دیگران چه می خوانند..؟
حفظ لغت

نقشه حفظ لغت در مغز انسان!


لزوم یادگیری زبان جدید نیاز به توانایی بالا در حفظ لغت را بیشتر می کند . امروزه برای رسیدن به این هدف راه و روش های مختلفی پیشنهاد می شود که مورد بررسی دانشمندان قرار گرفته است.
علامت آلزایمر

بروز یک علامت آلزایمر 20 سال قبل از تشخیص


این روزها که بیماری آلزایمر تنها مختص افراد مسن و میانسال نیست ، جوانان نیز باید تا حد ممکن مراقبت بروز اختلال فراموشی باشند . محققان یکی از اصلی ترین علامت آلزایمر را معرفی کردند.
علت بدخوابی

علت بدخوابی وقتی دور از خانه ایم


ماجرای تلخی است بی خوابی هایی که در مسافرت و یا جایی بیرون از خانه به سراغمان می آید . آزمایشات و مطالعات جدید علت بدخوابی هایی که دور از خانه بودن ایجاد می کند را کشف کردند.
خواب خوش

برای خواب خوش چی لازمه؟


خواب خوش شبانه یا حتی در میانه روز نیازمند فراهم بودن شرایط است . شرایطی که بتواند احساس آرامش و راحتی را در جشم و روح طی خواب فراهم کند.
عوارض روانگردانها

تصویر عوارض روانگردانها بر روی مغز


تیمی از دانشمندان بریتانیایی در یک سری تحقیقات دقیق در رابطه با عوارض روانگردانها تصویری قابل تامل از قبل و بعد از مصرف این قرص ها در مغز منتشر کردند.
رنگ ها

از رنگ درمانی چه می دانید؟


رنگ درمانی یکی از راهکارهای مراقبتی در طب مدرن به شمار میرود به طور مثال رنگ آبی برای تسکین التهاب و درد کاربرد دارد.
افسردگی بعد تعطیلات

مقابله با افسردگی بعد از تعطیلات


از مدتها قبل برای سپری کردن تعطیلات برنامه ریزی می کنیم تا با آرامش روزهای خوشی را سپری کنیم اما بعد از پایان آن در جستجوی راهی برای مقابله با افسردگی بعد از تعطیلات سعی در بازگشت به زندگی روزمره داریم.
ناامیدی

روش مقابله با افکار منفی و ناامیدی


چنانچه گاهی به ناامیدی رسیدید و احساس سرخوردگی کردید کافیست به سراغ مطالبی بروید که راهکارهای مناسب و کلیدی این مشکل است خواندن گزارش زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود.
مخدر دیجیتال

سرخوشی جوانان با مواد مخدر دیجیتالی


در کنار انواع مواد مخدری که مصرف آنها در میان جوانان شیوع پیدا کرده است، جدیدترین نوع اعتیاد به مخدرهای صوتی و دیجیتالی که عوارضی مخرب تر دارد نسل آینده را مورد هدف قرار داده است.
شخصیت افراد

شخصیت افراد را با کتاب مورد علاقه آنها بسنجید


کتاب های مورد علاقه افراد می تواند به نوعی شخصیت آنها را نشان دهد.مطالعه انواع کتاب با توجه به ویژگی های شخصیتی می تواند متفاوت باشد.با مطالعه این مطلب می تواند برخی از جنبه های شخصیتی خود را بیشتر بشناسید.
همسر عصبانی

شیوه برخورد با همسر بداخلاق و عصبانی


در این بخش میخواهیم ترفندها و رازهایی زنانه را به شما آموزش دهیم تا بر همسر بداخلاقتان فائق آیید و بتوانید با رفتار خشمگین و عصبانی او کنار آنده و زندگی آرامی داشته باشید.
علت اعصاب خوردی

علت اعصاب خوردی ات این خوراکی هاست!


هیچ مشکلی ندارم ولی بازهم اعصابم خورده ! سوالی آشنا که برای بسیاری ازافراد در دنیای امروزی پیش می آید . علت اعصاب خوردی شما می تواند اشتباهات تغذیه ای باشد.