نمناک سرگرمی

گوناگون

فروش کلیه

فروش کلیه بخاطر خرید گوشی اپل!


دو چینی که ساکن منطقه شرقی استان جیانگسو هستند به دلیل نداشتن پول کافی برای خرید آیفون 6 اس اقدام به فروش کلیه های یکدیگر کردند تا موفق به خرید محصول تازه اپل شوند.
خوک

کشف خوک با گوشت آبی رنگ! + تصاویر


تا به حال گوشت خوک به رنگ آبی دیدین؟! تعجب نکنید تصویری که در زیر مشاهده می کنید یک خوکی را در کالیفرنیا نشان می دهد که گوشتش به رنگ آبی است.
ماهی کور

کشف ماهی کور مکزیکی + تصاویر


ماهی کور مکزیکی از یک سری اندام های حسی با نام خطوط جانبی برای تشخیص ارتعاشات و جریان های آبی استفاده و بدین طریق مسیر خود را شناسایی می کند.
چندش آورترین غذا

چندش آورترین غذا”های دنیا + تصاویر


چند مورد از عجیب ترین و “چندش آورترین غذا”های جهان که برای بسیاری از افراد غذایی خوشمزه و لذیذ است و برای بسیاری حال بهم زن و چندش آور را در این بخش ببینید.
کیش در یک نگاه

کیش در یک نگاه


کیش نگین جزایر ایران، در استان هرمزگان و احاطه شده توسط آب های نیلگون خلیج فارس است. اگه از بالا جزیره کیش رو نگاه کنین به صورت بیضی دیده میشود و محیط آن یا به عبارتی طول ساحلی جزیره 44 کیلومتر است.
مرد عنکبوتی

کوچکترین مرد عنکبوتی دنیا + تصاویر


مرد عنکبوتی فیلم های هالیوودی را حتما دیده اید که با حرکاتش همه را مجذوب خود می کند. پسربچه ای 11 ساله با حرکات فوق العاده زیبای ژیمناستیک خود را کوچکترین مرد عنکبوتی جهان نامیده است.
قورباغه

قورباغه ای که قورباغه میخورد! + عکس


تصویری از هم نوع خواری در قورباغه ها را می بینید که این نوع قورباغه ها هر آنچه را که بتوانند ببلعند می خورند حتی اگر آن چیز یکی از هم نوعانشان باشد.
چادرهای مسافرتی

شهری زیبا پر از چادرهای مسافرتی + تصاویر


شهر گلستون بری در انگلیس به عنوان شهر چادرهای مسافرتی معرفی شده است این مکان پهناور که بزرگ ترین فستیوال موسیقی در فضای سبز و هنرهای اجرایی جهان در آن اجرا می شود، حدود 8 و نیم مایل مساحت دارد.
حیوانات نقاش

حیوانات نقاش تا حالا دیدین؟ + تصاویر


حیوانات نقاش عجیب و غریب! مسئولین باغ وحش اوکلند در اقدامی جالب برای جمع آوری کمک های مردمی، نقاشی کردن را به حیوانات آموزش داده تا آن ها جلو چشم بازدیدکننده ها هنرنمایی کنند.