برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

خلبان زن جنگنده پاکستانی

عایشه فاروق خلبان زن جنگنده پاکستانی + تصاویر


عایشه فاروق اولین و تنها زن محجبۀ خلبان جت های جنگنده در پاکستان می باشد که آماده خدمت در نیروی هوایی این کشور،حتی در شرایط جنگی است.در ادامه تصاویری از فعالیت این زن جسور را مشاهده می کنید.
پراید عجیب و غریب

پراید عجیب و غریب در جاده! + عکس


به تازگی تصویری از یک پراید در فضای مجازی منتشر شده است که این خودرو به شکل عجیبی با حمل بیشترین بار ممکن در در جاده بندر عباس - سیرجان باعث تعجب و هیجان مسافران نوروزی این مسیر شده است.
مدرنترین هواپیمای مسافربری

ساهاکیان خلبان مدرنترین هواپیمای مسافربری جهان + تصاویر


اولین خلبان مدرن ترین هواپیمای مسافربری یک ایرانی به نام کاپیتان وازریک ساهاکیان می باشد که سالها قبل از مسئولان هواپیمایی ایران ایر محسوب می شد و حال مسئولیت انتقال مسافران را با مدرن ترین هواپیمای فعلی مسافربری در جهان بر عهده گرفته است.
قصه جالب آقای هندوانه

قصه جالب آقای هندوانه


قصۀ زیبا و جالب آقای هندوانه قصه ای ویژه کودکان دلبند شماست که می توانید با خواندن آن برای کودک خود پیام ها و درس های بزرگی در زندگی برای او یاد دهید.
داستان کودکانه سوسمار

داستان کودکانه سوسمار مهربان و شکارچی ها


ماجرای سوسمار مهربان و شکارچی ها یکی از تآثیر گذارترین داستان های کوتاهی است که می تواند دید هر کدام از شما مخاطبین را بازتر کند و تآثیر به سزایی در رفتار های روزمرۀ شما بگذارد.
معما لنگه جوراب

معمای لنگه جوراب سیاه و سفید


معمای جالب ۲۵ لنگه جوراب که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید معمایی شیرین برای شما افراد باهوش است که با کمی فکر کردن می توانید پاسخ را به درستی ارائه دهید.
مردی با موتور به دنبال پسرش

مردی با موتور به دنبال پسر گمشده اش + تصاویر


در این بخش داستان غم انگیز مرد چینی به نام گوا را می خوانید که این مرد چینی پس از گذشت 18 سال همچنان با موتور سیکلت در جاده های چین به دنبال پسربچه اش که در 2 سالگی ربوده شده است میگردد.
جوان ترین میلیاردر دنیا

زندگی جالب جوان ترین میلیاردر دنیا + تصاویر


در گزارشی جالب و خواندنی چگونگی زندگی جوانی به نام ایوان اشپیگل را می خوانید که این جوان 24 ساله طبق اعلام مجله فوربس، با دارایی خالص 5/ 1 میلیارد دلار به عنوان جوان ترین میلیاردر جهان شناخته شده است.
عباس عراقچی

دکتر عراقچی در کنار نوه اش + عکس


دکتر عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و یکی از اعضای مذاکره کننده تیم هسته در لوزان عکس خود را به همراه نوه اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.
سلفی مشهورترین فرش جهان

42 هزار سلفی پا روی مشهورترین فرش جهان


در این بخش سلفی های متفاوتی را برایتان گردآوری کرده ایم که این سلفی ها در سالن فرودگاه بین الملی پورتلند روی مشهورترین فرش این فرودگاه از پاهای افراد گرفته شده و تبدیل به یک موج بزرگ در اینترنت شده است.