نمناک سرگرمی

گوناگون

مقایسه تویوتا سلیکا

مقایسه خودرو تویوتا سلیکا و جی تی 86


دو خودروی اسپرت سلیکا و جی.تی86 از آن دسته خودروهای تند و تیز و هیجان انگیز هستند که هر راننده ای آرزوی تجربه یک بار رانندگی با آنها را دارند، در ادامه به بررسی تویوتا سلیکا و جی تی 86 می پردازیم.
سوختن زن

راز سوختن زن 60 ساله و 200 گربه!


مرگ یک زن 60 ساله و 200 گربه خبر تلخ و ناگواری است که به تازگی بر اثر آتش سوزی در مرکز نگهداری 500 گربه اتفاق افتاده است خبری که هنوز هم علت وقوع آن مشخص نیست.
زوج کوتاه قد

اقدام جالب زوج آمریکایی کوتاه قد + تصاویر


یک زوج کوتاه قد آمریکایی به نام های مِیسُن کارا و آدام آیِرز که هر دو مبتلابه نوعی کوتاهی شدید قد هستند به چین سفر کرده و یک بچه را که او نیز دچار همین بیماری است به فرزند خواندگی پذیرفتند.
خوک عجیب و غریب

خوک عجیب و غریب با دو سر! + تصاویر


بچه خوکی صورتی رنگ با دو پوزه و چهار چشم سه گوش دو دهان و چهار پا که تصویرش را در زیر مشاهده می کنید همه را شگفت زده کرد.این خوک توسط رهگذری کنار یک معبد در شهر شینکو در استان تیجیانین پیدا شد.
پرش از روی نوزادان

جشنواره پرش شیطان از روی نوزادان + تصاویر


پرش شیطان از روی نوزادان عنوان یکی از جشنواره های عجیب و غریب دنیا در اسپانیا است که در این مراسم نوزادان روی تشکی روی زمین خوابیده اند و فردی با لباس خاص از روی آنها می پرد.
آش فروشی

آش فروشی با شاسی بلند! + عکس


در ادامۀ این مطلب عکسی جالب میبینید که یک خودروی شاسی بلند لوکس با داشتن پلاکاردی در پشت خودرو اقدام به فروش آش سبزی خانگی کرده است.