نمناک اخبار

گوناگون

کلاه‌ سبزهای ارتش

هلاکت 200 تکفیری توسط کلاه سبزهای ارتش ایران


امیر احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جزئیات عملیات ضد نیروهای جبهه النصره و تکفیری ها را تشریح کرد و از شهادت 4 تن از عزیزان نیروهای زمینی خبرداد و افزود در این عملیات 200 تکفیری به هلاکت رسیدند.
آدامس های الکل دار

ماجرای آدامس های الکل دار چیست؟


رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو در خصوص شایعات الکل دار بودن برخی آدامس های مجوزدار بهداشتی توضیحاتی ارائه کرد.
جگرخوار

هلاکت ابوصقار داعشی جگرخوار در سوریه + عکس


منابع وابسته به گروه های مخالف از کشته شدن خالد الحمد فرمانده گروه تروریستی موسوم به کتیبه الفاروق ملقب به ابوصقار و معروف به جگرخوار خبر دادند. ابوصقار اواخر سال 2013 در یک نوار ویدئویی در حال خوردن جگر یک سرباز ارتش سوریه، ظاهر شده بود.
داعشی ها

حقوق داعشی ها چقدر است ؟


در حالی که اخیرا اخباری مبنی بر کاهش حقوق داعشی ها در سوریه منتشر شده بود حالا اخبار دیگری از تغییرات میزان پول دریافتی اعضای گروهک تروریستی داعش به گوش می رسد.
اعدام

اعدام فجیع با برق شیوه جدید مجازات داعش


گروه تروریستی داعش با جنایات وحشیانه اش معروف است.این گروه همیشه در اعدام های خود از بد ترین روش ها استفاده میکند.اما این بار به طور فجیع یک مرد عراقی را با برق اعدام کرد.
زندگی

فرصت زندگی دوباره بعد از 11 سال!


وقتی داخل زندان می رفت 18 ساله بود و هنگامی که آزاد شد 29 بهار زندگی اش به پایان رسیده بود. از روزی می گوید که دوباره به زندگی بازگشت؛ اما هنوز هم پشیمان است که با یک اشتباه تمام جوانی اش را از دست داده است.