دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

تنبیه کودک

تنبیه کودک را دروغگو می کند


کودکانی که توسط والدین خود تنبیه شده و یا با قوانین جدید رو به رو می شوند به خاطر پنهان کاری و یا بسیار از مسائل به دروغگویی روی آورده و حقیقت را نمی گویند.
خانواده

تاثیر اخلاق در خانواده


اخلاق در خانواده و اصول همسر داری و داشتن روابط خوب با فرزندان از مهمترین مسائل در اسلام است. چنانچه اسلام اخلاق نیکو را عامل اصلی تحکیم بنیان خانواده ها می داند.
پسردار شدن

پسر دار شدن با وعده غذایی!


پسردار شدن راه و روش های مختلفی دارد که علاوه بر تمام آنها، محققان بعد از انجام مطالعات و آزمایشات بر روی 700.000 زن متوجه نقش یکی از وعده های مهم غذایی در داشتن فرزند پسر شدند.
سلفی با مونوپاد

خطر مرگ برای عاشقان سلفی با مونوپاد!


سلفی با مونوپاد برای گرفتن عکس های فوق متفاوت یا همان سلفی های مرگبار آمار تلخی را ثبت کرده است. عاشقان عکس های سلفی خطرناک و مهیج با دسته های کوتاه و بلند مونوپاد در این مورد بیشتر بخوانند.
خیابان گردی

بی تفاوتی والدین در برابر خطرات خیابان گردی جوانان


در سالهای اخیر بیشتر جوانانی که بی هدف در خیابانها راه افتاده و سعی در جلب توجه دیگران می کنند را می بینیم. آنهایی که خیابان گردی را نوعی تفریح دانسته و ساعتها بیهوده در خیابان ها پرسه زده و خواستار استقلال فردی هستند.
ترک اعتیاد

ترک اعتیاد مجلل بچه پولدارها + تصاویر


ترک اعتیاد و رهایی از مصرف مواد مخدر در کلینیک های مختلف به روش های خاصی انجام می شود،ولی انگار برای این کار هم شرایط بچه پولدارها با معتادین دیگر متفاوت است. کلینیکی با میز بیلیارد و امکانات آنچنانی .
ترک سیگار با بوقلمون سرد

ترک سیگار با بوقلمون سرد و درمان ترکیبی


یکی از مواد اعتیاد آور که به راحتی در دسترس عموم مردم قرار می گیرد سیگار است. ترک این ماده مخدر هم مانند دیگر مواد کار آسانی نبوده و نیاز به اراده قوی و محکم دارد.
تاثیر خواب نیمروزی

تاثیر خواب نیمروزی در اخلاق و رفتار


خواب نیمروزی فواید زیادی دارد که شاید به آن آگاهی نداشته و طبق عادت بعد از ظهر آن را داشته باشیم.چرت زدن یا به اصلاح خواب کوتاه بعد از ناهار نه تنها خستگی را برطرف می کند بلکه باعث کاهش عصبانیت بداخلاقها می شود.
انتخاب کفش مناسب

3 اصل مهم در انتخاب کفش مناسب


انتخاب کفش مناسب تضمین کننده ی سلامت قلب دوم است. گزینه ی مناسب بودن کفش با سه معیار اصلی تیک می خورد که با توجه به فرم و پهنای پا بایستی انتخاب و خریداری شود.
سیگار کشیدن مجدد

راههای جلوگیری از سیگار کشیدن مجدد


ترک سیگار آخرین مرحله رهایی از این ماده اعتیادآور نیست.بلکه راههایی وجود دارد که ی تواند شما را ترغیب به استفاده مجدد از آن کند.برای جلوگیری از بازگشت مجدد به سوی سگار روشهای مفیدی وجوددارد.
ترس از بچه دار شدن

دلیل ترس از بچه دار شدن زوج ها چیست؟


بچه دار شدن یکی از شیوه های مهم و مثبت برای استحکام خانواده است، که به غیر از زایش جسمی، زایشی در جهت ایجاد شوق و همبستگی بیشتر میان همسران است.اما چرا برخی از زوجها تمایلی به داشتن فرزند نداشته و می ترسند؟