نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

سرطان زبان

سرطان زبان، به زبان ساده


علائمی مانند زخم های روی زبان و گلو درد و مشکلات بلعیدن می توانند نشانه هایی از سرطان باشند سیگار و مشروب از عوامل آن هستند.
فصد خون

برتری فصد خون بر حجامت و بادکش


فصد خون همان رگ زدن است که باعث دفع مواد زائد خون و دفع سومو از بدن می شود، البته فصد خون حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.
سرماخوردگی

توصیه هایی برای روز اول سرماخوردگی


یکی از مشکلات افراد شاغل بیماری سرماخوردگی و نداشتن مرخصی کافی است. با یک برنامه 24 ساعته می توان درمان سریعی را برای سرماخوردگی در نظر گرفته و با یک روز درمان بر این بیماری غلبه کنید.
دردهای خطرناک

این دردهای خطرناک یعنی؟


دردهای خطرناک کدام دردها هستند؟ حتما برایتان پیش آمده که یکدفعه دردی شدید در یکی از بخش های بدنتان ناگهان شروع شده و تا چند ثانیه بعد اثری از آن درد شدید باقی نمانده باشد. این دردها می تواند نشانه از یک بیماری باشد.
چرا چاق می شوم

چرا با آب خوردن هم چاق می شوم؟


چرا چاق می شوم؟ چرا هر چی می خورم اضافه وزن میارم؟ شاید تیروئید کم کار و یا پرکار دارم؟ چاقی زیاد شکم و پهلو می تونه ناشی از دهها دلیل باشه.
درمان درد معده

روش های تشخیصی و درمان قطعی درد معده و درد مقعد


دردهای معده علت های متعددی دارد که تشخیص نادرست آن میتواند باعث تشدید بیماری شود که متاسفانه این موضوع بارها اتفاق افتاده است، دلیل اصلی عدم استفاده از دستگاه های بروز تشخیصی همچون آندوسکوپ هست.
سردرد میگرنی

سردردهای میگرنی در دوران قاعدگی


دوران قاعدگی به خودی خود دوه ای پر از درد و بی حوصلگی برای بعضی خانمها هست. اما تحمل سردردهای میگرنی در این دوران واقعا خارج از توان بوده و برای رهایی از آن روشهای مختلفی را استفاده می کنند.