مرغ کبابی

طرز تهیه مرغ کبابی با کاهو


مرغ کبابی با کاهو پیشنهاد ما برای یک وعده غذای لذیذ و ترکیب گیاهی و گوشتی است که در زمان رژیم خود نیز می توانید از آن استفاده کنید.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
خوراک مرغ

طرز تهیه خوراک مرغ با لیمو و خامه


خوراک مرغ با لیمو و خامه تجربه ی طعم بسیار لذیذی برای شما خواهد بود.این غذا ترکیبات بسیار خوشمزه ای دارد و پیشنهاد میکنیم این خوراک را از دست ندهید.
ماکارونی با ریحان

طرز تهیه ماکارونی با طعم ریحان


ماکارونی دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد که هر کدام از آنها طعم لذیذ خودشان را دارند.ماکارونی با طعم ریحان نیز آموزش تهیه ای دیگر از این خانواده ی ایتالیایی است.
بچو دنجان گوک

طرز تهیه غذای کُره ای بچو دنجان گوک


طریقه آماده کردن بچو دنجان گوک خیلی راحت است. بیشترین کاری که باید انجام دهید این است که اگر آن را برای ناهار می خواهید درست کنید باید از قبل داخل موادی بگذارید که مزه دار شود.
دلمه تره فرنگی

طرز تهیه دلمه تره فرنگی


دلمه دستور تهیه های بسیار متنوعی دارد و هر کدام طعم و خصوصیت خاص خودشان را دارند.در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه دلمه تره فرنگی را آموزش خواهیم داد.
سینه مرغ با سس سیب

طرز تهیه سینه مرغ با سس سیب دیژون


در این بخش از آشپزخانه نمناک، طرز تهیه سینه مرغ با سس سیب دیژون را آموزش خواهیم داد.به شما اطمینان میدهیم که با امتحان طعم این غذا شیفته ی آن خواهید شد.
سالاد والدروف

طرز تهیه سالاد والدروف


زادگاه سالاد والدروف نیویورک است که این سالاد طعمی متفاوت با بقیه دارد.همچنین شما می توانید هنگام سرو کمی فلفل نیز استفاده کنید که ما توصیه نمیکنیم.
میگو برشته

طرز تهیه میگو برشته


میگو برشته غذایی بسیار لذیذ و شیک است و امتحان طعم آن تجربه ی لذت بخشی برای شما خواهد بود.
پاستا عربیتا

طرز تهیه پاستا عربیتا با بادمجان بریانی


شاید با شنیدن نام عربیتا احساس کنید که این غذا برای کشور های عربی باشد اما باید بگوییم خیر،عربیتا صرفا به معنی تند و تیز است و این پاستا همانند اکثر پاستاها اصالتی ایتالیایی دارد.طرز تهیه پاستا عربیتا را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان پر شده با گوشت

طرز تهیه نان پر شده با گوشت


نان پر شده با گوشت غذایی پر طرفدار و لذیذ است که در میان اروپایی ها محبوبیت زیادی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.