دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

اعتیاد مواد مخدر

اعتیاد به این مواد مخدر ترک ندارد!


اعتیاد به مواد مخدر روز به روز در حال گسترش است. جوانانی را می بینید که بدون اطلاع مواد و قرص هایی را مصرف می کنند که دیگر نمی توان از شرشان خلاص شد. مواد مخدری که غیرقابل ترک هستند.حتما نامشان را بدانید!
دستمال کاغذی

از خطرات و عوارض “دستمال کاغذی” چه می دانید؟


دستمال کاغذی استفاده نکنید! چرا؟ چون خطرات استفاده از دستمال کاغذی غیر بهداشتی فله ای و یا “دستمال کاغذی” های بهداشتی برای خشک کردن قسمت های حساس بدن رو قبل از استفاده باید بدونید اما نمی دونید.
قرص های خواب آور

مصرف خودسرانه قرص های خواب آور ممنوع!


در روزگاری که استرس و اضطراب به یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیاری از مردم برای فرار از آن و داشتن یک خواب راحت به قرص های خواب آور پناه برده و غافل از آنکه برای مصرف این داروها چه بهایی سنگینی باید بپردازند.
پوست در بارداری

سلامت پوست بدن در دوران بارداری


در دوران بارداری اتفاقاتی بر روی پوست خانم های باردار بروز می کند که نیازمند داشتن آگاهی از علت بوجود آمدن و جلوگیری از ایجاد آنها می باشد.
بعد از غذا

بعد از غذا چی می چسبه؟


اگر بعد از صرف غذا احساس سنگینی و نفخ می کنید و یا از ترش کردن یا گرفتگی عضلات معده رنج می برید به احتمال زیاد در هضم غذا دچار مشکل شده اید. با ترک برخی از عادت ها می توان از بروز این اتفاق جلوگیری کرد.
تنبیه کودک

تنبیه کودک را دروغگو می کند


کودکانی که توسط والدین خود تنبیه شده و یا با قوانین جدید رو به رو می شوند به خاطر پنهان کاری و یا بسیار از مسائل به دروغگویی روی آورده و حقیقت را نمی گویند.
خانواده

تاثیر اخلاق در خانواده


اخلاق در خانواده و اصول همسر داری و داشتن روابط خوب با فرزندان از مهمترین مسائل در اسلام است. چنانچه اسلام اخلاق نیکو را عامل اصلی تحکیم بنیان خانواده ها می داند.
پسردار شدن

پسر دار شدن با وعده غذایی!


پسردار شدن راه و روش های مختلفی دارد که علاوه بر تمام آنها، محققان بعد از انجام مطالعات و آزمایشات بر روی 700.000 زن متوجه نقش یکی از وعده های مهم غذایی در داشتن فرزند پسر شدند.
سلفی با مونوپاد

خطر مرگ برای عاشقان سلفی با مونوپاد!


سلفی با مونوپاد برای گرفتن عکس های فوق متفاوت یا همان سلفی های مرگبار آمار تلخی را ثبت کرده است. عاشقان عکس های سلفی خطرناک و مهیج با دسته های کوتاه و بلند مونوپاد در این مورد بیشتر بخوانند.
خیابان گردی

بی تفاوتی والدین در برابر خطرات خیابان گردی جوانان


در سالهای اخیر بیشتر جوانانی که بی هدف در خیابانها راه افتاده و سعی در جلب توجه دیگران می کنند را می بینیم. آنهایی که خیابان گردی را نوعی تفریح دانسته و ساعتها بیهوده در خیابان ها پرسه زده و خواستار استقلال فردی هستند.
ترک اعتیاد

ترک اعتیاد مجلل بچه پولدارها + تصاویر


ترک اعتیاد و رهایی از مصرف مواد مخدر در کلینیک های مختلف به روش های خاصی انجام می شود،ولی انگار برای این کار هم شرایط بچه پولدارها با معتادین دیگر متفاوت است. کلینیکی با میز بیلیارد و امکانات آنچنانی .
ترک سیگار با بوقلمون سرد

ترک سیگار با بوقلمون سرد و درمان ترکیبی


یکی از مواد اعتیاد آور که به راحتی در دسترس عموم مردم قرار می گیرد سیگار است. ترک این ماده مخدر هم مانند دیگر مواد کار آسانی نبوده و نیاز به اراده قوی و محکم دارد.