نمناک سرگرمی

گوناگون

پول داخل شکم

خارج کردن پول از داخل شکم بیمار! + عکس


یکی از پزشکان بیمارستان ایسوط مصر در عمل جراحی بیمارش که با تشخیص آپاندیس بستری بود با اتفاقی عجیب روبرو شد اینکه پول به مقدار 1000 پوند از داخل شکم این بیمار خارج کرد.
مرد باردار

مرد بارداری که زایمان کرد + عکس


یک مرد که مدتها بود برای تعیین جنسیت تلاش می کرد در مراجعات خود به پزشک متوجه شد که حامله است. این مرد باردار یک دختر به دنیا آورد که هم اکنون با او زندگی می کند.
تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی بر اساس حس


تست شخصیت شناسی شما این بار با جواب دادن چند سوال انجام می شود سوالات زیر را به دقت بخوانید و اولین گزینه ای را که به ذهنتان می رسد انتخاب کنید تا با این روش بدانید شما دیداری هستید یا شنیداری یا لمسی؟
غذای چندش آور

غذای چندش آور داخل دهان مرد زنده شد! + تصاویر


می توانید تصور کنید که غذایی که می خورید داخل دهانتان به یکباره تکان خورده و سعی در فرار داشته باشد؟ ماهی داخل غذای چندش آور ژاپنی در زمان سرو هنوز حرکت می کرد اما مرد جوان بی توجه به آن، به خوردن ادامه داد.
بهنوش بختیاری

خانه داری بهنوش بختیاری! + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر خوش ذوق و پر انرژی که همیشه با پست های متنوع و جذابش هوادارانش را غافلگیر می کند این بار عکسی از خود در حال خانه داری در پیج شخصی خود منتشر کرد.
کانال تلگرام داعش

کانال فارسی تلگرام داعش هم آمد! + عکس


کانال تلگرام داعش که مدتی پیش راه اندازی شده بود این روزها با ارسال پیامی به زبان فارسی خبر از راه اندازی و آغاز به کار کانال فارسی تلگرام این گروه تروریستی می دهد.
سکسکه

زنی که روزی 100 بار سکسکه می کند! + تصاویر


سکسکه های طولانی می تواند کلافه کننده باشد ولی قابل درمان است اما این زن 8 سال است که هر روز 100 سکسکه می کند و هنوز درمانی هم برای این سکسکه طولانی و عجیبش پیدا نشده است.