نمناک سرگرمی

گوناگون

چشم ماهی

چشم های عجیب و غریب یک ماهی! + عکس


در اعماق دریاها و اقیانوسها همیشه چیزهای جالبی وجود داره که می تونن ما رو شگفت زده کنند عکس زیر از یک نوع ماهی جالب به اسم ماهی چشم حبابی که متفاوت تر از سایر ماهی هاست.
ساختن دهان

ساختن دهان برای دختر 3 ساله بدون دهان! + تصاویر


ساختن‎ دهان ‎برای‎ دختر بدون دهان! خبر عجیب دیگری از دنیای پزشکی است که جراحان فیلیپینی را به سعی و تلاش وا داشته تا برای دختر 3 ساله ای که بدون دهان متولد شده است اقدام به باز کردن دهان بسته این کودک کنند.
ریزترین حلزون

ریزترین حلزون دنیا در چین + عکس


به تازگی دانشمندان از کشف حلزونی در چین خبر دادند که این موجود ریزترن حلزون جهان معرفی شده است جالب اینجاست که اندازه این حلزون ها در واکنش به کاهش شدید منابع غذایی به سرعت کوچک می شود.
زیباترین کاخها

تصاویری از زیباترین کاخهای سلطنتی دنیا


کاخ باکینگهام، کاخ شون برون، کاخ زمستانی روسیه، کاخ گلستان ایران و ... از جمله زیباترین کاخهای سلطنتی و لوکس می باشند که با گذشت چندین سال قدمت تبدیل به مکانهای توریستی شده اند.
جنایتکاران

عکس های وحشتناک جنایتکاران 16+


تصاویر زیر مربوط به جنایتکارانی می باشد که هر کدام به دلیل جرم های سنگین و شکل و ظاهر ترسناکشان یک لقب به خود اختصاص داده اند که در این بخش مشاهده می کنید.
اولین آسانسور جهان

ترس از اولین آسانسور جهان + عکس


تقریبا بیش از یک قرن از اختراع آسانسور می گذرد ولی هنوز برخی از سوار شدن به آن هراس داشته و نمی توانند از طریق آسانسور طبقات ساختمان را بالا روند.
ترسناک ترین پل جهان

وحشتناک ترین و ترسناک ترین پل جهان + تصاویر


ترسناک ترین پل جهان پلی است شیشه ای که در ارتفاع 185 متری در بالای دره ای وحشتناک در چین ساخته شده است.این پل به قدری ترسناک است که بسیاری با چشم یسته و چهاردست و پا از آن عبور کردند.