نوزاد برهنه

کشف نوزاد برهنه کنار جاده بادرود + تصاویر


نوزاد برهنه که تنها سه روز از تولدش می گذشت کنار جاده رها شده بود که یکی از رانندگان جاده بادرود آن را یافته و به نیروهای حلال احمر تحویل داد. نوزاد بدون هیچ پوششی پیچیده به پلاستیک پیدا شد.
کشف جنازه

کشف جنازه دختر جوان از داخل فریزر + عکس


دختر جوان توسط برادر ناتنی اش در مسیر مدرسه ربوده شد. کشف جنازه جاسازی شده این دختر از داخل فریزر پرده از جنایت تجاوز و قتل وحشیانه ای را برداشت که واقعیت تلخ یک حادثه خانوادگی بود.
جسد تکه تکه شده

کشف جسد تکه تکه شده یک زن در دو محله تهران


ماموران شهرداری جوادیه در حین جمع آوری زباله با جسد زنی که از نیمه تنش جدا شده بود مواجه شدند. در ادامه جزئیات کشف جسد تکه تکه شده زنی در دو محله تهران که از وسط جدا شده بود را می خوانید.
کشتن پدر

سوزاندن و کشتن پدر توسط پسر بی رحم + تصاویر


پسر بی رحم به دلیل اختلاف نظراتی که با پدرش داشت در یک اقدام وحشیانه دست به سوزاندن پدرش با بنزین زد. کشتن پدر توسط این پسر تنها به دلیل نظرات شخصی یک فاجعه در عصر مدرن و روشنفکری است.
نوزاد دو ماهه

سوختن نوزاد دو ماهه داخل مایکروفر + تصاویر


نوزاد دو ماهه را داخل مایکروفر یافتند درحالی که بدنش تقریبا به طور کامل سوخته و جان باخته بود. مادر جوان به دلیل اعترافات ضد و نقیص در رابطه با کشتن دختر 2ماهه اش برای رسیدگی بیشتر به زندان فرستاده شد.
جسد نوزاد

7 جسد نوزاد در یک خانه کشف شد


نیروهای پلیس تعداد 7 جسد نوزاد در یک واحد آپارتمان مسکونی کشف کرده اند که به گفته ی دادستان این پرونده ، مادر نوزادان مظنون اصلی قتل کودکان است.