نمناک اخبار

گوناگون

جان کری در عروسی

جان کری در عروسی هتل کوبورگ! + تصاویر


یکی از حواشی جالب در هتل کوبورگ وین که مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 در آن برگزار میشود مراسمات عروسی است که برگزار میشود و اینبار جان کری به تماشای یکی از مراسم ها ازدواج و عروسی در این هتل رفته بود.
محو کعبه

پروژه سعودی ها برای محو کعبه + تصاویر


تصاویری که به تازگی ازسوی آژانس خبری سعودی منتشر شده، نشان دهنده ی ادامه طرح توسعه ی مسجدالحرام و البته مهمتر از آن محو شدن کعبه در میان برج ها و تاور کرن ها است.
شوهر کشی

شوهر کشی و خیانت به سبک عروسک باربی +تصاویر


عروسک باربی برای دخترم می خرم بدون آنکه بدانم این عروسک ها چه چیزهایی را به کودکم می آموزد. تصاویر منتشر شده از این عروسک ها نشان از عادی سازی قتل و خیانت به همسر است و یک هشدار به والدین.
سایت همسریابی

کلاهبرداری سایت همسریابی از 2000 کاربر


رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس سایبری کشور از سرقت یک سایت همسریابی و دوست یابی در 2000 متقاضی ازدواج خبر داد . مرکز اطلاع رسانی فتا در این رابطه توضیح داد.
استخرهای مختلط

واکنش دادستان به برگزاری استخرهای مختلط


دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: چرا برخی استخرهای مختلط در بعضی گزارش ها دیده می شود. دستگاه هایی که بودجه ورزش را می گیرند متولی اصلی هستند و باید پاسخگو باشند.
مادربزرگ اوباما

مادربزرگ اوباما در حج عمره + تصاویر


مادربزرگ اوباما " ساره عمر " برای بار دوم به زیارت خانه خدا مشرف شد. مادربزرگ اوباما می گوید: من در کودکی معلمی مسلمان داشتم که من را مشتاق به زیارت خانه خدا کرد.
دفترچه بیمه سلامت

جزئیات تمدید دفترچه بیمه سلامت در سال 94


بیمه شدگانی که در سال ۹۴ علاوه بر اتمام اعتبار دفاتر، نسخ دفترچه هایشان نیز به پایان می رسد، دفترچه بیمه سلامت جدید با اعتبار یکساله از تاریخ اعتبار دفاتر قبلی، با انجام فرآیند تمدید صادر می شود.
طرح ترافیک زوج و فرد

طرح ترافیک زوج و فرد در تهران لغو شد


طرح ترافیک زوج و فرد در تهران همه ساله در تعطیلات نوروزی برای راحتی در تردد مسافران و شهروندان تهرانی خاموش می شود که تاریخ آن توسط مسئولان پلیس راهور اعلام شد.
نان

خرید نان ترسناک شد!


نان در برخی از نانوایی ها با پودری صنعتی به نام جوهر قند که در رنگرزی برای از بین بردن رنگ و مصارف صنعتی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد تهیه می شود که تهدیدی بزرگ برای سلامت مردم است.
نوزاد 650 میلیونی

نوزاد 650 میلیونی به دنیا آمد! + تصاویر


پدر و مادر جوانی که کمتر از سه ماه به تولد نوزاد شان باقی مانده بود برای تفریح به نیویورک رفته بودند در کمال تعجب والدین خود 11 هفته زودتر به دنیا آمد و لقب گرانترین نوزاد دنیا را گرفت.
قلیان سوسک و کروکودیل

قلیان با طعم های سوسک و کروکودیل! + عکس


با توجه به این که مصرف قلیان در سال های اخیر به خصوص در بین جوانان افزایش داشته است با خبر شدیم تنباکوهای غیر استاندارد با طعم های سوسک و کروکدیل، که بسیار خطرناک است به کشور وارد شده است.