دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تقلید صدای حیوانات

تقلید صدای حیوانات توسط مرد آفریقایی + فیلم


مردی آفریقایی به نام ویلیام جافتا استعداد خاص و فوق العاده ای در تقلید صدای حیوانات دارد بطوریکه خود را مردی با صدای حیوانات می نامد،در ادامه ویدیویی کوتاه از این مرد را میبینید.
فروش شوهر

فروش شوهر” به مبلغ 60 هزار تومان!


“فروش شوهر” در امریکا! زنی به نام کتی بویا در آمریکا در اقدامی عجیب همسرخود را که روز تولدش را به او تبریک نگفته بود در فیسبوک به قیمت مبلغ 20 دلار به فروش گذاشت.
منوی چندش آور یک رستوران

منوی غذای چندش آور یک رستوران + تصاویر


رستورانی واقع در یکی از شهر های انگلیس روشی خاص را برای جذب مشتری بکار گرفته است که در آن فقط با حشرات از مشتریان پذیرایی می شود، این ایده با استقبال بسیاری از مشتریان روبرو شده است.
کشف قورباغه یک سانتیمتری

کشف قورباغه یک سانتیمتری + عکس


کوچکترین و عجیب ترین قورباغه از گونه ای نادر جدیدترین کشفیات محققان و دانشمندان می باشد که این قورباغه یکی از کوچکترین جانوران مهره دار است که روی خاک زندگی می کنند.
پیرترین عروس و داماد

پیرترین عروس و داماد ایرانی + عکس


ازدواج مسن ترین عروس و داماد ایرانی خبر جدید و شیرینی است که در شهرستان میبد اتفاق افتاده است این زوج رکورد مسن ترین عروس و داماد ایرانی را به نام خود ثبت کردند.
ماسک عجیب علی لهراسبی

ماسک عجیب علی لهراسبی! + عکس


علی لهراسبی خواننده معروف پاپ به تازگی عکسی جالب از خود که در آن ماسکی عجیب بر صورتش دارد در صفحۀ شخصی اشمنتشر کرده است که در این بخش میبینید.
قران خواندن رضا صادقی

قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس


رضا دبیری نژاد تصویری از دوران کودکی رضا صادقی خواننده محبوب پاپ منتشر کرده که مربوط به زمان مدرسه رفتن او می باشد و او را در حال قرائت قرآن سر صف نشان می دهد.
توقف عجیب پراید

توقف عجیب پراید روی صخره + عکس


در حادثه ای یک دستگاه خودروی پراید در جادۀ مسجد سلیمان به شهر کرد به طرز عجیب و باورنکردنی روی یک صخره قرار گرفته است که در ادامه مشاهده می کنید.
گریم جالب کمند امیرسلیمانی

گریم جالب کمند امیرسلیمانی در 28 سال قبل + عکس


تصویری جالب از گریم کمند امیرسلیمانی در فیلم ترنج که مربوط به 28 سال پیش می باشد و توسط عبدالله اسنکدری یکی از چهره پردازان نام آشنای سینمای ایران منتشر شده است را مشاهده می کنید.