برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

پرندگان عجیب

پرندگان عجیب و زیبا در دنیا + تصاویر


حیات وحش و طبیعت پیرامون ما بسیار شگفت انگیز و پر رمز و راز است که در این مطلب تصاویری از پرندگان عجیب و در عین حال بسیار زیبا را مشاهده می فرمائید.
حراج بوتاکس

حراج نوروزی بوتاکس!


تزریق ژل و بوتاکس تا حدی در کشور رواج پیدا کرده است که در کنار حراج های نوروزی تبلیغات حراج بوتاکس نیز در شبکه های اجتماعی با عنوان جشنواره های بوتاکس، هر ۴ نفر یک نفر رایگان، در حال گسترش است.
اعتیاد به گچ

اعتیاد عجیب یک جوان به گچ!


اگر تصور میکنید اعتیاد تنها منحصر به مصرف مواد مخدر و الکل است،سخت در اشتباهید.برخی از مردم اعتیادهای بسیار باورنکردنی دارند.در این مطلب یکی از این اعتیاد های عجیب را می خوانید که 21 سال است جوانی را درگیر خود کرده است.
بزرگترین باربیکیو

بزرگترین باربیکیو در دنیا + عکس


بزرگترین باربیکیو در دنیا که توان پخت 4 تن گوشت را به طور همزمان دارد به راحتی توانست در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود. در ادامه عکس مربوط به بزرگترین کباب پز دنیا را مشاهده می فرمائید.
عجیب ترین خریدار خودرو

عجیب ترین خریدار خودرو! + تصاویر


مردی چینی با روشی عجیب و غریب خودرویی خریداری کرد و برای پرداخت هزینه آن با دادن ریزترین سکه ها باعث شد تا چند نفر یک روز تمام را به شمردن این سکه ها مشغول باشند.
تک درخت عجیب

تک درخت عجیب در ایران + تصاویر


تصویر بالا یک عکس نجومی در شبی مهتابی از تک درخت زیبایی است که یکی از جاذبه های گردشگری شهر ارسنجان در استان فارس می باشد.
حمل گاو با موتور

حمل گاو با موتور! + تصاویر


حمل گاو با موتور سیکلت! تا امروز ما فکر می کردیم فقط موتور سوارهای بازار ناصر خسرو می توانند بارو مسافر غیر معمول را باموتور سیکلت حمل کنند اما حالا فهمیدیم که ماهر تراز اونا هم پیدا می شه.
داستان نویسی دختر معلول

داستان نویسی دختر معلول با یک پا + تصاویر


دختر 21 ساله ای به دلیل معلولیتی که دارد قادر به حرکت کردن نیست و تقریبآ فلج شده است اما او به طور شگفت انگیز و باور نکردنی با پای چپ خود می تواند تایپ کند و تصمیم گرفته یک رمان تخیلی از خود بنویسد.
مرد کله هندوانه ای

عاقبت مرد کله هندوانه ای + عکس


مردی که با گذاشتن یک هندوانه توخالی روی سرش به مرد کله هندوانه ای مشهور شده بود با حضور در مترو سبب وحشت مردم می شد توسط پلیس بازداشت شد.
پاره شدن شلوار مجری

پاره شدن شلوار مجری در برنامه زنده! + فیلم


در برنامه زنده تلویزیونی که از ورزشکاران رزمی کار دعوت شده بود تا به اجرای برنامه بپردازند مجری برنامه اقدام به انجام حرکات ورزشی کرد که در این مطلب مشاهده می کنید.