نمناک سرگرمی

گوناگون

قورباغه

قورباغه ای که قورباغه میخورد! + عکس


تصویری از هم نوع خواری در قورباغه ها را می بینید که این نوع قورباغه ها هر آنچه را که بتوانند ببلعند می خورند حتی اگر آن چیز یکی از هم نوعانشان باشد.
چادرهای مسافرتی

شهری زیبا پر از چادرهای مسافرتی + تصاویر


شهر گلستون بری در انگلیس به عنوان شهر چادرهای مسافرتی معرفی شده است این مکان پهناور که بزرگ ترین فستیوال موسیقی در فضای سبز و هنرهای اجرایی جهان در آن اجرا می شود، حدود 8 و نیم مایل مساحت دارد.
حیوانات نقاش

حیوانات نقاش تا حالا دیدین؟ + تصاویر


حیوانات نقاش عجیب و غریب! مسئولین باغ وحش اوکلند در اقدامی جالب برای جمع آوری کمک های مردمی، نقاشی کردن را به حیوانات آموزش داده تا آن ها جلو چشم بازدیدکننده ها هنرنمایی کنند.
برج میلاد

جنجال مبل میلیاردی برج میلاد + تصاویر


به تازگی تصاویری از یک دست میز و صندلی 2 میلیاردی در برج میلاد منتشر شده است که واکنش های بسیاری را به علت قیمت بالایی که دارد در پی داشت، اما واقعآ اصل ماجرا چیست؟
زنده شدن زن

زنده شدن زنی یک روز پس از دفن شدن!


زنده شدن یک زن هندوراسی که یک روز پس از تشییع جنازه اش اتفاق افتاد ماجرای عجیبی است که به تازگی خبر آن در رسانه ها پیچیده است اما بد نیست بقیه ماجرا را نیز بخوانید.
هیتلر

راز اعتیاد هیتلر به مواد مخدر + عکس


به تازگی در کشور آلمان کتابی در مورد آدولف هیتلر منتشر شده است که یکی از پرحاشیه ترین کتابهای تاریخ آلمان نام گرفته. در این کتاب از اعتیاد هیتلر به مواد مخدر
قاشق چنگال

قاشق چنگال 1500 سال پیش ایرانی ها + عکس


ایرانیان 1500 سال پیش در دوران ساسانی از قاشق چنگال به عنوان ابزاری برای غذاخوردن استفاده می کردند در حالی که در اکثر کشورهای دنیا هنوز قاشق و چنگال دیده نشده بود.
رکوردهای گینس

بهترین رکوردهای گینس 2016 + تصاویر


کتاب گینس نامزدهای رکورددارترین موجودات جهان در سال 2016 را منتشر کرد، رکوردهای گینس شامل بلند قدترین گاو دنیا، سریعترین لاکپشت، بزرگترین پا و ... می باشد.
خلبان زن

خلبان زن بدون دست در آمریکا + تصاویر


جسیکا کاکس اولین خلبان زن آمریکایی است که مادرزادی بدون دست به دنیا آمده است او یکی از موفق ترین زنان دنیا معرفی شده است و توانایی های خارق العاده ای دارد.
تخریب ساختمان

تخریب ساختمانهای عظیم با روشی کنترل شده + تصاویر


ساختمان ها و سازه های بزرگ را نمی توان به همین راحتی از بین برد.متخصصین این امر برای تخریب آنها از روشی متفاوت استفاده می کنند که در ادامه تصاویری از فروپاشی این سازه های عظیم الجثه را مشاهده خواهید کرد.