برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

کشف اولین ماهی خونگرم

اولین ماهی خونگرم در جهان + تصاویر


کشف ماهی های عجیب و غریب از گوشه کنار دنیا هر روز محققان را به نتایج جدیدی میرساند که تازه ترین کشف در دنیای ماهی ها متعلق به ماهی خونگرم Opah است که در برخی نوع خود یک ماهی غول اقیانوس می باشد.
رفتار جنجالی عروس و داماد

رفتار جنجالی عروس و داماد با نوزاد! + تصاویر


برگزاری مراسم های عجیب و غریب در غرب به یکی از رسومات تبدیل شده و عرو و دامادها با برگزاری مراسم های عجی و گاه ترسناک سعی می کنند تا خاطره این روز را در اذهان اطرافیان ثبت کنند.اما عروس جنجالی که در ادامه مشاهده می کنید به یک مادر بی رحم در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.
تنبل ترین زن دنیا

تنبل ترین زن دنیا + تصاویر


این زن کثیف امریکایی در میان زباله ها و آشغالهایی که تمام خانه اش را پر کرده است زندگی میکند و 30 سال گذشته را به خود زحمت تمیزی منزل و دور انداختن زباله ها نداده است.
بزرگترین کلیه دنیا

بزرگترین و سنگین ترین کلیه دنیا + عکس


یک مرد هندی که به دلیل دچار شدن به نوعی اختلال ژنتیکی نادر با رشد عجیب کلیه هایش مواجه شده است طوری که به دلیل دارا بودن دو کلیه غول آسا صاحب رکورد گینس شده است.
پارکینگ اختصاصی

پارکینگ اختصاصی جالب برای مادرها! + عکس


یکی از فروشگاه های بزرگ تهران در اقدامی جالب و تحسین برانگیز بخشی از پارکینگ اختصاصی خود را به مادرانی که دارای فرزند هستند اختصاص داده است تا با آسودگی خاطر بیشتری به خرید بیایند.
شغل ترسناک

شغل ترسناک دختر تهرانی! + تصاویر


دختر تهرانی به نام تینا شغل متفاوت و دلهره آوری دارد که شاید برای برخی حتی فکر کردن به آن هم سخت باشد. تینا شیشه های برج های مرتفع تهران را شستشو می کنید.
دفتر کار بهنوش بختیاری

دفتر کار جدید بهنوش بختیاری + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی عکسی جدید از خود در صفحۀ شخصی اش که پشت میز کار جدیدش در دفتر مجلۀ دیده بان است منتشر کرده است.
بی شرم ترین معلمان زن

بی شرم ترین معلمان زن دنیا + تصاویر


در اتفاقی تآسف بار در یک عملیات گسترده پلیس FBI اقدام به شناسایی چند معلم در مدارس ایالات متحده کردند که این معلم ها متهم به داشتن دست کم یک یا چند بار رابطه نامشروع با شاگردان خود بودند.