نمناک سرگرمی

گوناگون

جراحی مغز

جراحی مغز یک زن در 3600 سال پیش + عکس


باستان شناسان چینی بعد از کشف جسد مومیایی شده یک زن که 3600 سال پیش زندگی می کرده در جریان تحقیق و آزمایش پی بردند که این زن 40 ساله تحت عمل جراحی مغز قرار داشته است.
زنده شدن ماهی مرده

زنده شدن ماهی مرده با پودر جادویی + تصاویر


زنده شدن ماهی مرده داستان تازه ای نیست اما اینکه یک ماهی کاملا مرده و معلق در آب با یک قاشق پودر چینی و البته جادویی زنده می شود و شروع به جست و خیز می کند کمی عجیب و غریب است.
تولد نوزاد عجیب

تولد نوزاد خوش یمن با دوقلب !! + تصاویر


انتشار تصاویری از تولد نوزادی با دو قلب در فضای مجازی که ملقب به نوزاد فرشته و خوش یمن بود حس کنجکاوی را در ما هم برانگیخت تا بدانیم که داستان واقعی این نوزاد خاص با دوقلب و یک نشان منحصربه فرد چیست.
پول و شانس

بارش پول و شانس از آسمان یک روستا + تصاویر


خیلی وقتها زمانی که احتیاج به مقدار زیادی پول دارید با خود می گویید چه می شود از آسمان پول ببارد ؟ این آروز برای مرد یک روستا به حقیقت پیوست و پول و شانس هر دو برایشان سرازیر شد.
دختر ترسناک

تومور صورت دختر ترسناک جراحی شد + تصاویر


دختری 17 ساله که به دلیل داشتن تومور صورت به اندازه یک توپ فوتبال عنوان دختر ترسناک و عجیب غریب را به خود گرفته بود توسط تیم جراحان در مدت 4 ساعت مورد جراحی و درمان قرار گرفت.
خورده شدن توسط خرس

خورده شدن عکاس توسط خرس ترسناک + عکس


عکاس معروف ژاپنی که بعد از گرفتن عکسی از یک خرس ترسناک توسط همان خرس کشته شد. در ادامه آخرین عکس این عکاس قبل از خورده شدن توسط خرس را مشاهده می کنید.