نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

پاکسازی رگهای بدن

پاکسازی رگهای بدن با این خوراکی ها


پاکسازی رگهای بدن یکی از رموز اصلی برای پیشگیری از بروز سکته های مغزی و قلبی است و به دنبال ان مرگ و میر است. برای رفع این مشکل ما باز هم خوراکی های طبیعی را پیشنهاد می کنیم.
بیماری ام اس

با یک نوشیدنی از بیماری ام اس فاصله بگیرید


بیماری ام اس و بیماری آلزایمر و پارکینسون بیماری های عصر تکنولوژی هستند که چه بخواهیم و چه نخواهیم در معرض ابتلا به انها هستیم. محققان برای دوری ازاین بیماری ها یک توصیه دارند.
نارسایی کلیه

با نارسایی کلیه و علت ایجاد آن آشنا شوید


نارسایی کلیه بیماری است که علائم واضحی ندارد و به همین جهت بهتر است افراد معاینات دوره ای و یا سالانه را انجام دهند و افرادی در بستگانشان بیماری کلیه وجود دارد باید فواصل آزمایشات را کمتر کنند.
نشانه های بیماری ایدز در دهان

نشانه های بیماری ایدز در دهان چیست؟ + عکس


ایدز یا HIV ویروسی است که باعث بیماری سندروم نقص ایمنی اکتسابی می شود. اچ آی وی با صدمه زدن به سیستم ایمنی بدن شما باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن در مقابله با بیماریها و سرطان می شود.
بزرگ شدن زبان کوچک

علت بزرگ شدن زبان کوچک


زبان کوچک عضوی است که در حلق قرار دارد و در صورتی که ملتهب یا متورم شود مشکلات فراوانی را برای انسان به وجود می آورد و در موارد حاد ممکن است باعث خفگی بیمار شود.
بیماری زنانه

بیماری پنهان زنانه که روبه رشد است


بیماری پنهان زنانه که بدون هیچ علامت تقریبا واضحی رو به رشد است عامل نگران کننده ای است که به شدت سلامت زنان را تهدید می کند. علائم و نشانه های این بیماری را برایتان خواهیم گفت.
جراحی بلند شدن قد

جراحی برای بلند شدن قد + تصاویر


عمل جراحی عجیبی که با کشیدن اندام ها می تواند به طور تقریبی 8 سانتی متر به بلند شدن قد شما کمک کند اما ناهماهنگی های دیگر اعضای بدن را در پی دارد.
درمان خشکی چشم

درمان خشکی چشم با ایمپلنت اشک


دانشمندان دانشگاه استنفورد برای درمان خشکی چشم درمان قطعی را ابداع کرده اند که پیشرفت زیادی در درمان بیماریهای چشمی به شمار می رود.
سرطان ریه

علائم و راههای درمان سرطان ریه


سرطان ریه نوعی بیماری است که مشخصه ی آن رشد کنترل نشده ی سلول در بافت ریه است. در این بخش نشانه های سرطان ریه و راههای تشخیص و درمان سرطان ریه را برایتان خواهیم گفت.
چالش رژلب

چالش رژلب برای پیشگیری از سرطان! + تصاویر


پس از چالش آب یخ اینبار کمپینی با عنوان چالش رژلب برای پیشگیری از سرطان دهانه رحم در میان زنان به راه افتاده است که با اقبال بسیار مخاطبان در فضای مجازی روبرو بوده.
دست دادن از نوع ابولا

دست دادن عجیب از نوع ابولا + تصاویر


در کشورهایی که شیوع بیماری ابولا به تلفات جانی بسیاری منجر شده است مردم این کشور ها بخاطر ترس از مبتلا شدن و برای پیشگیری به روش عجیب و غریبی برای ادای احترام به یکدیگر دست می دهند.
بیماری ای ال اس

علائم بیماری ای ال اس


بیماری ای ال اس چیست و چه علائمی دارد؟ این بیماری از چه مقطع سنی شروع می شود و طول عمر بیمار چقدر می باشد؟ راههای تشخیص و درمان آن کدام است؟ و در نهایت کدامیک از اعضای بدن را درگیر می کند؟
بیماری جدید

بیماری جدید به نام بوسه


بیماری جدید یا همان بیماری بوسه سبب بروز بیماری ها و مشکلات خطرناکی می شود. نکته مهم در ایجاد این بیماری این است که راه اتقال و تولید آن از طریق بوسیدن گونه نیست بلکه ..