نمناک سرگرمی

گوناگون

جنین

علامت جنجالی دست یک جنین در سونوگرافی! + عکس


کودکی که قبل از تولدش معروف شد، مادر این کودک که برای اسکن و اطمینان از سلامتی جنین به بیمارستان رفته بود با صحنه عجیبی مواجه شد، لحظه ای که جنین انگشتان خود را به علامت پیروزی بالا گرفته بود.
دست فروشی

دست فروشی دختر پورشه سوار برای پول بنزین! + عکس


دست فروشی کردن این دختر جوان کنار خیابان آن هم با پورشه کمی عجیب به نظر می رسد،این دختر برای تهیه بنزین ماشینش اقدام به دستفروشی با خودروی گرانقیمت خود کرده است که سوژۀ داغ رسانه های امروز گشته است.
ازدواج دختر 11 ساله

ازدواج دختر 11 ساله با پیرمرد 85 ساله! + تصاویر


نگاه به مسئله ازدواج دختران در برخی کشورهای جهان سوم همچنان مانند گذشته های دور بسیار سطحی است و گاها با خبرهایی از ازدواج دختران در سنین پایین با مردان مسن مواجه می شویم که ظلم بزرگی است.
تصادف لکسوس

تصادف عجیب لکسوس با تیر برق در پرند! + عکس


عکسی که ملاحضه می کنید تصادف شدید خودروی لکسوس را نشان می دهد که به طرز عجیبی در پرند اتفاق افتاده است این خودرو به علت برخورد شدید به حالت معلق در هوا در آمده است.
بچه غول

بچه غول زن هندی متولد شد + تصاویر


بچه غولی که زن هندی به دنیا آورد یکی از سنگین وزن ترین نوزادان دنیا نام گرفت. این زن هندی 9امین فرزندش را به دنیا آورد و برای زایمان 8 فرزند قبلی اش به دلیل ترس از بیمارستان هرگز توسط پزشک زایمان نکرده بود.
بزرگترین تومور

بزرگترین تومور پا به وزن 55 کیلوگرم + تصاویر


پسر جوان 3 سال بود که خانه نشین شده بود و علت ناتوانی او رشد بزرگترین تومور پا در یکی از پاهایش بود تا اینکه بالاخره پزشکان بعد از ساعتها تلاش توانستند این تومور 55 کیلوگرمی را خارج کنند.
ناسا

عکس های ناسا از شهرک 8 هزار ساله!


ایستگاه فضایی بین المللی ناسا اقدام به انتشار تصویر ماهواره ای از شهرک باستانی 8000 ساله ای در بیابان های قزاقستان کرده است که جدیدترین کشفیات این سازمان می باشد.