برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

پیرترین عروس و داماد

پیرترین عروس و داماد دنیا + عکس


پیرزن و پیرمرد انگلیسی در تاریخ 13 ژوئن امسال (2015) رکورد مسن ترین تازه عروس و داماد جهان را به نام خود ثبت می کنند.این زوج پس از 27 سال آشنایی تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند.
فال درست است

آیا فال یا طالع بینی ما درست است؟


آیا فال فقط یک سرگرمی است؟ طالع بینی علم است یا خرافات؟این ها سوالاتی هستند که در ذهن بسیاری از افراد علاقه مند به فال شکل گرفته است با ما همرا باشید تا نکاتی در این باره بخوانید.
عکس یادگاری جان کری

عکس یادگاری جان کری با بچه فیل! + تصاویر


جان کری وزیر خارجه آمریکا در سفری که اخیرآ به کنیا داشت در حاشیۀ این سفر لحظاتی در حال سلفی گرفتن با بچه فیل گذراند که در ادامه تصاویری از آن مشاهده می کنید.
لباس شوالیه در تهران

فروش لباس شوالیه 15 میلیونی در تهران! + عکس


به تازگی تصویری جالب در فضای مجازی منتشر شده است که این تصویر حکایت از فروش لباس شوالیه جنگی 15 میلیونی در تهران دارد این لباس توسط یک مسافر از انگلیس وارد ایران شده است.
میدان هفت تیر تهران

میدان هفت تیر تهران 47 سال پیش + تصاویر


میدان هفت تیر که پیش از انقلاب میدان بیست و پنج شهریور خوانده می شد،یکی از میدان های مهم شهر تهران است که در محدودهٔ مرکز شهر جای گرفته است.در ادامۀ این مطلب تصویری از این میدان در سال 1347 میبینید.
پیش بینی زلزله

پیش بینی زلزله با حیوانات واقعیت دارد؟


شاید برای بسیاری از شما جای سوال باشد که آیا حیوانات وقوع زلزله را پیش بینی می کنند؟! یا اینکه کدام حیوانات در پیش بینی وقوع این پدیده نقش دارند؟در این مطلب به بررسی این موضوع توسط پژوهشگران پرداخته شده است.
مرگ های دنیا

عجیب ترین مرگ های دنیا


پیشگویی مرگ یکی از کارهایی است که اگر انجام شود باورکردنی نیست، این که شخصی نحوه مرگ خود را حدس بزند اتفاقی عجیب و باورنکردنی است اما موارد این چنینی در دنیا اتفاق افتاده است.
شغل دوستان

شغل دوستان از زبان ما – طنز


سوال هایی که نا خوداگاه از دوستانمون در باره شغلشون می پرسیم. حتما برای شما هم اتفاق افتاده یا ازتون این سوالارو کردن یا شما از بعضیا پرسیدین. میگین نه! حتما بقیه رو بخونید.