دیگران چه می خوانند..؟
سلفی

خطرات اعتیاد به سلفی گرفتن


گرچه سلفی هایی که می گیریم تصاویر خوبی از ما به نمایش می گذارند، اما کارشناسان و روان شناسان معتقدند کسانی که بیش از اندازه روی شبکه های اجتماعی عکس سلفی منتشر می کنند، با برخی مشکلات روانی همراه هستند.
خواب آلودگی

رفع خواب آلودگی در محیط کار در 11 شماره


حس خواب آلودگی و خستگی در محیط کار اتفاقی شایع برای تمامی ساعات کاری بوده و به ویژه برای افرادی که در ساعات بعد از ظهر و شیفت های شبانه به کار می پردازند، حسی آزاردهنده و متداول است.برای رفع این احساس روشهای مناسبی را پیشنهاد می کنیم.
برای تقویت مغز

برای تقویت مغز این ادویه ، این سبزیجات


تقویت مغز یعنی پیشگیری از ایتلا به بیماری های مرموزی همچون آلزایمر و دهها بیماری دیگر . برای تقویت مغز و حافظه گزینه های طب سنتی را در برنامه غذایی خود بگنجانید.
رهایی از فکر

راه های ساده و موثر در رهایی از فکر و خیال


فکرهای منفی از گذشته و آینده شما را خسته کرده است. دوست دارید بدون فکر و خیال زیاد زندگی کنید چرا که وسواس فکر دیوانه تان کرده. راه رهایی از فکرهای بد ساده است اما موثر، ایمان داشته باشید.
ترس از هواپیما

راههای مقابله با ترس از هواپیما


بسیاری از افراد سوار شدن هواپیما و پرواز را یکی از ترسناک ترین اتفاقات زندگی خود می دانند. اگر تا کنون خود یا همسرتان به خاطر ترس از سوار شدن به هواپیما اجتناب کرده اید خواندن این مطلب را از دست ندهید.
چراغ خواب

چراغ خواب برای مغز بسیار مضر است


بیشتر افراد برای جلوگیری از ترس کودکان در تاریکی شب از چراغ خواب استفاده می کنند که باید گفت نور آبی و قرمز برای بینایی کودکان بسیار خطرناک است.
عادت

عادت هایی که همیشه بد نیستند


اعتدال در هر کاری خوب است. عادت های بد نیز می توانند گاهی نقش مثبت در تئاتر زندگی داشته باشند. پس به همه چیز بد نگاه نکنید.
حمله صرع

آموزش اقدامات بعد از حمله صرع


اقدامات بعد از حمله صرع را که نقش بسیار مهمی در نجات فرد مبتلا دارد را بیاموزید تا اگر کسی از اطرافیان و دوستان و یا حتی در خیابان دچار ان شد شما ناجی او باشید.
خواب

خواب بدون استرس را تجربه کنید


خوابهای پریشان و کابوس های وحشتناک چیزهایی هستند که خواب را به کام ما تلخ می کنند و کرختی و بی حوصلگی را برایمان به ارمغان می آورند. اما راه مقابله با آن چیست؟ با ما همراه باشید.
دابسمش

اختلال روانی رایج در میان دابسمش بازها؟


دابسمش یا همان دوبله برعکس تب جدیدی در میان کاربران اینترنت است که مشتاق به کارهای هیجان انگیز با اینترنت هستند.محققان اختلالات روانی را پایه این رفتارها می دانند.