نمناک اخبار

گوناگون

توسعه مکه

مسئول توسعه مکه اسرار پشت پرده را لو داد!


مسئول پروژه توسعه مکه بعد از حادثه ی سقوط جرثقیل غولپیکر در مسجد الحرام که107 کشته و 238 مجروح برجا گذاشت، با انتشار پیامی در شبکات اجتماعی از علت این حادثه پرده برداشت.
خشن ترین سربازان زن

خشن ترین “سربازان زن” نخبه دنیا + تصاویر


کریستن گریست 26 ساله و شای هور 25 ساله دو زن عضو ارتش آمریکا هستند که با به اتمام رساندن یک سری از دوره های خاص آموزش نظامی، لقب خشن ترین “سربازان زن” دنیا را به خود اختصاص دادند.
فیلتر فیسبوک

شرط رفع فیلتر از فیسبوک


برای رفع فیلتر فیسبوک، یکی از اعضای عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی شرطی را عنوان کرد که طبق آن فیلترینگ فیس بوک برطرف خواهد شد.
کشف گنج

کشف گنج از کشتی سلطنتی غرق شده + عکس


حدود 57 غواص و محقق برای کشف گنجی قدیمی با ارزش 4.5 میلیون دلار که سالها پیش کشتی سلطنتی حامل آن در اقیانوس غرق شده بود تلاش کردند و بالاخره موفق شدند.
جان کری در عروسی

جان کری در عروسی هتل کوبورگ! + تصاویر


یکی از حواشی جالب در هتل کوبورگ وین که مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 در آن برگزار میشود مراسمات عروسی است که برگزار میشود و اینبار جان کری به تماشای یکی از مراسم ها ازدواج و عروسی در این هتل رفته بود.
محو کعبه

پروژه سعودی ها برای محو کعبه + تصاویر


تصاویری که به تازگی ازسوی آژانس خبری سعودی منتشر شده، نشان دهنده ی ادامه طرح توسعه ی مسجدالحرام و البته مهمتر از آن محو شدن کعبه در میان برج ها و تاور کرن ها است.
شوهر کشی

شوهر کشی و خیانت به سبک عروسک باربی +تصاویر


عروسک باربی برای دخترم می خرم بدون آنکه بدانم این عروسک ها چه چیزهایی را به کودکم می آموزد. تصاویر منتشر شده از این عروسک ها نشان از عادی سازی قتل و خیانت به همسر است و یک هشدار به والدین.
سایت همسریابی

کلاهبرداری سایت همسریابی از 2000 کاربر


رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس سایبری کشور از سرقت یک سایت همسریابی و دوست یابی در 2000 متقاضی ازدواج خبر داد . مرکز اطلاع رسانی فتا در این رابطه توضیح داد.