برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بیماری رضا داوودنژاد

بیماری رضا داوودنژاد از کجا شروع شد؟ + تصاویر


رضا داوود نژاد پس از عمل پیوند کبد که دو سال پیش انجام داد ،مجددا در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت.در ادامه آخرین وضعیت رضا داوود نژاد به همراه جزئیات پرونده پزشکی وی را مشلهده می کنید.
شهاب حسینی

ماشین شهاب حسینی + عکس


شهاب حسینی سوپراستار سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان عکسی در کنار خودرو لوکس خود منتشر کرده است که در ادامه مشاهده میکنید.
سفر بازیگران به برزیل

عکس های دیده نشده سفر بازیگران به برزیل


حضور تیم ملی ایران در جام جهانی با سفر جمعی از هنرمندان به عنوان حامیان تیم به برزیل همراه بود.بازیگرانی چون سید جواد هاشمی ،نرگس محمدی ، سام درخشانی،فاطمه گودرزی و....تصاویری که اخیرا از این هنرمندان در برزیل منشر شده است را در ادامه مشاهده کنید.
رکورددار در پرواز

پیرمردی رکورددار در پرواز +تصاویر


پیرمرد استرالیایی با وجود 82 سال سن حوصله ماندن در خانه سالمندان را نداشته و مدام در حال پرواز با هواپیما است، وی توانسته رکورد جالبی را به خاطر پروازهای زیادش بدست بیاورد.
مهدی سلوکی و همسرش

مهدی سلوکی و همسرش در شیراز +عکس


مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی که با اجرای برنامه نیم رخ وارد کارتلویزیونی شد و همه او را با نقش بهروز در سریال نرگس به خاطر دارند عکسی را به یادگار به همراه همسرش در شیراز به اشتراک گذاشت.
سوسیس با موش

سوسیس با موش مرده اضافه + تصاویر


یک مرد روسی زمانیکه در حال برش سوسیس تازه خریده اش در منزل و تهیه ساندویچ برای خود بود، با صحنه وحشتناکی مواجه شد و آن یک موش مرده در داخل سوسیس بود!
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با تیپ جدید + عکس


نیوشا ضیغمی بعد از انتشار عکسی از خودش و همسرش با لباسی ست عکس و پیامی جدید از خود در صفحه ی ایستناگرامش منتشر کرد که قبل از رفتن به لوکیشن ایران برگر است.
احسان علیخانی

احسان علیخانی و عکسی معنادار


این روزها چهره ها فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارند، احسان علیخانی عکس و متنی تامل برانگیز در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در ادامه میبینید.
سحر قریشی

فضانوردی سحر قریشی +تصاویر


سحر قریشی سوپراستار سینما و تلویزیون ایرانی عکسی شادمان از فضانوردی خود را در صفحه اجتماعی منتشر کرد که در ادامه مشاهدده می کنید.