نمناک سرگرمی

گوناگون

شنای نوزادان

شنای نوزادان 3 ماهه زیر آب! + تصاویر


تصاویر زیر از کودکانی می باشد که توسط یک عکاس ماهر در زیر آب گرفته شده است که این نوزادان به طرز عجیب و باور نکردنی می توانند زیر آب نفس خود را حبس کرده وشنا کنند.
پیوند انگشتان دست

پیوند باور نکردنی انگشتان دست به شکم! + تصاویر


جراحان در اقدامی عجیب و باورنکردنی دست پیرمردی را که به دلیل سوختگی شدید از کار افتاده بود به شکمش پیوند زدند. در ادامه تصاویر پیوند انگشتان دست این پیرمرد به شکمش را ملاحظه می فرمائید.
سلفی داعشی ها

سلفی زن داعشی ها، ما خوشبختیم!!


یکی از زنان داعشی اخیرا در اقدامی عجیب با انتشار عکس های سلفی خواسته است تا از خوشبختی خودش در کنار همسرش بگوید. این درحالی است که هر روز خبر تازه ای از نابودی این گروهک تروریستی منتشر می شود.
اولین بنز

اولین زن بنز سوار تاریخ + عکس


همسر سازنده ی بنز اولین زن بنز سوار بود که با ساخته ی همسرش برای اولین سفر جاده ای از این ماشین استفاده کرد. در ادامه تصاویر برتا رینگر-بنز اولین بنز سوار زن در تاریخ را مشاهده می کنید.
پارک خودرو

ابتکاری جالب برای پارک خودرو! + عکس


تصویری که در ادامه میبینید ابتکار جالب و خلاقانه را در پارک کردن خودرو نشان می دهد در این عکس به دلیل بیرون ماندن صندوق عقب خودرو از در ابتکاری جالب به خرج داده شده است.
زن چینی

اقدام خطرناک زن چینی در فرودگاه! + عکس


اقدام عجیب زن چینی در حمل یک قبضه چاقو در فرودگاه شانگ های چین منجربه حیرت مامورین امنیتی از دیدن چاقو شد و جالب اینجاست که او چاقو را در سر خود پنهان کرده بود.
شگفت انگیزترین اتاق

شگفت انگیزترین اتاق جهان + عکس


لوکاس سمارس هنرمند امریکایی اتاق آینه ها را سال 1966 ساخت و پس از ساخت آن عکس پانورامایی را از کل اتاق می گیرد که در این عکس نکته شگفت آوری مشهود است و بازدیدگان خود را بهت زده می کند.
کالسکه سواری

کالسکه سواری عروس و داماد اردبیلی + عکس


عروس و داماد اردبیلی در اقدامی جالب و متفاوت ترجیح داده اند مراسم عروسی خود را با شکل سنتی برگزار کنند آنها در میدان شهرک سینای این شهر،سوار بر کالسکه در شهر گشتند.