نمناک سرگرمی

گوناگون

مار دو سر

عکس هایی جالب از مار دو سر


عکس های شگفت انگیز و باور نکردنی از یک مار دو سر را مشاهده می کنید که یک سر این مار حالت تهاجمی دارد و سر دیگر خیلی بی تفاوت به نظر می رسد.
فرار داعشی

فرار مرد داعشی با لباس زنانه + عکس


یکی از نیروهای داعشی قصد فرار از کنار نیروهای امنیتی عراق را داشت که دستگیر شد. ترفند فرار این مرد داعشی پوشیدن لباس زنانه و ایجاد تغییراتی در خود بود که نافرجام بود.
هیئت طیب

هیئت طیب حاج رضایی در تهران + عکس


در جنوب تهران در میدان خراسان خیابانی است بنام طیب که عده ای از اهالی قدیم آن به رسم یادبود برای دوستشان طیب حاج رضایی با تیپ خاصی وارد هیئت می شوند.
علم عزاداری

گرانترین و بزرگترین علم عزاداری


رئیس اتحادیه آهن سازان تهران از تولید سالانه سه تا پنج علم برای هیات های عزاداری ایام ماه محرم خبر داد اما حال سوال این است که قیمت این علم ها حدودا چقدر می باشد و گران ترین آن ها کدام است.
عروس دریایی غول پیکر

هزاران عروس دریایی غول پیکر در ساحل + تصاویر


در آب های سواحل بریتانیا جمعیتی زیاد از عروس دریایی غول پیکر در گروه هایی عظیم دیده شدند که پدیده ای بسیار نادر است. ده ها هزار عروس دریایی که تا 1.5 متر طول داشتند این سواحل را پر کردند.
جلیقه ضد گلوله

جلیقه ضد گلوله بسیار نازک + عکس


یک شرکت کلمبیایی درنزدیکی شهر بوگوتا با همکاری گروهی از کارشناسان ساختن نازک ترین جلیقه ضد گلوله دنیا را برعهده دارد لباسها به حدی غیرمحسوس اند که بسختی می توان به وجود آن پی برد.