برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بی رحمانه ترین قاچاق

بی رحمانه ترین شیوه قاچاق طوطی! + تصاویر


قاچاقچیان در اقدامی بحث برانگیز شیوه ای عجیب و بی رحمانه برای قاچاق طوطی کاکلی کاکل زری در پیش گرفته و در بطری های آب جاسازی کردند تا آن ها را برای مراسمی در اندونزی قاچاق کنند.
عکس های بازیگران ایرانی

عکس های قدیمی و دیده نشده از بازیگران ایرانی


بازیگران مرد و زن سینمای ایران این روزها عکس های متفاوتی را از خود در فضای مجازی منتشر می کنند، در این مطلب عکس هایی قدیمی از بازیگران زن و مرد سینما و تلویزیون ایران را مشاهده می کنید.
شهرزاد کمال زاده از کودکی

شهرزاد کمال زاده از کودکی تا به حال + تصاویر


14 اردیبهشت روز بازیگر بود و بدین مناسبت شهرزاد کمال زاده به مانند سایر بازیگران کشورمان در اینستاگرام با انتشار تصویری از کودکی تا به حال خود را منتشر و این روز را به همکاران خود تبریک گفت.
پیرترین عروس و داماد

پیرترین عروس و داماد دنیا + عکس


پیرزن و پیرمرد انگلیسی در تاریخ 13 ژوئن امسال (2015) رکورد مسن ترین تازه عروس و داماد جهان را به نام خود ثبت می کنند.این زوج پس از 27 سال آشنایی تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند.
فال درست است

آیا فال یا طالع بینی ما درست است؟


آیا فال فقط یک سرگرمی است؟ طالع بینی علم است یا خرافات؟این ها سوالاتی هستند که در ذهن بسیاری از افراد علاقه مند به فال شکل گرفته است با ما همرا باشید تا نکاتی در این باره بخوانید.
عکس یادگاری جان کری

عکس یادگاری جان کری با بچه فیل! + تصاویر


جان کری وزیر خارجه آمریکا در سفری که اخیرآ به کنیا داشت در حاشیۀ این سفر لحظاتی در حال سلفی گرفتن با بچه فیل گذراند که در ادامه تصاویری از آن مشاهده می کنید.
لباس شوالیه در تهران

فروش لباس شوالیه 15 میلیونی در تهران! + عکس


به تازگی تصویری جالب در فضای مجازی منتشر شده است که این تصویر حکایت از فروش لباس شوالیه جنگی 15 میلیونی در تهران دارد این لباس توسط یک مسافر از انگلیس وارد ایران شده است.