دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

باغ رویایی جهان در دبی

بزرگترین باغ رویایی جهان در دبی + تصاویر


بزرگترین و شگفت انگیزترین باغ گل جهان در عمق صحرای دبی واقع است که این باغ دارای 45 میلیون گل مختلف است و با گل آرایی بی نظیری که دارد تبدیل به یک باغ رویایی شده است.
مرد 100 زنه

مرد 100 زنه با 500 بچه! + تصاویر


مردی در کشور کامرون آفریقای غربی راه پادشاهان قبیله خود را ادامه داده و با حفظ نظام چند همسری هم اکنون صاحب 100 همسر و 500 فرزند است.
نوشته های جالب متولدین تیر

عکس نوشته های جالب “متولدین تیر


در این مطلب مجموعه ای از عکس نوشته های جالب و زیبا از “متولدین تیر” که هر تصویر به نوعی احساسات لطیفی که درونتان نهفته است را بیان می کند.
پرداخت مهریه با روشی باورنکردنی

پرداخت مهریه با روشی باورنکردنی! + تصاویر


مردی آلمانی که قرار بود از همسرش طلاق بگیرد و تمام دارایی اش را با او تقسیم کند روشی عجیب و باورنکردنی برای تقسیم انتخاب کرد آن هم اینکه واقعا همه چیز را به دو نیم قسمت کرد تا مهریه همسرش را طبق قانون داده باشد.
نوزاد 110 ساله

تولد نوزاد 110 ساله! + تصاویر


به تازگی تصویری از یک نوزاد پسر در بنگلادش دست به دست چرخیده است که این نوزاد با ظاهری پیر متولد شده است و کارشناسان سنش را 110 سال تخمین زده اند.
انبار پول داعش

انبار پر از پول داعش! + عکس


به تازگی روزنامۀ الدستور تصاویری از انبارهای پول داعش منتشر کرده است که این انبار پر از پول حاصل سرقت اعضای تکفیری داعش از اموال مردم می باشد .
کودکانی که زامبی شدند

کودکانی که زامبی شدند! + تصاویر


صاحب شرکتی به نام بنتین در اقدامی خلاقانه و در عین حال ترسناک کودکان و نوجوانان و زنان باردار را به شکل یک زامبی ترسناک در آورده و از آنها در پزیشن های مختلف عکاسی کرده است.
ابرهای عجیب جهان

ابرهای عجیب و غریب جهان + تصاویر


آیا شده است گاهی به ابرها خیره شده و با منظره جالب یا ترسناکی از نحوه قرارگیری ابرها که در اثر طوفانهای شدید در آسمان خلق شده است مواجه شوید؟در این مطلب 20 مورد از ابرهای عجیب دنیا را مشاهده کنید.
خاص ترین هتل های جهان

خاص ترین هتل های جهان + تصاویر


در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با هتل هایی آشنا کنیم که این هتل ها علاوه بر امکانات ویژه و منحصر به فرد،جزو عجیب ترین هتل های دنیا نیز به شمار می روند.
مردی با 100 همسر

مردی با 100 همسر! + تصاویر


پادشاهان جدید در کامرون همسران پادشاه قبلی را به ارث برده و سپس همسری را به عنوان ملکه به اختیار می گیرند.