نمناک سرگرمی

گوناگون

همسریابی

آگهی همسریابی جوان 28 ساله! + عکس


همسریابی این جوان خوش تیپ و پولدار با شرایط عالی کمی متفاوت است. اعلامیه ای که او به روی دیوار چسبانده نشان می دهد که در انتخاب همسر هم بسیار مشکل پسنداست، البته نیاز به جهیزیه هم ندارد!!
رئیس جمهور ترکیه

پرنده لجباز روی سر رئیس جمهور ترکیه + عکس


رئیس جمهور ترکیه برای بازدید رفته بود تا اینکه یک پرنده که مشخص نبود هوادار است یا معترض ، بر روی سر اردوغان فرود آمد و از قرار معلوم به هیچ روشی هم قصد ترک آنجا را نداشت.
رانندگی زنان عربستانی

ترفند عجیب زنان عربستانی برای رانندگی + تصاویر


رانندگی برای زنان در کشور دیکتاتوری عربستان سعودی، از زمان تأسیس این کشور، ممنوع بوده و این ممنوعیت در طی سال ها تداوم یافته است و حالا زنان عربستانی درصدد راهکاری عجیب برای رانندگی برآمدند.
گلپا

بنز کوپه ای که گلپا از هوادارش هدیه گرفت + عکس


اکبر گلپایگانی معروف به گلپا یکی از خوانندگان قدیمی از یکی از هوادارنش خودرویی لوکس هدیه گرفته بود که در نوع خود بی نظیر بود. عکس بنز کوپه ی گلپا، اتومبیل دوران جوانی اش را در ادامه می بینید.
همسر زشت

همسر زشت دارید، حشیش بکشید!


همسر زشت مساوی با داشتن اجازه برای کشیدن حشیش است! یک روحانی که خود ممکن است تحت تاثیر مصرف مواد روان گردان قرار گرفته بوده باشد فتوای عجیبی برای افرادی که همسرشان زشت است داد.
خانه قدیمی کوزت بینوایان

خانه قدیمی و مجلل کوزت بینوایان + تصاویر


تصاویری از خانه ای که شخصیت کوزت بینوایان در آن جان گرفت؛ خانه ای که ویکتور هوگو سال ها در آن زندگی کرد و امروز پذیرای دوستداران این نویسنده و گردشگرانی از سراسر دنیاست را در این بخش ببینید.