برو به :
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

همیشه گرسنه ام

چرا همیشه گرسنه ام


همیشه گرسنه ام و هرچقدر هم که می خورم سیر نمی شوم؟ این گلایه ها از گرسنگی بیش از حد دلایلی نهفته در بدن دارند که باید کشف و درمان شوند چرا که در غیر اینصورت اضافه وزن و انواع بیماری ها به سراغتان خواهد امد.
مواد ممنوعه درون مایکروویو

مواد غذایی ممنوعه درون مایکروویو


دستگاه مایکروویو امکان پخت سریع و گرم کردن غذا ها را برای بیشتر بانوان امکان پذیر کرده است اما ایا می دانید که برخی مواد خاص و مواد غذایی را نباید درون مایکرویو قرار داد؟
دلیل خستگی زنان

دلیل خستگی زنانی که همیشه خسته اند


دلیل خستگی زیاد زنان چه می تواند باشد در حالی که اکثر زنانی که همیشه خسته اند به میزان کافی در شبانه روز استراحت و خواب دارند. برای ریشه یابی و رفع این خستگی مبهم بهتر است علت را بشناسید.
کاهش درد زایمان طبیعی

کاهش درد زایمان طبیعی با یک ویتامین


کاهش درد زایمان روش های متعددی در طب های مختلف دارد. طب سنتی مصرف برخی دانه ها و گیاهان را پیشنهاد می دهد و پزشکان در تازه ترین یافته هایشان مصرف یکی از ویتامین های مهم را راهی برای کاهش درد زایمان می دانند.
صبحانه کودک

بهترین صبحانه برای سلامت کودک


اهمیت صبحانه و میان وعده های غذایی سالم بر سلامت و یادگیری کودک , والدین را مجاب به دقت بیشتر در تغذیه فرزندشان می کند. کودکی که علاقه به فست فود دارد جایگزین های مشابه او را تشویق به خوردن غذای سالم خواهد کرد.
ترک سیگار با 5 روش

ترک سیگار با 5 روش باورنکردنی


اگر می خواهید به ترک سیگار اقدام کنید، بدانید که تنها نیستید و سالانه افراد بیشتر و بیشتری برای ترک سیگار اقدام می کنند.اما روشهای ترک سیگار باید به صورتی باشد که دیگر برگشتی در کار نبوده و این ماده اعتیاد آور برای همیشه از زندگی شما خارج شود.
شیشه و عوارض خطرناک آن

عوارض خطرناک مصرف شیشه بر روی مغز


مصرف شیشه باعث تحریک قسمت لذت در مغز و ایجاد توهم می شود و چنان اثری از خود در مغز به جا می گذارد که فرد را به ادامه مصرف وادار می کند. بنابراین مصرف کنندگان تفننی مواد فقط یک قدم تا اعتیاد فاصله دارند.
شستن مرغ فاسد

ماجرای شستن مرغ فاسد با وایتکس!


شستن مرغ های فاسد با وایتکس ماجرایی است که بعد از لورفتن فیلم یکی از مرغ فورشی ها همه را نگران کرد. حال برای اینکه بدانید چند درصد از مرغ هایی که در یخچال خانه دارید فاسد بوده اند با ما همراه شوید.
نداشتن علاقه به همسر

زندگی با همسری که علاقه ای به او ندارم


تلاش برای داشتن زندگی توام با عشق و علاقه به همسر اگر از سوی دو طرف باشد حتما نتیجه مثبتی خواهد داشت.این تلاش بستگی به مهارت زوجین در زمینه همسرداری و قبول مسئولیت های زندگی و فرزندان دارد تا بتوانند با برقراری ارتباط موثر، وظایف و مسئولیت خود را به خوبی و به بهترین نحو انجام دهند.
اعتیاد فرزندان

نکات مهم در پیشگیری از اعتیاد فرزندان


اعتیاد به مواد مخدر یکی از نگران کننده ترین مسائلی است که والدین درگیر آن هستند. اما والدین با رعایت برخی نکات رفتاری و تربیتی می توانند از اعتیاد فرزندشان جلوگیری کنند.
لباس های تنگ

عوارض و مضرات پوشیدن لباس های تنگ برای خانم ها


بسیاری از خانم های چاق برای اینکه لاغرتر به نظر برسند از لباس های تنگ استفاده می کنند، بدون اینکه از خطرات استفاده از این لباس ها آگاه باشند. پوشیدن لباس های تنگ به اعضای داخلی بدن آسیب می رساند.
چالش جدید فیسبوکی

چالش جدید فیسبوکی با نام دماغ طبیعی من


در پی چالش هایی که در فضای مجازی راه افتاده است این بار نوبت به بینی های عمل شده رسیده است. چالش جدید فیسبوکی با نام دماغ طبیعی من به تازگی در فضای مجازی سر و صدایی به پا کرده است.
کاهش درد زایمان طبیعی

کاهش درد زایمان با یک دانه ی طبیعی


کاهش درد زایمان طبیعی با طب سنتی و با استفاده یک دانه ی گیاهی شاید بهترین نوید برای زنان باردار به خصوص در ماههای اخر باشد که در انتظار زایمان هستند.
مشاوره ژنتیک قبل از بارداری

مشاوره ژنتیک قبل از بارداری


مشاوره ژنتیک قبل از بارداری یکی از مهمترین کارهایی است که زوج های جوان باید انجام دهند تا بتوانند یک نوزاد سالم داشته باشند و از بروز بیماری های ژنتیکی در فرزند خود جلوگیری کنند.