دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

پسر باربی واقعی

مرگ پسر باربی واقعی + تصاویر


پسر 20 سالۀ برزیلی به نام سلسو سانتبانس که با انجام جراحی های پلاستیک با هزینۀ بیش از 30 هزار پوند خود را شبیه دوست عروسکی مجموعه باربی یعنی «کن» کرده بود بر اثر سرطان خون درگذشت.
تولد نوزاد غول آسا در انگلیس

تولد نوزاد غول آسا در انگلیس! + تصاویر


یک مادر به طور طبیعی نوزادی با 2 برابر وزن عادی نوزدان بدنیا آورد،چنانچه به دنیا آمدن این نوزاد با وزن بسیار بالا بدون شناسایی قبل از تولد والدین و مسئولین بیمارستان را شوکه کرد.
رامبد جوان

عکس جالب و دیدنی رامبد جوان در خندوانه!


رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه طنز خندوانه که این شبها سری جدید این برنامه را روی آنتن شبکه نسیم دارد عکسهای جالبی در این برنامه از خود به ثبت رسانده که در ادامه میبینید.
جداسازی دوقلوهای بهم چسبیده

جداسازی دوقلوهای بهم چسبیده مشهدی + عکس


عمل جداسازی دوقلوهای بهم چسبیده در مشهد در حالی انجام شد که تیم پزشکی مشهد با تلاش 9 ساعته طی یک عمل جراحی سنگین و موفقیت آمیز توانستند این دو خواهر را از هم جدا کنند.
تقلید صدای حیوانات

تقلید صدای حیوانات توسط مرد آفریقایی + فیلم


مردی آفریقایی به نام ویلیام جافتا استعداد خاص و فوق العاده ای در تقلید صدای حیوانات دارد بطوریکه خود را مردی با صدای حیوانات می نامد،در ادامه ویدیویی کوتاه از این مرد را میبینید.
فروش شوهر

فروش شوهر” به مبلغ 60 هزار تومان!


“فروش شوهر” در امریکا! زنی به نام کتی بویا در آمریکا در اقدامی عجیب همسرخود را که روز تولدش را به او تبریک نگفته بود در فیسبوک به قیمت مبلغ 20 دلار به فروش گذاشت.
منوی چندش آور یک رستوران

منوی غذای چندش آور یک رستوران + تصاویر


رستورانی واقع در یکی از شهر های انگلیس روشی خاص را برای جذب مشتری بکار گرفته است که در آن فقط با حشرات از مشتریان پذیرایی می شود، این ایده با استقبال بسیاری از مشتریان روبرو شده است.
کشف قورباغه یک سانتیمتری

کشف قورباغه یک سانتیمتری + عکس


کوچکترین و عجیب ترین قورباغه از گونه ای نادر جدیدترین کشفیات محققان و دانشمندان می باشد که این قورباغه یکی از کوچکترین جانوران مهره دار است که روی خاک زندگی می کنند.
پیرترین عروس و داماد

پیرترین عروس و داماد ایرانی + عکس


ازدواج مسن ترین عروس و داماد ایرانی خبر جدید و شیرینی است که در شهرستان میبد اتفاق افتاده است این زوج رکورد مسن ترین عروس و داماد ایرانی را به نام خود ثبت کردند.