دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تخم مرغ

تخم مرغ هایی بازیگوش ! + تصاویر


تصاویری از نقاشی های خنده دار و جالب روی تخم مرغ ها را مشاهده می کنید که این تخم مرغ ها طوری نقاشی شده اند که گویی حرفی برای گفتن دارند.
ماشین عروس

هلی کوپتر به جای ماشین عروس در مراسم ازدواج + عکس


از عروسی های پرخرج و آنچنانی زیاد شنیده ایم! خرج های میلیونی که برای چند ساعت کوتاهی که باید در نقش عروس و داماد در مقابل مردم ظاهر شوند به داماد تحمیل می شود.ماشین های عروس که از ابتدا اسب بوده حالا به هلی کوپتر تبدیل شده است.
دکتر ظریف

محل نامزدبازی دکتر ظریف!


دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در کتاب آقای سفیر از سن ازدواج خودش و فرزندانش می گوید. مجمد جواد ظریف در کنار مطالب از زندگی خصوصی اش ، جایی را که به همراه همسرش در دوران نامزدی می رفتند را لو داد.
بمب متحرک

بمب متحرک داعش در سوریه + عکس


بمب متحرک هشت تنی در حمص شرقی سوریه به عنوان سلاح های گروهک تروریستی داعش مستقر شد. این گروهک تروریستی برای حمله به سوریه این بار با کامیون انتحاری معروف داعش وارد عمل شد.
عابدزاده

نوازندگی احمدرضا عابدزاده + عکس


احمدرضا عابدزاده که بیشتر با لقب عقاب آسیا از این اسطوره محبوب یاد می شود عکسی را از پیانو نواختن خود در صفحه اجتماعی اش به اشتراک گذاشت.
درخت عجیب

درخت عجیب شفابخش که اشک می ریزد!+ تصاویر


درخت عجیب و غریبی که اشک می ریزد و شفا می بخشد! مردم با ازدحام در اطراف درخت در حال پرکردن آب از درخت بودند و برای شفای بیماران می بردند ولی آیا این موضوع واقعیت داشت یا یک خیال بود؟
جاده هراز

جاده هراز در 60 سال پیش + عکس


تصویری دیده نشده از جاده هراز که متعلق به دهۀ شصت یعنی 60 سال پیش می باشد را در این بخش از سایت نمناک مشاهده می کنید.