نمناک سرگرمی

گوناگون

عکس سلفی وحشتناک

عکس سلفی وحشتناک دختر 20 ساله با پدرش!


دختر 20 ساله ای به همراه پدربزرگش که در حال به ثبت رساندن بلندترین پرواز دنیا بودند در اقدامی هیجان انگیز، وحشتناک ترین سلفی ها را از خود به جای گذاشتند.
گلوله پشم و مو

خارج کردن گلوله پشم و مو از شکم یک دختر + تصاویر


گلوله پشم و مو به طول یک و نیم متر از شکم یک دختر 15 ساله ی هندی خارج شد. این دختر اعتیاد عجیبی به خوردن موهای خودش و دیگران داشت تا اینکه با دل درد شدید به بیمارستان منتقل شد و تحت جراحی قرار گرفت.
نوزادی محسن افشانی

عکسی از نوزادی محسن افشانی


محسن افشانی بازیگر سریال ترانه مادری عکسی از دوران نوزادی خود مربوط به 26 سال پیش را در اینستاگرامش منتشر کرد.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و اوباما یهویی! + عکس


الناز شاکردوست با انتشار عکسی از خودش پشت میز اوباما ، در کنار اوباما صفحه ی شخصی اش را به روز کرد. این عکس خبر از توافق دوجانبه ی شاکردوست با اوباما می دهد.
خان شاتر بزرگترین چادر دنیا

خان شاتر بزرگترین چادر دنیا + تصاویر


خان شاتر بزرگترین چادر دنیا و یک مرکز خرید منحصر به فرد واقع در آستانه قزاقستان که محل فروشگاه ها،رستوران ها،پارک های تفریحی بسیاری می باشد و با نورپردازی های جالب نمایی خیره کننده را داراست.
کرم زنده

کرم زنده در غذای هواپیما + عکس


کرم زنده ! تا قبل از این شنیده بودیم که هواپیما تاخیر داشت و یا مشکل فنی اما نیدیده بودیم که یک کرم زنده هم جزو مسافران هواپیما باشد آن هم به عنوان چاشنی داخل غذا و سالاد هواپیما.
عجیب ترین مهریه ها

عجیب ترین مهریه ها در ایران


مهریه در اسلام حق قانونی خانمها است، اما انتخاب مهریه های عجیب و غریب به علاقه شخصی زوج های جوان به شی خاص بر می گردد و یا به نظر خودشان ضمانت بسیار محکمی برای عشق آنها می شود. مهریه هایی مانند چشم های داماد و با مگس و مرجان دریایی و ....
درخت با برگهای پلاستیکی

درخت با برگهای پلاستیکی! + تصاویر


هنرمند کامرونی در اقدامی جالب درختی را طراحی کرده است که در آن بجای شاخ و برگ از کیسه های پلاستیکی رنگی استفاده کرده است و در معرض دید عموم قرار داده است.