برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

خانه ی عجیب

خانه ای متحرک و جالب در ایران! تصاویر


پیر مردی 67 ساله چند سالیست که ساکن یک درخت شده است،نه درخت ساکن روی زمین،بلکه درختی سوار بر چهارچرخ نیسان آبی رنگ که با زندگی عادی کاملاً تفاوت دارد.در ادامه گزارشی کامل از زندگی جالب این مرد را می خوانید.
عجایب اتمی در آلمان

سرزمین عجایب اتمی در آلمان + تصاویر


در منطقۀ گردشگری کالکار آلمان نیروگاه اتمی نیمه کاره ای به مساحت 55 هکتار واقع است که این نیروگاه به یکی از 5 مقصد برتر گردشگری جهان تبدیل شده است و لقب سرزمین عجایب اتمی به خود گرفته است.
سلفی های خطرناک جوان

سلفی های خطرناک جوان ماجراجو + تصاویر


پسر 27 سالۀ برزیلی در یک اقدام عجیب و باورنکردنی یکی از خطرناک ترین و عجیب ترین سلفی های جهان را با معروفترین مجسمۀ برزیل که نمادی از حضرت عیسی است گرفت.
ضرب المثل درباره مهمان

ضرب المثل درباره مهمان


بدون شک در ایام نوروز هیچ خانه ای بی مهمان نخواهد بود و مهمان و دیدو بازدید ها یکی از مهم ترین قسمت های ای ایام خواهد بود در این بخش چند ضرب المثل طنز گونه و کنایه آمیز در این باره در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم که در ادامه می خوانید.
پاشنه کفش زن

پاشنه کفش زن در سر شوهرش گیر کرد


روز گذشته مرد عربستانی با حالتی عجیب طوری که پاشنه تیز یک کفش زنانه در سرش بود به بخش اورژانس بیمارستانی در شهر الجبیل عربستان منتقل شد.این خبر با واکنش های بسیاری از کاربران روبرو شد.
معمای جالب

معمای جالب شکل های دوقلو


در معمای جالب شکل های دوقلو با کمی دقت می توانید پاسخ را به درستی حدس بزنید و توانایی هوش خود را بسنجید.در این معما باید شکلی که با بقیه شکل ها فرق دارد را پیدا کنید؟