نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

علائم بیماری قند

علائم بیماری قند و راههای کاهش آن


علائم بیماری قند با توجه به دیابت نوع اول و دوم کمی متفاوت هستند اما دلایل ابتلا و راههای کاهش قندخون در هر دو نوع تقریبا یکسان هستند که به طور کلی در مورد علائم و راههای کاهش قند خون برایتان خواهیم گفت.
علائم تیروئید

علائم و درمان تیروئید


غده تیروئید چه علائمی دارد،چند نوع بیماری تیروئید وجود دارد؟راهای تشخیص تیروئید به چه صورت است؟ درمان انواع بیماری های تیروئید چگونه است؟سرطان تیروئید به چه معنی است؟در ادامه همه ی این موارد بررسی خواهد شد.
بیماری کبد

علایم شایع بیماری کبد کدامند؟


مهمترین علائم بیماری کبد کدام است؟چه عواملی در تبدیلکبد به کبد چرب موثر هستند؟راههای درمان بیماری کبد چیست؟با بررسی همه این موارد در سایت نمناک می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.
روماتیسم

روماتیسم چیست و چه علائمی دارد؟


روماتیسم چیست؟اهمیت تشخیص زودرس رماتیسم مفصلی چیست و راه های تشخیص این بیماری و علائم ظاهری ابیماری رماتیسم به چه صورت می باشد و در نهایت راههای درمان بیماری رماتیسم را بررسی خواهیم کرد.
علائم جزام

علائم جزام و درمان بیماری جزام


علائم جزام به عنوان یک بیماری خطرناک و مسری با تغییرات در پوست و اعصاب ظاهر می شود و به مرور زمان سایر اعضای بدن را نیز در گیر می کند. علائم دیگر و درمان بیماری جزام را در ادامه می خوانید.
آنفولانزا

علائم آنفولانزا و درمان آن


از آنجایی که درمان خاصی برای سرماخوردگی و آنفولانزا وجود ندارد، پیشگیری بهترین سلاح برای مقابله با این عوامل ویروسی است.
کدو تنبل

خواص دارویی کدو تنبل


کدو تنبل خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای دارد که از بروز سرماخوردگی و آنفلوآنزا جلوگیری می کند.
ایدز چیست

ایدز چیست و علائم اصلی HIV کدامند؟


ایدز چیست و چه علائمی دارد؟ آیا درمان آن در مراحل اولیه ایتلا بهتر است یا نه؟ در این بخش در مورد علائم ابتلا به ایدز و بهترین زمان برای درمان بیماری ایدز را در کنار توصیه هایی مهم خواهید خواند.
مضرات سیگار

مضرات سیگار کشیدن برای زیبایی و سلامت


مضرات سیگار بسیار بیشتر از ان است که فکرش را هم بکنید . از نابودی زیبایی و جوانی تا از بین بردن سلامت تک تک اعضای بدن که در ادامه به آنها اشاره می کنیم چزو بدترین مضرات سیگار کشیدن هستند.
کفش مناسب

کفش مناسب برای شما کدام است؟


انتخاب کفش مناسب یکی از مهمترین اجزای خرید است که ارتباط مستقیمی با سلامت پاهای انسان دارد، عوارض کفشهای نامناسب مانند آرتروز، دردهای مفاصلی، خمیدگی انگشتها و ... در برخی مواقع جبران ناپذیر است.
سرطان معده

علت ابتلا به سرطان معده چیست؟


یکی از بیماری های سختی که اغلب ،مردان به آن دچار می شوند سرطان معده است، و متاسفانه در مراحل اولیه قابل تشخیص نبوده و علائم چندانی ندارد.
بهترین شربت سرفه

بهترین شربت سرفه با تاثیر فوری


بهترین شربت سرفه با یک تاثیر فوق العاده را در این بخش از مجله سلامت نمناک به شما معرفی خواهیم کرد تا علاوه بر درمان و تسکین سرفه های شدید قوای جسمی شما هم تقویت شود.
سرفه های خشک

درمان سریع سرفه های خشک در خانه


درمان سریع سرفه های خشک در خانه با تهیه 4 دمنوش ساده با موادی همچون زردچوبه و سبزیجات و عسل و.. را می خوانید که به سرعت و تاثیری فوق العاده سرفه های خشک و پی در پی را تسکین می بخشند.