برو به :
چاکلت لاوا کیک

طرز تهیه چاکلت لاوا کیک


چاکلت لاوا کیک molten chocolate lava cake یک مدل کیک شکلاتی مرطوبه؛ با مرکزیت شکلات مذاب. کاوری سیاه و نرم داره و وقتی که چاقو رو توی کیک فرو میکنی یه مایع شکلاتی غلیظ بهشتی مثل یه چشمه، قل قل کنان توی بشقاب جاری میشه!
پای گلابی

طرز تهیه پای گلابی


یکی از خوشمزه های که با گلابی میتوان درست کرد پای است. پای با طعم گلابی حتما متفاوت و عالی خواهد شد.
کیک بادام سوخته

طرز تهیه کیک بادام سوخته


برای درست کردن کیک بادام سوخته ابتدا کره را که به دمای محیط رسیده با روغن مایع داخل کاسه ای گود ریخته ،شکر،شکر قهوه ای و وانیل را به آن اضافه می کنیم و با همزن برقی خوب به هم می زنیم تا پف کند.
فرنی جهرمی

طرز تهیه فرنی جهرمی


فرنی دسری اصیل و قدیمی است. یعنی از آن زمان که دسر خوردن مد نبود و مردم اصلا نمی دانستند دسر چی هست در ایران فرنی پخته می شد و خیلی هم طرفدار داشت.
کیک گردو

طرز تهیه کیک گردو و عدس


این کیک قالبی در واقع نوعی غذا یا صبحانه است و همان طور که از نام آن پیداست، مواد اصلی تشکیل دهنده آن عدس و گردو هستند.
کیک زنجبیلی

طزر تهیه کیک زنجبیلی


آماده کردن کیک زنجبیلی کار بسیار ساده ای است. ابتدا آرد و شکر را داخل کاسه ای گود که بهتر است کاسه همزن باشد می ریزیم سپس میان آنها را گود کرده و تمامی مواد را داخل آرد و شکر می ریزیم.
تارت انبه

طرز تهیه تارت انبه


تمام مواد تارت انبه را داخل کاسه ای گود ریخته و همه را با هم چنگ می زنیم تا خمیر شوند. این کار را می توانیم با چرخ خمیرزن همزن برقی نیز انجام دهیم.
کیک گلابی

طرز تهیه کیک گلابی د رسته


گلابی یکی از میوه های خیلی خوشمزه است که باید در این روزها نهایت استفاده را از آن بکنیم. کیک گلابی یکی از گزینه هایی است که طعم خوب گلابی را می توانیم با آن حس کنیم.
کاپ کیک لیمویی

طرز تهیه کاپ کیک لیمویی


برای روی کاپ کیک ها می توانید از انواع کرم ها یا خامه فرم گرفته استفاده کنید. کاپ کیک لیمویی به خاطر وجود رنده پوست لیمو و آبلیمو مزه بی نظیری دارد.