برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

مشروبات الکلی در رستوران

مشروبات الکلی در رستوران های تهران! + فیلم


اخیرآ رستوران هایی در تهران مشغول فعالیت های غیرقانونی هستند و برای جذب مشتری اقدام به ارائه مشروبات الکلی به مشتریان خود می کنند در ادامه دوربین مخفی در این خصوص مشاهده کنید.
کلبه کودکی عمو پورنگ

کلبه کودکی عمو پورنگ + عکس


داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ مجری محبوب برنامه کودک عکسی با عنوان خانۀ کودکی و با نوشتن متنی سرشار از دلتنگی برای کودکی اش در صفحۀ شخصی خود منتشر کرد.
شرط عجیب داعش

شرط عجیب ازدواج در عقدنامه داعش + عکس


یک تروریست داعشی،شرط عجیب و غریبی را در ضمن شروط عقدنامه ازدواج با همسر آینده اش اضافه کرد، آن هم عدم ممانعت از عملیات انتحاری که این شرط او واکنش تمسخرآمیز کاربران را به همراه داشت.
زانو زدن کودکان در مهد کودک

ماجرای زانو زدن کودکان یک مهد کودک! + عکس


خبرها حاکی از تعطیلی یک مهد کودک چینی است که در آن کودکان را مجبور به زانو زدن بر روی زمین،هنگام غذا خوردن می کردند و هنوز دلیل این اقدام وقیح کارکنان مشخص نشده است.
تیپ پسر سعید حدادیان

تیپ جالب پسر سعید حدادیان + عکس


محمد حسین حدادیان پسر مداح معروف اهل بیت سعید حدادیان در جدیدترین پست اینستاگرامی اش عکسی از خود با ظاهر و تیپی متفاوت در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است.
استاتوس های فیسبوکی

استاتوس های فیسبوکی خنده دار 5


در این بخش از سرگرمی سایت نمناک گلچینی از جدیدترین و بامزه ترین استاتوس های فیسبوکی سری 5 را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.با ما همراه باشید تا با خواندن این جملات لذت ببرید.
دو بارداری و زایمان

دو بارداری و زایمان یک زن در عرض 8 ماه! + عکس


در اتفاقی عجیب و نادر زن ۲۶ ساله انگلیسی ظرف ۸ ماه دو بار بارداری و زایمان را تجربه کرده است در حالی که دو نوزاد او دوقلو نبوده اند، این خبر سوژۀ داغ بسیاری از رسانه ها شده است در ادامه جزئیات کامل را در این باره بخوانید.
دختر پلاستیکی

دختر پلاستیکی مرد چینی! + تصاویر


در این مطلب ماجرای غم انگیز پدری را می خوانید که این مرد به دلیل مبتلا شدن به افسردگی، یک دختر پلاستیکی را به عنوان دختر خود پذیرفته است و رابطه عاطفی عمیقی با او دارد.