جامعه مانند مردم عادی زندگی کنند؟
کفش مناسب مدرسه

ویژگی های کفش مناسب مدرسه


اصول و نکات مهمی که باید در خرید کفش مناسب مدرسه رعایت شوند را متخصصان طب فیزیکی و فیزیوتراپها اینچنین شرح می دهند تا سلامت پاهای دانش آموزان به خطر نیفتند.
کیف دانش آموزان

بهترین کیف برای دانش آموزان کدام است؟


کیف دانش آموزان با توجه به سن و سلیقه ی آنها انتخاب می شود اما بهتر است قبل از پرداختن به زیبایی و ظاهر کیف، نکات و اصول انتخاب کیف مناسب برای مدرسه دانش آموزان برای حفظ سلامت ستون فقرات بپردازید.
مغز زنان

مغز زنان کوچکتر است یا مغز مردان؟


برخی معتقدند که اندازه مغز زنان کوچکتر از مغز مردان است. این باور درست است یا اشتباه؟ پاسخ علمی در زمینه تفاوت های مغز زن و مرد و موضوع مغز جنسیتی را بدانید.