دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبار

گوناگون

فاصله داعش تا کربلا

فاصله داعش تا کربلا چقدر است؟


با وجود حضور داعش در عراق و نگرانی مردم از امنیت این کشور باید دانست که فاصله این گروه تروریستی با کربلا چقدر است و آیا امنیت لازم برای حضور زائرین به طور کامل تامین شده است یا خیر؟
داعش

فرزندان عراق داعش را شکست دادند


گردان های السلام وابسته به مقتدا صدر در عراق، در بیانیه ای اعلام کرد این فرزندان عراق بودند که گروه داعش را در آمرلی شکست دادند نه آمریکا.
پیرزن سارق

پیرترین سارق به دام پلیس افتاد


باند سارقین حرفه ای با بیش از 10 فقره سرقت مسلحانه توسط کارآگاهان شهرستان بجستان دستگیر شدند.این بان که از دو پیرزن سارق و یک مرد تشکیل شده بود با تلاش پلیس گرفتار شدند.
طرح ترافیکی 94

آغاز ثبت نام طرح ترافیکی 94


ثبت نام اینترنتی دریافت آرم طرح ترافیک از امروز آغاز شد.بنابر گفته مدیر واحد صدور آرم ، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه مراحل ثبت نام را انجام دهند.
ویندوز 10

ویندوز 10 رونمایی شد + فیلم


شرکت مایکروسافت دقایقی پیش از نسخه جایگزین ویندوز 8 با نام ویندوز 10 در خلال کنفرانس اختصاصی خود رونمایی کرد.
تصادف حمید استیلی

تصادف وحشتناک حمید استیلی + عکس


حمید استیلی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس تهران در جاده لواسانات دچار سانحه شدید رانندگی شد ولی خطر از بیخ گوش مالک باشگاه راه آهن گذشت.
مجلس

تصاویر دختران ساپورت پوش در مانیتور مجلس!


در جریان سوال از وزیر کشور در خصوص عدم توجه به فرهنگ عفاف و حجاب علی مطهری درباره سؤالش از اتاق فرمان خواست که عکس هایی که او ارائه داده را در صحن علنی از مانیتورها پخش کنند.
اینترنت

سرعت اینترنت کی درست میشه؟


وزیر اطلاعات که از آغاز به کارش یکی از منتقدان سرعت پایین اینترنت در ایران بوده تصمیماتی اتخاذ و زمان تحقق این امر را اعلام کرده است.
پرچم ایران و چین

حجاب دختر چینی در تهران + عکس


در حاشیه نشست همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و چین دختر محجبه چینی و نگاه عجیب مرد چینی تصاویری بودند که به عنوان حاشیه های این نشست به شمار می رفتند.