دیگران چه می خوانند..؟
پاستا عربیتا

طرز تهیه پاستا عربیتا با بادمجان بریانی


شاید با شنیدن نام عربیتا احساس کنید که این غذا برای کشور های عربی باشد اما باید بگوییم خیر،عربیتا صرفا به معنی تند و تیز است و این پاستا همانند اکثر پاستاها اصالتی ایتالیایی دارد.طرز تهیه پاستا عربیتا را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان پر شده با گوشت

طرز تهیه نان پر شده با گوشت


نان پر شده با گوشت غذایی پر طرفدار و لذیذ است که در میان اروپایی ها محبوبیت زیادی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب شیرین فنلاندی‌

طرز تهیه کباب شیرین فنلاندی ها با پلوی تند


فنلاندی ها برای درست کردن کباب از یک شیوه متفاوت از ما ایرانی ها استفاده می کنند. آن ها کباب هایشان را کمی شیرین یا بهتر است بگوییم ترش و شیرین درست می کنند. طعمی که متفاوت ولی خوشمزه است.
دست‌پیچ ویتنامی

طرز تهیه دست پیچ تابستانی ویتنامی


ویتنامی ها غذای سالم و پرطرفداری دارند به نام رول یا غلتک بهاری (یا تابستانی). خودشان معتقدند این غذا ترکیبی از آفرینش های زمینی و دریایی است و سعی می کنند خانوادگی آن را تهیه کنند تا همه اعضای خانواده در یک مراسم کوچک بهاری یا تابستانی جمع شوند.
تارت گوشت

طرز تهیه تارت گوشت با بلغور


تارت گوشت با بلغور غذایی با طعم کاملا متفاوت و جدید است که از ترکیبات مقوی تهیه می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
فیله اسپینانس

طرز تهیه فیله اسپینانس


فیله گوساله یکی از غذاهای مورد علاقه شکموهاست. اما نوع مزه دار کردن آن نیز خیلی مهم است. اینکه فیله کنار چه مواد دیگری قرار بگیرد اهمیت دارد، در این مطلب طرز تهیه یک فیله گوساله خیلی تند را داریم.
پای مرغ

طرز تهیه پای مرغ رژیمی


عصاره مرغ و سرکه را در یک تابه بزرگ ریخته، آن را روی شعله بگذاریدو سیر، شاخه های آویشن، ترخون و هویج را اضافه کرده و صبر کنید تا به جوش بیاید. حالا شعله را کم کرده و بگذارید محتویات تابه برای 3 دقیقه بجوشد.
پیتزا برگر

طرز تهیه پیتزا برگر


پیتزا برگر یک ساندویچ بسیار خوشمزه و لذیذ است که تجربه ی طعمش بسیار لذت بخش خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نخودپلو با بادمجان

طرز تهیه نخودپلو با بادمجان


اصولا ما دو نوع نخود می شناسیم؛ یکی نخود سبز و دیگری نخود آشی؛ یعنی به طور کلی این نخود ها را برای درست کردن آش و آبگوشت مناسب می دانیم. در حالی که عرب ها با این نخودها غذاهای متنوعی درست می کنند؛ یکی از آنها نخود پلو با بادمجان است که با سبزیجات مختلف آن را طعم دار می کنند.
مرغ کره ای

طرز تهیه مرغ کره ای هندی


مرغ کره ای هندی غذای خوشمزه و خوش بویی است که انواع ادویه ها در آن به کار می رود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
لازانیای کلاسیک

طرز تهیه لازانیای کلاسیک سیسیلی


اگر به دنبال طعم جدید در خانواده لازانیا ها می گردید لازانیای کلاسیک سیسیلی پیشنهاد ما می باشد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.