دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

مصرف حشیش

عوارض روانی و جسمانی مصرف مواد مخدر حشیش


ماده مخدر حشیش یکی از پرطرفدارین مواد اعتیادآور در میان مصرف کنندگان است که در روند کاری مغز تاثیر مخرب بسیاری می گذارد. این ماده اعتیادآور عوارض مختلفی بر جسم و روح بیماران می گذارد.
درمان ایدز

کوه جادویی درمان ایدز کجای ایران است؟ + عکس


کوه پردیس که با عنوان کوهی برای درمان ایدز شناخته می شود ، به گفته ی برخی یک کوه جادویی است. ناآشنا بودن بسیاری از راننده ها به فضای مغناطیسی این کوه منجر به تصادفات بسیار شده است.
اوتیسم

اوتیسمی ها هم می توانند ازدواج کنند اما ...


اوتیسم از آن دسته بیماری های جدید اختلال رشدی در کودکان است که بسیار از والدین در برخورد با اینگونه بیماری آگاهی کافی نداشته و اغلب به مشکل می خورند. از روابط اجتماعی آنها گرفته تا مسئله ازدواجشان.
کمبود پروتئین

مهمترین نشانه های کمبود پروتئین


کمبود پروتئین در بدن انسان به تغذیه و نوع رژیم غذایی مربوط می شود ، بنابراین باید سعی کنیم از انواع منابع پروتئین مصرف کنیم تا با کمبود آن در بدن مواجه نشویم.
تاثیر رنگ در سرزندگی

تاثیر شگفت انگیز رنگ ها در شادی و سرزندگی


رنگ ها توانایی زیادی برای تاثیر گذاشتن بر روحیه و خلق و خوی انسان ها دارند ، بنابراین رنگ های منزل ، محل کار و یا لباس هایی که می پوشیم می تواند شادی و سرزندگی را به ما هدیه کند.
بلوغ دختران

از دوران بلوغ دختران چه میدانید؟


معمولا ورود به دوران نوجوانی با تحولات جسمی و روحی فرزندانمان همراه است که ممکن است برخی از آنها به چشم نیاید..دوران بلوغ دختران باید با آگاهی و اموزش والدین همراه باشد.
درست خوابیدن

نحوه درست خوابیدن و اهمیت آن در سلامتی


امروزه بسیاری از افراد از کمردرد و یا زانو و گردن درد شکایت دارند و اغلب ریشه اصلی مشکل خود را نمی دانند.اغلب این مشکلات به نحوه خوابیدن و درست قرار گرفتن در محل خواب ارتباط دارد.
خندیدن

روشهای خندیدن و فواید آن بر سلامت جسم و روح


خندیدن یکی از بهترین راههای درمانی برای مشکلات است که استرس را کم کرده و سیستم ایمنی بدن را قوی می کند. اما چگونه خودمان را وادار به خندیدن بکنیم و علت لبخند زدن نوزادن چیست؟
ترک سیگار

ترک سیگار به شیوه ستارگان هالیوود


سیگار کشیدن هنر نیست این ترک سیگار و کنار گذاشتن آن برای همیشه است که می تواند باعث افتخار باشد. بیشتر ستارگان هالیوودی که اعتیاد به سیگار داشتند و آن را ترک کردند با افتخار و سربلندی از تجربه خود صحبت می کنند.
سلامتی بدن

رابطه سلامتی بدن با فصل تولد


سلامتی بدن انسان به عوامل گوناگونی وابسته است که فصل تولد یکی از این عوامل شناخته شده است. متولدین بهار به اندازه کافی ویتامین دی دریافت می کنند و متولدین تابستان دچار بلوغ زودرس نمی شوند و عمر طولانی دارند.
دوش گرفتن

دوش گرفتن صبح بهتر است یا شب؟


حس خوبی که بعد از دوش گرفتن به بدن دست می دهد با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.برخی صبح و برخی دیگر شب دوش می گیرند ولی به راستی برای سلامتی بدن صبح دوش بگیریم یا شب؟
خانواده شاد

ساده ترین راه داشتن خانواده شاد


داشتن یک خانواده شادو خوشحال آرزوی هر کسی است. حال چگونه خانواده شادی داشته باشیم بستگی به شما دارد تا با این راههای ساده ولی موثر موجب خوشحالی و شادابی خانواده خود شوید.
بی خوابی

بی خوابی شبانه را اینگونه به زانو درآورید


بی خوابی و بد خوابیدن یکی از مشکلات رایجی است که با توجه به شرایط زندگی و استرس های روزانه روز به روز در حال افزایش بوده و سلامت انسانها را با خطر مواجه می کند.ا تغییراتی ساده در سبک زندگی خود این مشکل را می توان درمان کرد.