دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

توقف عجیب پراید

توقف عجیب پراید روی صخره + عکس


در حادثه ای یک دستگاه خودروی پراید در جادۀ مسجد سلیمان به شهر کرد به طرز عجیب و باورنکردنی روی یک صخره قرار گرفته است که در ادامه مشاهده می کنید.
گریم جالب کمند امیرسلیمانی

گریم جالب کمند امیرسلیمانی در 28 سال قبل + عکس


تصویری جالب از گریم کمند امیرسلیمانی در فیلم ترنج که مربوط به 28 سال پیش می باشد و توسط عبدالله اسنکدری یکی از چهره پردازان نام آشنای سینمای ایران منتشر شده است را مشاهده می کنید.
آنجلینا جولی

جشن تولد 40 سالگی آنجلینا جولی + عکس


آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود 40 سالگی خود را در کنا همسرش برئد پیت و 6 فرزندش جشن گرفت، در ادامه عکسهای جشن تولد آنجلینا جولی را ببینید.
تصاویر روز

تصاویر روز جمعه 15 خرداد 1394


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 15 خرداد 1394 را در سایت نمناک ببینید.
سارا خوئینی ها بالای برج ایفل

سارا خوئینی ها بالای برج ایفل + تصاویر


سارا خوئینی ها بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مشغول کار در سری دوم سریال بی قرار در پاریس به سر می برد تصاویری از پشت صحنه این سریال را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
برخورد زره پوش و پورشه

تصادف پورشه زرد با زره پوش


یکی از زره پوش های چینی با پورشه زرد رنگی در بزرگراه برخورد کرد.این نفر بر غول پیکر در ارتش چین خدمت می کند.
جریمه فرغون

جریمه فرغون توسط پلیس! + عکس


تا حالا جریمه شدن یک فرغون بنایی رو دیده بودین؟! پلیس انگلیس در اقدامی عجیب یک فرغون بنایی را جریمه کرد که این حرکت مضحک پلیس اعتراض بسیاری از رسانه ها و کاربران انگلیسی را در پی داشت.
نماز خواندن پادشاه عربستان

نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش داخل کعبه + عکس


ملک سلمان پادشاه عربستان که اخیرآ به زیارت مسجدالحرام در مکه مکرمه رفته بود با حرکتی توهین آمیز و درحالی که کفش به پا داشت،دو رکعت نماز آنجا خواند که این اتفاق باعث انتقاد شدید مسلمانان جهان از وی شده است.