مافین جو

طرز تهیه مافین جو


مافین جو یک کیک عالی برای میان وعده های مختلف است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
نان زنیان پاراتا

طرز تهیه نان زنیان پاراتا


این نان که به عنوان میان وعده هم می‎توان آن را میل کرد؛ یک نان هندی سنتی است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شیرینی تر

طرز تهیه شیرینی تر


اگر به دنبال روش تهیه شیرینی تر در خانه هستید،این مطلب به کارتان خواهد آمد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پودینگ سیب زنجبیلی

طرز تهیه پودینگ سیب زنجبیلی


زمان آماده کردن مواد این پودینگ 15 دقیقه و زمان پخت 20 دقیقه است بنابراین برای درست کردن پودینگ سیب نیاز به زمانی کمتر از 1 ساعت خواهید داشت.
پنکیک جو و نان موزی

طرز تهیه پنکیک جو و نان موزی


پنکیک جو و نان موزی یک پیشنهاد خوشمزه و شیک است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.
باگت فرانسوی

طرز تهیه باگت فرانسوی


این نان حجیم و خوشمزه را برای تهیه ساندویچ و ...به صورت تازه و از فر درآمده مصرف کنید.طرز تهیه باگت فرانسوی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پن کیک موز

طرز تهیه پن کیک موز


پن کیک موز یک پیشنهاد خوشمزه و عالی به عنوان یک میان عده ی دلچسب است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
کوکی های نرم زنجبیلی

طرز تهیه کوکی های نرم زنجبیلی


کوکی زنجبیلی یک پیشنهاد خوشمزه برای میان وعده های مختلف است که طرز تهیه آن را در ان مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
نان کدو تنبل زغال اخته

طرز تهیه نان کدو تنبل زغال اخته


زغال اخته یکی از میوه های بسیار خوش مزه و ترش است که خاصیت های بسیاری دارد البته از خواص کدو تنبل هم نمی توان به سادگی عبور کرد!.طرز تهیه نان کدو تنبل و ذغال اخته را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
خمیر سمبوسه

طرز تهیه خمیر سمبوسه


به جای 1 لیوان آب از 1 لیوان شیر هم می توانید استفاده کنید.با این مقدار مواد می توانید 10 تا 15 تا سمبوسه درست کنید. این خمیر در مدت 20 دقیقه آماده می شود و برای ور آمدن به 1 ساعت زمان نیاز دارد.
کیک فندق

طرز تهیه کیک فندق


کیک فندق طعم بسیار عالی و خوشمزه ای از ترکیب فندق و شکلات است که حتما با یکبار امتحان آن عاشق طعم آن خواهید شد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان سیمیت

طرز تهیه نان سیمیت


نان سیمیت یک نان ترکی خوشمزه است که می توانید آن را تهیه کنید و در صبحانه خود بگنجانید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان خامه ای

طرز تهیه نان خامه ای


نان خامه ای یکی از شیرینی های تر پر طرفدار و خوشمزه است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آمزش خواهیم داد.