نمناک اخبار

گوناگون

عکس امام حسین در موزه

عکس واقعی امام حسین در موزه لوور پاریس؟!


اخیرا حدیث و عکس منتسب به امام حسین (ع) در شبکات اجتماعی منتشر شده است که موجب گمراهی برخی از افراد گشته . از شایعه تا واقعیت حدیث و عکس امام حسین در موزه لوور فرانسه را برایتان خواهیم گفت.
کاربران ایرانی تلگرام

اعلام تعداد کاربران ایرانی تلگرام


وزیر ارتباطات در خصوص تعداد کاربران ایرانی تلگرام گفت: شبکه اجتماعی تلگرام که منتسب به روسیه است هم اکنون در ایران 13 تا 14 میلیون نفر مخاطب دارد و با سیاست های وزارت ارتباطات بدون محدودیتی مشغول فعالیت است.
توسعه مکه

مسئول توسعه مکه اسرار پشت پرده را لو داد!


مسئول پروژه توسعه مکه بعد از حادثه ی سقوط جرثقیل غولپیکر در مسجد الحرام که107 کشته و 238 مجروح برجا گذاشت، با انتشار پیامی در شبکات اجتماعی از علت این حادثه پرده برداشت.
خشن ترین سربازان زن

خشن ترین “سربازان زن” نخبه دنیا + تصاویر


کریستن گریست 26 ساله و شای هور 25 ساله دو زن عضو ارتش آمریکا هستند که با به اتمام رساندن یک سری از دوره های خاص آموزش نظامی، لقب خشن ترین “سربازان زن” دنیا را به خود اختصاص دادند.
فیلتر فیسبوک

شرط رفع فیلتر از فیسبوک


برای رفع فیلتر فیسبوک، یکی از اعضای عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی شرطی را عنوان کرد که طبق آن فیلترینگ فیس بوک برطرف خواهد شد.
کشف گنج

کشف گنج از کشتی سلطنتی غرق شده + عکس


حدود 57 غواص و محقق برای کشف گنجی قدیمی با ارزش 4.5 میلیون دلار که سالها پیش کشتی سلطنتی حامل آن در اقیانوس غرق شده بود تلاش کردند و بالاخره موفق شدند.