نمناک سرگرمی

گوناگون

گل سرخ

داستان کوتاه گل سرخ


وقتی آفتاب به لب بام رسید «سعید» دیگر گریه نمی کرد. من و مادرم پیکر بی جان پرنده پاک را در گوشه حیاط ـ همان جایی که حیات زخمی خود را به سوی آسمان مرگ پرتاب کرده بود ـ چال کردیم.
سال کبیسه

سال کبیسه است یعنی چه؟


سال کبیسه است یعنی چه؟ سالهایی که اسفند 30 روز است یعنی تعداد روزهای سال بجای 365 روز ، 366 روز می شود . این سال را، سال کبیسه می گویند.
سلفی

سلفی احمقانه سال 2016


در پی وقوع آتش سوزی هنگام تحویل سال نو میلادی در هتل 63 طبقه داون تاون زوج جوانی با انتشار عکسی سلفی از خود در این مکان مورد انتقاد شدید کاربران قرار گرفتند.
شخصیت شناسی با هدیه

شخصیت شناسی مردان با هدیه


زن ها به طور فطری علاقه شدیدی به هدیه گرفتن دارند، پشت این هدایای مخفی، یکسری جریانات غیرقابل پیش بینی پنهان شده است. هر هدیه ای که از همسرتان میگیرید یک راز از رازهایش را فاش میکند.
معمای جالب

معمای جالب حبه قند


می خواهیم با استفاده از ترازو و تنها با یک بار وزن کردن بفهمیم کدام جعبه از حبه قند های 9 گرمی پر شده؟؟ با معمای جالب حبه قند همراه ما باشید.
ترکیدن بادکنک

عکسی جالب از نحوه ترکیدن بادکنک!


فیزیکدانی فرانسوی به نام سباستین مولینه با الهام از عکسی جذاب که از لحظه ترکیدن یک بادکنک گرفته شده است پدیده ای جالب و پیچیده ای را تشریح کرد.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی با لبخند


با هر تغییر در چهره یک راز از رازهای افراد فاش میشود اگر شما آگاهی کافی نسبت به انواع خنده ها و راز هایی که در آن ها نهفته داشته باشید. می توانید شناخت بیشتری از فرد مقابلتان پیدا کنید. با شخصیت شناسی لبخند همراه ما باشید.