برو به :
نمناک اخبار

گوناگون

نوزاد چینی

زنده شدن نوزاد مرده در قبرستان!


نوزاد یک ماهه به دلیل نارسایی های شدید مادرزادی فوت کرد و مرگ وی به تایید پزشکان رسید. عجیب ترین و نادرترین اتفاق زنده شدن نوزاد ذکر شده در قبرستان بود.
مکه

دیدن تصاویر مکه از تلویزیون حرام است!


در ادامه صدور فتواهای عجیب و غریب از سوی مفتی های عربستانی اینبار نوبت به تلویزیون رسید. ولید السنانی مفتی سعودی تماشای تلویزیون و حتی شبکه هایی که قرآن و تصاویر کعبه را پخش می کند حرام اعلام کرد.
معدن نمک

کشف موجود عجیب در زنجان! + عکس


جسد جانوری ناشناخته در معدن چهرآباد زنجان توسط معدنکاران کشف و کارشناسان باستان شناسی سریعا این موضوع را مورد بررسی قرار دادند.
عید قربان

نماز و اعمال روز عید قربان


عید قربان، از اعیاد مهم اسلامی و یادآور اخلاص و بندگی حضرت ابراهیم(ع) در برابر پروردگار خویش است. در ادامه اعمال و نماز مربوط به روز عید سعید قربان را می خوانید.
گربه

گرانترین قهوه جهان از مدفوع گربه! + عکس


قهوه کاپی لواک از مدفوع گربه تهیه می شود که بیش از40 هزار نفر با امضای توماری، از فروشگاه مشهور هارودز لندن خواستند تا فروش یک نوع قهوه گرانقیمت را متوقف کند.
حسن روحانی

حسن روحانی در کابین خلبان + عکس


رئیس جمهور ظهر امروز تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد. لحظه ورود حسن روحانی به داخل هواپیمای آسمان و حضور در کابین خلبان را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
عایشه اجیبولا

جایزه دختر شایسته جهان اسلام + عکس


جایزه بزرگ مسلمه وورلد با حضور پانصد تن از دختران مسلمان برگزار شد که شرط اصلی ورود به آن، متقی بودن و داشتن حجاب کامل است. این مسابقه، نخستین دوره اش در نیجریه ، با شعار زیبایی جسم و روح برگزار شد.