برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

خواب 12 ساله

مردی که از خواب 12 ساله بیدار شد + عکس


مارتین پیسوریوس مردی که به مدت 12 سال در کما بوده به تازگی به هوش آمده است. او یک خواب عمیق و طولانی را تجربه کرده است و خانواده مارتین از خواب طولانی او بسیار نگران بودند.
تولد دختر هنگ کنگی

تولد دختر هنگ کنگی با دو بچه در شکم


پدیده ای بسیار نادر در هنگ کنگ تکرار شد. یک دختر نوزاد با دو قلویی در شکم خود به دنیا آمد. متخصصان درباره علت این پدیده گمانه زنی می کنند. آیا دلیل آن می تواند سقط جنین های سابق مادر نوزاد باشد؟
آموزش تکاوری

آموزش تکاوری سربازان نزاجا + تصاویر


آموزش تکاوری سربازان نزاجا سربازان وظیفه در مدت دو ماه دوره ی تخصصی تکاوری برای ادامه خدمت انجام می شود که تصاویری از این دوره در مرکز اموزش تکاوری شهید ابولفضل را می بینید.
ترک نوزاد بیمار

ماجرای شهرت نوزاد بیمار پس از ترک مادرش


نوزاد تازه متولد شده ای که مبتلا به بیماری سندروم داون بود با رفتار ظالمانه ی مادرش خبر ساز شد. مادر این نوزاد بعد از خبردار شدن از بیماری نوزادش تصمیمی گرفت که همسرش را شوکه کرد.
روستایی عجیب

روستایی عجیب به رنگ آبی + تصاویر


روستایی عجیب به نام Chefchaouen، شفشاون یکی از زیباترین و خاص ترین روستاهای توریستی در مراکش است که خانه های آبی رنگ در آنجا به وفور دیده می شوند و به نوعی همه چیز در آنجا آبی رنگ است.
کشتی تایتانیک ایرانی

رافائل کشتی تایتانیک ایرانی + تصاویر


رافائل بزرگترین کشتی تفریحی که بر اثر برخورد موشک همانند تایتانیک به زیر آب رفته بود، قرار است پس از 30 سال با کمک دولت و متخصصان مجرب و تجهیزات نیروی دریایی ارتش از خواب شیرین بیرون بیاید.