دیگران چه می خوانند..؟
شنیسل روسی

طرز تهیه شنیسل روسی


شنیسل روسی دستور تهیه ای تقریبا شبیه به شنیسل های معمولی دارد اما طعم شنیسل روسی بسیار خوشمزه و دلپذیر است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شاتو بریان

طرز تهیه شاتو بریان با سس قارچ


شاتو بریان نام یک استیک فرانسوی است که برگرفته از نام فرانسوا رنه دو شاتو بریان نویسنده،شاعر و سیاستمدار فرانسوی است که ماجرای این نامگذاری خودش داستانی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب تابه ای

طرز تهیه کباب تابه ای با سبزی های معطر


کباب تابه ای از غذاهای خوشمزه و محبوب است که شاید کمتر کسی تجربه ی طعم آن را نداشته باشد.در این بخش طرز تهیه کباب تابه ای با سبزیجات معطر را آموزش خواهیم داد.
اسپاگتی با پنیر فتا

طرز تهیه اسپاگتی با پنیر فتا


اسپاگتی با پنیر فتا یکی از غذاهای ساده و البته خوشمزه ایتالیایی است که در زمان کمی میتوانید آنرا تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید.
رولت مرغ و پنیر

طرز تهیه رولت مرغ و پنیر


رولت مرغ و پنیر غذایی لذیذ با ترکیباتی بسیار خوشمزه است که حتما شیفته ی طعم آن خواهید شد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک فلفل

طرز تهیه استیک فلفل


همانطور که از نام استیک فلفل پیداست این غذای لذیذ طعم تندی دارد که چاشنی اصلی این غذاست.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
چاهان

طرز تهیه چاهان


چاهان یکی از غذاهای معروف ژاپنی است که علی رغم ترکیبات ساده ی آن طعم بسیار خوبی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
استیک با سس

طرز تهیه استیک با سس موسیر


استیک با سس موسیر غذای پیشنهادی ما در این بخش از آشپزخانه نمناک است که با امتحان آن حتما شیفته ی طعم آن خواهید شد.
شامی سیب زمینی

طرز تهیه شامی سیب زمینی هندی


به احتمال زیاد تا بحال نام شامی سیب زمینی را شنیده اید و حتی امتحانش نیز کرده باشید اما در این مطلب طرز تهیه شامی سیب زمینی به سبک هندی را آموزش خواهیم داد.
تاکوی مرغ ویتنامی

طرز تهیه تاکوی مرغ ویتنامی


تاکوی مرغ طرز تهیه های متفاوتی دارد که هر کدام طعم خاص خودشان را دارند.در این مطلب طرز تهیه تاکوی مرغ ویتنامی را آموزش خواهیم داد.