برو به :
شیرینی ناپلئونی

طرز تهیه شیرینی ناپلئونی شکلاتی


شیرینی ناپلئونی یک شیرینی خوشمزه و پرطرفدار است.امروز طرز تهیه شیرینی ناپلئونی با ترکیب شکلاتی را برای شما آماده کرده ایم.همراه ما باشید.
رولت خامه ای

طرز تهیه رولت خامه ای


رولت خامه ای یک شیرینی بسیار خوشمزه است که می توانید در میهمانی های خود از آن استفاده کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نوقا

طرز تهیه نوقا


نوقا یا لوکا یکی از شیرینیهای سنتی خاورمیانه و اروپای جنوبی است که انواع مختلفی دارد.در ایران نوع بسیار مرغوب این شیرینی گز محصول اصفهان و در مرحله ی بعدی لوکا محصول تبریز است.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
باقلوای رشته ای

طرز تهیه باقلوای رشته ای


باقلوا یکی از شیرینی های خوشمزه و پرطرفدار به خصوص در بین ایرانیان است.برای آموزش تهیه باقلوای رشته ای در خانه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
براونی شکلاتی

طرز تهیه براونی شکلاتی تیره


این براونی در مدت 20 دقیقه آماده می شود و آن را به مدت 35 دقیقه داخل فر می گذاریم. با این میزان مواد، می توان 16 تکه براونی تهیه نمود.
کرسپل

طرز تهیه کرسپل


کرسپل (Crespelle)نوعی کرپ ایتالیایی یا پنکیک خیلی نازک است که معمولاً از آرد گندم درست می شود وخواستگاه آن منطقه ای در شمال غربی فرانسه است.
کاپ کیک توت فرنگی

طرز تهیه کاپ کیک توت فرنگی


کاپ کیک توت فرنگی یکی از شیرینی های خوشمزه و پرطرفدار است.برای آموزش تهیه در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
 پودینگ سیب

طرز تهیه پودینگ سیب


پودینگ سیب یک دسر منحصر به فرد و خوشمزه است. آن را درست کنید و بعد از شام، از مهمان هایتان پذیرایی کنید. با این دسر زیبا و خوش طعم همگان را شگفت زده خواهید کرد.
براونی با رویه شکلاتی سبز

طرز تهیه براونی با رویه شکلاتی سبز


این کیک خوشمزه در 1 ساعت و 15 دقیقه آماده می شود. با این مقدار مواد می توانید 9 قطعه براونی 5 سانتی با رویه سبز تهیه کنید که برای پذیرایی از 9 نفر مناسب می باشد. این شیرینی را تا 3 روز می توانید در ظرف در بسته تازه نگه دارید.
براونی مغز دار

طرز تهیه براونی مغز دار


هر کدام از مغزهای مقوی و خوش مزه مثل گردو، بادام، پسته، فندق و غیره را می توان برای این براونی استفاده کرد و بهترین حالت انتخاب مخلوط این مغزهاست. این شیرینی در مدت 3 ساعت آماده سرو می شود و این مواد برای تهیه 16 عدد براونی کافی می باشد.