دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

قاشق چنگال

قاشق چنگال 1500 سال پیش ایرانی ها + عکس


ایرانیان 1500 سال پیش در دوران ساسانی از قاشق چنگال به عنوان ابزاری برای غذاخوردن استفاده می کردند در حالی که در اکثر کشورهای دنیا هنوز قاشق و چنگال دیده نشده بود.
رکوردهای گینس

بهترین رکوردهای گینس 2016 + تصاویر


کتاب گینس نامزدهای رکورددارترین موجودات جهان در سال 2016 را منتشر کرد، رکوردهای گینس شامل بلند قدترین گاو دنیا، سریعترین لاکپشت، بزرگترین پا و ... می باشد.
خلبان زن

خلبان زن بدون دست در آمریکا + تصاویر


جسیکا کاکس اولین خلبان زن آمریکایی است که مادرزادی بدون دست به دنیا آمده است او یکی از موفق ترین زنان دنیا معرفی شده است و توانایی های خارق العاده ای دارد.
تخریب ساختمان

تخریب ساختمانهای عظیم با روشی کنترل شده + تصاویر


ساختمان ها و سازه های بزرگ را نمی توان به همین راحتی از بین برد.متخصصین این امر برای تخریب آنها از روشی متفاوت استفاده می کنند که در ادامه تصاویری از فروپاشی این سازه های عظیم الجثه را مشاهده خواهید کرد.
خلاقیت جالب

خلاقیت جالب با وسایل دور ریختنی + تصاویر


تصاویر زیر نشان می دهد چه طور باید با کمی خلاقیت از وسایل اطرافمان بهترین استفاده را داشته باشیم ابتکارهای جالب و دیدنی از دوش حمام گرفته تا آینه بغل ماشین را ببینید.
دختر احمد شاه

ایراندخت دختر زیبای احمد شاه + تصاویر


ایراندخت زیباترین دختر احمد شاه قاجار بود . او خواهر دیگری هم داشت که نامش همایون دخت قاجار بود .تصاویری از او و خواهرش همایون دخت قاجار را در ادامه مشاهده می کنید.