نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

گربه باعث نازایی خانمها

گربه باعث نازایی خانمها می شود؟


بسیاری از مردم بر این باورند که داشتن ارتباط با گربه یا موی گربه باعث عقیمی یا نازایی خانمها یا دختران می شود. اما تا چه حد این گفته واقعیت دارد و یکی از دلایل نازایی و یا سقط جنین مر بوط به نگهداری از حیوانات خانگی می شود؟
بیماری سینوزیت

بیماری سینوزیت و درمان آن


یکی از بیماری هایی شایعی که در میان مردم رواج دارد سینوزیت است. این بیماری که سر و صورت و گردن را درگیر خود می کند انواع مختلفی داشته و عوامل مختلفی در ایجاد آن نقش دارند.
مصرف آموکسی سیلین

عوارض و علائم حساسیت به مصرف “آموکسی سیلین


آموکسی سیلین یکی از رایج ترین آنتی بیوتیک ها است که مردم استفاده خودسرانه زیادی از آن کرده و از عوارض آن بی اطلاع هستند. در حالیکه مصرف این دارو هم مانند دیگر داروهای پزشکی قوانین خاص خود را دارد.حساسیت به “آموکسی سیلین” یکی از عوارض آن است.
درمان سرطان با لیموترش

شیمی درمانی با لیموترش


دانشمندان در لیموترش خواصی پیدا کرده اند که 10000 بار قوی تر از ترکیبات شیمی درمانی می تواند در درمان بیماریهای سرطانی عمل کرده و سلولهای سرطانی را از بین ببرد.
چه کسانی سرطان میگیرند

چه کسانی و با چه شخصیتی سرطان میگیرند


چه کسانی سرطان میگیرند؟ تابه جال به این فکر کرده اید که شخصیت شما در ابتلا به بیماری های سخت و کشنده همچون سرطان و ام اس نقش دارد؟ در بین شخصیت های مختلف،دو گروه بیشتر از بقیه مبتلا به سرطان می شوند.
بیماری خطرناک

مراقب بیماری خطرناک بعد از ماه رمضان باشید


بی شک به دلیل جنبه های مثبت سلامتی ماه رمضان، بدن در این ماه مبارک از برخی بیماری ها تا حدودی دور می شود ولی بعد از اتمام این ماه برخی بیماری های خطرناک دوباره به سراغ فرد می آیند.
بی خوابی

طب سوزنی با بی خوابی چه می کند؟


بی خوابی شبانه مشکلی است که شمار زیادی از انسان های عصر مدرن درگیر آن هستند طب سوزنی به عنوان بخشی از طب سنتی و قدیمی برای درمان این مشکل امروزی بسیار توصیه می شود.