دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

گرانترین شهرجهان

گرانترین شهرجهان در سال 2015 معرفی شد


گرانترین شهرجهان کجاست؟ ممکن است بگویید لندن یا پاریس، شاید باورش سخت باشد ولی یکی از شهرهای آنگولا گرانترین شهر دنیا انتخاب شده است. شهری که درآن قیمت یک شلوار جین 240 دلار است.
تولد امام رضا

کیک تولد 8 طبقه امام رضا (ع) در مشهد + عکس


“تولد امام رضا” (ع) در سرتاسر ایران برگزار می شود اما جشن میلاد امام هشتم در مشهد با حال و هوای دیگری همراه است. در یکی از هتل های لوکس مشهد،هرسال کیک تولد زیبایی برای امام رضا تزیین می شود.
مرده شور اتوماتیک

جنجال ساخت مرده شور اتوماتیک! +تصاویر


بتازگی خبری مبنی بر موضوع وارد کردن مرده شورهای اتوماتیک از چین با وجود مخالفت مراجع تقلید بحث روز شبکه های اجتماعی شده است در حالیکه این دستگاهها ساخت کشور چین نیست.
استیکر رامبد جوان

استیکرهای تلگرام رامبد جوان


تصاویر رامبد جوان با استیکرهای تلگرامی در اینستاگرام هواداران رامبد جوان منتشر شده است که با استقبال مخاطبان روبرو شده است. در ادامه “استیکر رامبد جوان” در تلگرام را ببینید.
عجیب ترین تونل

عجیب ترین تونل جهان + تصاویر


تصویری از عجیب ترین تونل جهان در پارک جنگلی کالیفرنیا می باشد که این تونل به جای اینکه از دل کوه و سنگ خارج شود زیر یک درخت عظیم الجثه ایجاد شده است.
بزرگترین قلب دنیا

کشف بزرگترین قلب دنیا و یک هشدار + تصاویر


بزرگترین قلب دنیا متعلق به نهنگ آبی است که با داشتن اندازه ی 33 متری،یک انسان را در دریچه ی آئورت خود جای می دهد. بزرگترین قلب جهان وزنی بالغ بر 200 تن دارد و به بزرگی تایر یک تراکتور است.
پارک دیزلی لند

شگفتی های پارک دیزلی لند پاریس + تصاویر


پارک دیزلی لند یکی از مکان های تفریحی است که در آن با مقررات جالب و عجیبی مواجه می شوید حقایقی که شاید در هیچ کجای دنیا و هیچ یک از مکان های تفریحی ندیده باشید.
انتقام وحشیانه

انتقام وحشیانه پدر و دختر! + تصاویر


پدر و دختر 16 ساله اش در اقدامی عجیب به منظور دفاع از گله های دامی خود در سیدنی استرالیا کشتاری وحشیانه از قتل عام روباه ها به راه انداختند این اقدام آنها وحشتناک ترین انتقام دنیا معرفی شده است.