دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

این موجود عجیب پروانه است یا مار؟! + تصاویر

این موجود عجیب پروانه است یا مار؟! + تصاویر


این موجود پروانه است یا مار؟! در این بخش موجودی را میبینید که در نگاه اول شاید باورتان نشود که پروانه است!اما بد نیست بدانید این حشره به خاطر شباهت فوق العاده پیله اش به سر مار معروف است.
غذاهای عجیب و چندش آور جهان! + تصاویر

غذاهای عجیب و چندش آور جهان! + تصاویر


در این مطلب با 12 مورد از عجیب ترین و چندش آورترین غذاهای جهان آشنا می شوید که این غذاها برای اغلب افراد غذایی پرطرفدار است و برای بسیاری تصور کردنشان حال بهم زن و چندش آور است.
شغل وحشتناک

دختری با شغل وحشتناک! + تصاویر


دختر جوانی به نام بیندی که با شجاعت وصف نشدنی و تحسین برانگیز شغلی خطرناک و به نوعی وحشتناک دارد و این موجب شده است سوژه بسیاری از رسانه ها شود.
مادر میشل اوباما

مادرزن باراک اوباما + عکس


میشل همسر باراک اوباما و بانوی اول آمریکا در اینستاگرام خود تصویری از مادرش را به همراه خود به اشتراک گذاشت و از وی تشکر کرد.
تولد مهناز افشار

جشن تولد 38 سالگی مهناز افشار + عکس


مهناز افشار و همسرش یاسین رامین پس از به دنیا آمدن دخترشان تصاویری از روز عروسی را که تاکنون منتشر نکرده بودند به همراه عکس کیک تولد 38 سالگی مهناز افشار را به اشتراک گذاشتند.
پفک خوردن

پفک خوردن بزها را دیده اید؟


پفک خوردن بزها سوژه ی جدید دنیای مجازی از دنیای حیوانات است. شاید صاحب این بزها از مضرات پفک اطلاعی ندارد و یا شاید علوفه گرانتر از پفک شده است که او پفک خوراندن به بزها را ترجیح داده است.
رفتارهای جالب حیوانات

رفتارهای جالب حیوانات شبیه انسان ها + تصاویر


تصاویر جالبی از حیوانات را مشاهده می کنید که حیوانات به طرز جالبی کارها و رفتارهایی که یک انسان انجام می دهد را به خوبی تقلید کرده و به نوعی توانایی شگفت انگیز خود را به نمایش می گذارند.
عکس سلفی

جالب ترین عکس سلفی جهان انتخاب شد + عکس


تب گرفتن عکس سلفی هر که را دچار کرده دیگر رهایی نداشته است اما نکته این تب نیست با دیدن جالبرترین عکس سلفی دنیا خواهید فهمید که نکته در چیز دیگری است که خودتان خواهید فهمید.