دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

ماسک عجیب علی لهراسبی

ماسک عجیب علی لهراسبی! + عکس


علی لهراسبی خواننده معروف پاپ به تازگی عکسی جالب از خود که در آن ماسکی عجیب بر صورتش دارد در صفحۀ شخصی اشمنتشر کرده است که در این بخش میبینید.
قران خواندن رضا صادقی

قرآن خواندن رضا صادقی سر صف مدرسه + عکس


رضا دبیری نژاد تصویری از دوران کودکی رضا صادقی خواننده محبوب پاپ منتشر کرده که مربوط به زمان مدرسه رفتن او می باشد و او را در حال قرائت قرآن سر صف نشان می دهد.
توقف عجیب پراید

توقف عجیب پراید روی صخره + عکس


در حادثه ای یک دستگاه خودروی پراید در جادۀ مسجد سلیمان به شهر کرد به طرز عجیب و باورنکردنی روی یک صخره قرار گرفته است که در ادامه مشاهده می کنید.
گریم جالب کمند امیرسلیمانی

گریم جالب کمند امیرسلیمانی در 28 سال قبل + عکس


تصویری جالب از گریم کمند امیرسلیمانی در فیلم ترنج که مربوط به 28 سال پیش می باشد و توسط عبدالله اسنکدری یکی از چهره پردازان نام آشنای سینمای ایران منتشر شده است را مشاهده می کنید.
آنجلینا جولی

جشن تولد 40 سالگی آنجلینا جولی + عکس


آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود 40 سالگی خود را در کنا همسرش برئد پیت و 6 فرزندش جشن گرفت، در ادامه عکسهای جشن تولد آنجلینا جولی را ببینید.
تصاویر روز

تصاویر روز جمعه 15 خرداد 1394


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 15 خرداد 1394 را در سایت نمناک ببینید.
سارا خوئینی ها بالای برج ایفل

سارا خوئینی ها بالای برج ایفل + تصاویر


سارا خوئینی ها بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مشغول کار در سری دوم سریال بی قرار در پاریس به سر می برد تصاویری از پشت صحنه این سریال را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
برخورد زره پوش و پورشه

تصادف پورشه زرد با زره پوش


یکی از زره پوش های چینی با پورشه زرد رنگی در بزرگراه برخورد کرد.این نفر بر غول پیکر در ارتش چین خدمت می کند.